Krzysztof Krawczyk nie żyje
East News
Newsy

Syn Krzysztofa Krawczyka nie pojawił się na pogrzebie swojego wujka. Bratanica artysty opublikowała mocny wpis: "Wstyd!"

To nie koniec afery w rodzinie zmarłego Krzysztofa Krawczyka! Bratanica artysty ma żal do Krzysztofa Igora Krawczyka. Junior nie pojawił się na pogrzebie swojego wuja.

Takiego zamieszania po śmierci Krzysztofa Krawczyka z pewnością nie spodziewał się nikt. Niestety, kiedy odeszła legenda polskiej sceny muzycznej w mediach zaczęły pojawiać się szokujące informacje dotyczące jego syna, Krzysztofa Igora Krawczyka. Mężczyzna w programie "Uwaga! TVN" wyznał, że uniemożliwiono mu pożegnanie się z ojcem podczas pogrzebu, a wcześniej żona Krzysztofa Krawczyka, Ewa Krawczyk miała utrudniać mu kontakty z ojcem. Teraz w sieci pojawił się mocny wpis bratanicy Krzysztofa Krawczyka, która ma żal do Krzysztofa Krawczyka Juniora!

To był smutny rok... Odeszło tak wiele wybitnych postaci

Syn Krzysztofa Krawczyka nie pojawił się na pogrzebie wujka

Po śmierci Krzysztofa Krawczyka szybko okazało się, że brat artysty ma poważne problemy ze zdrowiem. O dramacie mężczyzny napisała Ewa Krawczyk, która w swoim wpisie na Facebooku zdradziła, że Andrzej Krawczyk nawet nie wiedział o śmierci brata. Niestety, 7 maja rodzina poinformowała o jego śmierci.

Dzisiaj zmarł Brat Krzysztofa Krzysztofa
Śp.Andrzej Krawczyk
Artysta-malarz
Miał 70 lat.
Niech spoczywa w pokoju.
Rodzina- bliscy Andrzeja Krawczyka poinformowali na Facebooku.

W miniony czwartek odbył się pogrzeb Andrzeja Krawczyka i jak informuje jego córka, na ceremonii zabrakło syna Krzysztofa Krawczyka. Kobieta opublikowała w sieci mocny wpis!

Dzisiaj odbył sie pogrzeb naszego tatusia Ś.P Andrzeja Krawczyka brata Krzysztofa.
Dziękujemy cioci Ewie za zorganizowanie całego pogrzebu.
Moi rodzice wychowywali Juniora przez dłuższy czas, dzisiaj go nie było...
WSTYD!

Pogrążona w żałobie rodzina Krawczyków - czytamy na Facebooku. 

Bliskim Andrzeja Krawczyka składamy kondolencje.

Zobacz także: Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka był pełen wzruszeń. Padły słowa: "Twoja ukochana żona Ewa poprosiła mnie..."

Córka Andrzeja opublikowała w sieci wpis o pogrzebie ojca.

 

Na pogrzebie brata Krzysztofa Krawczyka nie zabrakło jednak żony zmarłego artysty. Ewa Krawczyk w zadumie pocieszała pogrążonych w żałobie krewnych.

Syn Krzysztofa Krawczyka nie pojawił się na pogrzebie swojego wujka. Bratanica artysty opublikowała mocny wpis:
AGENCJA SE/East News

Ewa i Krzysztof Krawczykowie
EastNews
Newsy
Brat Krzysztofa Krawczyka jest w ciężkim stanie! Mężczyzna nie wie o śmierci artysty. "Czeka nas najgorsze" - przyznała Ewa Krawczyk
Żona Krzysztofa Krawczyka przekazała bardzo niepokojącą wiadomość dotyczącą brata zmarłego artysty. Co się stało?

Ewa Krawczyk przekazała smutną i bardzo niepokojącą informację. Wdowa po Krzysztofie Krawczyku w swoim oświadczeniu opublikowanym w sieci zdradziła, że śmierć jej męża to nie jedyny dramat w rodzinie. Okazuje się, że brat Krzysztofa Krawczyka ma poważne problemy ze zdrowiem i nawet nie wie o śmierci legendy polskiej sceny muzycznej. Ewa Krawczyk obawia się, że rodzinę czeka najgorsze... Brat Krzysztofa Krawczyka walczy o zdrowie 5 kwietnia menedżer Krzysztofa Krawczyka przekazał bardzo smutną wiadomość o śmierci artysty. Piosenkarz zmarł zaledwie kilka dni po tym, jak wyszedł ze szpitala w którym walczył z koronawirusem. Ewa Krawczyk zdradziła, że to nie COVID-19 był przyczyną śmierci jej ukochanego męża. Pogrzeb legendy polskiej sceny muzycznej odbył się 10 kwietnia. I chociaż od ceremonii minął już ponad tydzień to wciąż nie milkną echa tego, co wydarzyło się podczas ostatniego pożegnania Krzysztofa Krawczyka. Jak już wiemy podczas pogrzebu doszło do nieprzyjemnej rozmowy między Ewą Krawczyk a Marianem Lichtmanem z "Trubadurów".  Ostatnio Marian Lichtman próbował wytłumaczyć, co wydarzyło się na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka, ale żona artysty powiedziała dość. Ewa Krawczyk w oświadczeniu na Facebooku poprosiła muzyka, żeby uszanował jej żałobę i zakończył medialną przepychankę. We wpisie, który pojawił się w sieci Ewa Krawczyk zdradziła, że jej rodzina przechodzi kolejny dramat - brat Krzysztofa Krawczyka ma poważne problemy ze zdrowiem. (... )  Do tego w tym tragicznym czasie spada na mnie i na naszą rodzinę kolejny cios. Brat Krzysztofa Andrzej jest w bardzo ciężkim stanie. Nawet nie wie o śmierci Krzysztofa. Czeka nas najgorsze!- czytamy na Facebooku. Ewa Krawczyk nie zdradziła, co dokładnie dolega Andrzejowi Krawczykowi.  Kim jest brat Krzysztofa Krawczyka, Andrzej?...

Marian Lichtman na scenie z Krzysztofem Krawczykiem
East News
Newsy
Co się działo na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka. Menedżer pisze o szokującej wymianie zdań między żoną artysty i Marianem Lichtmanem!
Agent Krzysztofa Krawczyka uderza w Mariana Lichtmana z Trubarurów! Andrzej Kosmala w jednym z najnowszych wpisów w sieci zdradził, co wydarzyło się na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka.

Menedżer Krzysztofa Krawczyka kilka dni po pogrzebie ujawnił, co wydarzyło się podczas ostatniego pożegnania artysty. Według relacji Andrzeja Kosmali między Marianem Lichtmanem a Ewą Krawczyk doszło do nieprzyjemnej wymiany zdań. Menedżer Krzysztofa Krawczyka opublikował w sieci mocny wpis w którym krytycznie ocenił zachowanie Mariana Lichtmana i zwrócił się z apelem do mediów. Muzyk  "Trubadurów" odpowiedział na wpis Kosmali! Co się stało na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka? Zaledwie kilka dni temu, w sobotę 10 kwietnia, odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Artysta zmarł 5 kwietnia, a kilka dni później rodzina, przyjaciele i fani pożegnali legendę polskiej sceny muzycznej. Na ceremonii pogrzebowej nie zabrakło Mariana Lichtmana, z którym Krzysztof Krawczyk występował w zespole Trubadurzy. Niestety, teraz okazuje  się, że podczas pogrzebu między muzykiem a żoną Krzysztofa Krawczyka doszło do bardzo nieprzyjemnej rozmowy. Andrzej Kosmala w najnowszym wpisie na Facebooku ujawił, co Ewa Krawczyk powiedziała do Mariana Lichtmana. Nie chcę zakłócać ciszy pogrzebowej,ale Marian Lichtman dobrze wie dlaczego żona na pogrzebie mu powiedziała: zjeżdżaj, robisz wszystko by zarobić na śmierci mego męża. Od kilku miesięcy z naciskiem na ostatnie dni wydzwania po redakcjach z ofertą wywiadów.Na pogrzebie rozpychał się by kamera i aparaty fotograficzne jego ujmowały. W ten sposób leczy swoje kompleksy- napisał Andrzej Kosmala.  Andrzej Kosmala w jednym z komentarzy przyznał, że jego wpis jest reakcją na słowa Mariana Lichtmana, który w jednym z wywiadów powiedział, że żona Krzysztofa Krawczyka nie poinformowała go o śmierci przyjaciela.  Teraz Marian Lichtman w rozmowie z "Faktem" odpowiedział na wpis Andrzeja Kosmali. Jest to dla mnie...

Krzysztof Krawczyk
East News
Newsy
Nie żyje brat Krzysztofa Krawczyka. Rodzina przekazała bardzo smutną wiadomość
Brat Krzysztofa Krawczyka miał 70 lat. Rodzina poinformowała o jego śmierci za pośrednictwem Facebooka.

Bliscy zmarłego Krzysztofa Krawczyka za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowali o śmierci brata artysty. Andrzej Krawczyk miał 70 lat. Ewa Krawczyk w jednym z ostatnich wpisów na Facebooku przyznała, że mężczyzna był w bardzo złym stanie zdrowia i nawet nie wiedział o śmierci Krzysztofa Krawczyka. Tragedia w rodzinie Krzysztofa Krawczyka Ponad miesiąc temu, w poniedziałek wielkanocny 5 kwietnia, media obiegła smutna wiadomość o śmierci Krzysztofa Krawczyka. Niestety, po tym jak, rodzina pożegnała uwielbianego przez Polaków artystę okazało się, że jego brat ma poważne problemy ze zdrowiem. Ewa Krawczyk w swoim wpisie na Facebooku napisała wówczas, że Andrzej Krawczyk jest w ciężkim stanie nie wie nawet, że jego ukochany brat nie żyje. (... )  Do tego w tym tragicznym czasie spada na mnie i na naszą rodzinę kolejny cios. Brat Krzysztofa Andrzej jest w bardzo ciężkim stanie. Nawet nie wie o śmierci Krzysztofa. Czeka nas najgorsze!- informowała wdowa po Krzysztofie Krawczyku. Niestety, dziś na Facebooku pojawiła się bardzo smutna wiadomość o śmierci Andrzeja Krawczyka. Dzisiaj zmarł Brat Krzysztofa Krzysztofa Śp.Andrzej Krawczyk Artysta-malarz Miał 70 lat. Niech spoczywa w pokoju. Rodzina- czytamy na Facebooku.  Bliskim Andrzeja Krawczyka składamy kondolencje.  Zobacz także:  Ewa Krawczyk udzieliła pierwszego wywiadu po śmierci Krzysztofa Krawczyka. "Bronił się bardzo, widziałam to w jego oczach" Nie żyje Andrzej Krawczyk.    Dzisiaj zmarł Brat Krzysztofa Krzysztofa Śp.Andrzej Krawczyk Artysta-malarz Miał 70 lat. Niech spoczywa w pokoju. Rodzina Opublikowany przez Krzysztof Krawczyk   Piątek, 7 maja 2021

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik