Jarosław Kret z synem
ONS
Newsy

Kret straci prawa rodzicielskie? "Nie jestem złym ojcem"

Przed pogodynkiem poważna batalia

Chociaż Jarosław Kret przeżywa obecnie chwile miłosnych uniesień u boku Beaty Tadli, nie brakuje sytuacji ściągających go na ziemię. Jak donosi magazyn "Party", była partnerka zarzuca prezenterowi pogody, że nie zajmuje się synem.

Małgorzata Kosturkiewicz, mama trzyletniego Franka, chce w sądzie udowodnić, że sławny ojciec rzadko się z nim widuje. Twierdzi bowiem, że jeśli już dochodzi do rodzicielskich spotkań, podobno Kret oddaje syna w ręce najbliższych zamiast spędzać z nim czas. Z ustaleń "Party" jest to raczej niemożliwe, ponieważ... gwiazdor nie ma w Warszawie żadnej rodziny poza mamą i bratem z którymi jest skłócony, a dawną relację z Kosturkiewicz ocenia dość krytycznie. Zobacz: "To była fikcja!"

- Widzę go często na placu zabaw czy spacerze z synem - zdradza "Party" znajoma Kreta.


"Party" dowiedziało się, że do sądu wpłynął wniosek o ograniczenie praw ojcowskich prezentera. Podobno jest to często stosowane i wygodne rozwiązanie dla rodzica, z którym dziecko przebywa na stałe.

Sam Kret nie komentuje doniesień, a na pytania o problemy w relacjach z synem odpowiada krótko: "Nie jestem złym ojcem". Mina małego Filipa w towarzystwie Kreta na jednym z wydarzeń publicznych też wiele tłumaczy:

 

Więcej na temat relacji Jarosława Kreta z synem i rodziną przeczytasz w nowym "Party". Już w sprzedaży.

Beata Tadla, Jarosław Kret na stadionie
ONS
Newsy
Koniec z życiem kawalera? Rewolucja w życiu Jarosława Kreta i Beaty Tadli
Koniec z życiem kawalera? Rewolucja w życiu Jarosława Kreta i Beaty Tadli

Beata Tadla i Jarek Kret niedługo będą obchodzić trzecią rocznicę. Niezależny, samodzielny i mający opinię wiecznego kawalera Kret podjął bardzo ważną życiową decyzję! Zamieszka wspólnie ze swoją ukochaną Beatą Tadlą i jej synem w nowo wybudowanym domu pod Warszawą. Jarosław Kret i Beata Tadla historia miłości   To jest przełomowa chwila w prawie trzyletnim związku dziennikarki i prezentera. Przypominamy, że niewiele osób wierzyło w trwałość tej miłości. Dlaczego? Głównie z powodu przeszłości Jarosława Kreta, który miał na swoim koncie dwa nieudane małżeństwa, głośny romans z Agatą Młynarską i rozstanie z Małgorzatą Kosturkiewicz, mamą jego syna. Prezenter pogody, dziennikarz i podróżnik uchodził za atrakcyjnego partnera, ale... zachowującego, nawet w związku, dużą niezależność. I niechętnie z niej rezygnował, nawet kiedy był zakochany. Z Beatą Tadlą też mieli swoje gorsze chwile. Na szczęście Jarek przy Beacie zmienił się nie do poznania - podjął decyzję, że zamieszka  z nią i jej synem na stałe w nowo wybudowanym domu pod Warszawą. Do tej pory miał swoje mieszkanie, do którego czasem lubił wracać sam, nawet jeśli był w związku – zdradza w najnowszym numerze „Party” jego znajomy. Beata Tadla i Jarek Kret  wspólnie nadzorowali prace remontowe w nowym domu. Teraz pakują już ostatnie rzeczy, w tym... pamiątki Jarka z licznych jego podróży po świecie, aby wspólnie się przeprowadzić.  Para myśli bardzo poważnie o wspólnej przeszłości. Czy zechce jednak formalizować swój związek ? Więcej w poniedziałkowym „Party”.   Beata Tadla i Jarosław Kret   Beata Tadla z synem i Jarosław Kret

Była partnerka poniża Jarosława Kreta
ONS
Newsy
Była partnerka Kreta: Jarek zniknął na dwa tygodnie po porodzie
"Ociepla synem wizerunek". Wstrząsające wyznania Kosturkiewicz

Od momentu upublicznienia związku przez Jarosława Kreta i Beatę Tadlę przez kolorową prasę przeszła prawdziwa burza. Z jednej strony słuchaliśmy miłosnych uniesień świeżo upieczonej pary, z drugiej zaś pojawiały się informacje, które sam Kret wolałby pewnie przemilczeć. Przypomnijmy: "Nie jestem złym ojcem" W całym tym medialnym zgiełku jedyną osobą, która nie zabrała głosu, była Małgorzata Kosturkiewicz - była partnerka pogodynka i matka jego syna. Postanowiła jednak w końcu przerwać milczenie i udzieliła wywiadu najnowszemu numerowi magazynu "Show" i musimy przyznać, że jego lektura jest wstrząsająca. Wyłania się z niej obraz Jarosława Kreta jako nieodpowiedzialnego ojca, mającego problemy z zaakceptowaniem ojcostwa i obowiązków związanych z byciu w relacji z drugą osobą i posiadania rodziny.   Czerwony dywan nie jest dla mnie, co było dla Jarka dużym rozczarowaniem. Rozstanie rodziców to traumatyczne przeżycie dla dziecka. Dlatego nie wolno go traktować przedmiotów, bo ładnie wygląda się z nim na zdjęciach, bo ociepla wizerunek, bo jego widok uśmierza wyrzuty sumienia. Dla dobra Franka chce uporządkować jego kontakty z ojcem - tłumaczy decyzję o skierowaniu sprawy do sądu o uregulowanie kontaktów Kreta z synem. Kosturkiewicz twierdzi też, że Kret nie angażował się w życiu ich syna i praktycznie nie uczestniczył w jego dotychczasowym wychowywaniu:   Nie rozumiem, dlaczego ojciec, który do tej pory mało czasu spędzał z synem, nie angażował się w jego wychowanie, nigdy sam z nim nie wyjechał, nawet nie zabrał go sam na rower, walczy jedynie o to, żeby syn zobaczył, jak tata kocha inną panią i nocował w nieznanym mu domu czy w domach - wylicza. Kosturkiewicz wspomina również dramatyczną sytuację tuż przed porodem dziecka, gdy jego ojciec... zniknął bez słowa:   Kompletnym zaskoczeniem było dla...

Kryzys w związku Jarosława Kreta i Beaty Tadli
ONS
Newsy
Kryzys w związku Tadli i Kreta? Prezenter nie zostawia wątpliwości
Jaka jest prawda?

Kilka dni temu tabloidy rozpisały się o kryzysie w związku Jarosława Kreta i Beaty Tadli . Prezenter podobno ucieka z domu pod pretekstem spotkań ze znajomymi. Podobno jego relacje z kobietami nie trwają za długo. Przypomnijmy: Pierwszy kryzys w związku Tadli i Kreta. Tabloid ujawnia szczegóły Czy plotki o kryzysie są prawdziwe? Te informacje postanowił sprawdzić "Flesz". Okazuje się, że jest zupełnie na odwrót. Para spędziła niedawno wyjątkowe święta Bożego Narodzenia. Wyjechali do Świeradowa-Zdroju, gdzie czule objęci spacerowali po ulicach. To, że pomiędzy nimi jest nadzwyczaj dobrze, potwierdzają również koledzy z TVP. Sam Kret z rozmowie z magazynem szybko ucina wszelkie plotki. Zapewnia, że kocha Beatę ponad życie: Gdyby wszyscy tak się kochali jak my, to świat byłby spokojniejszy i z pewnością lepszy, a tabloidy by padły - mówi Fleszowi Życzymy więc powodzenia. Zobacz: Beata Tadla z synem na okładce noworocznej Vivy! Beata Tadla na Różach Gali:  

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner