Doda w programie Pnś

Wiemy, gdzie Doda zagra koncert w sylwestrową noc! Polsat, TVN, a może TVP? Znamy odpowiedź!

Doda w programie Pnś

Doda w Sylwestra wystąpi w Toruniu! Choć za oknami jeszcze jesień, polskie gwiazdy już przygotowują się do sylwestrowej nocy. Największe stacje w Polsce pracują nad dużymi koncertami, które odbędą się w polskich miastach. W tym roku Telewizja Publiczna rezygnuje z organizowania nocy sylwestrowej we Wrocławiu, a chce zrobić wielki koncert w Toruniu. Jedną z gwiazd ma być Doda!

 

Sylwester 2016/2017 - Doda zagra w Toruniu na koncercie TVP

Doda wraz z zespołem Virgin promuje właśnie swoją nową płytę "Choni", na której znalazły się nowe piosenki zespołu, ale też stare utwory jak: "Znak pokoju" czy "2 bajki".

 

Pierwszy raz w życiu skomponowałam piosenki. Do tej pory odpowiadałam tylko za warstwę liryczną. Tomek robił muzykę. Teraz zakasałam rękawy i razem z z Tomkiem wykonaliśmy kawał roboty jeśli chodzi o linie melodyczne. Umiem ubrać najbardziej skryte rzeczy, których nie mówię w wywiadach. Nie mówię ich nawet mojej matce. Zwierzam się swoim piosenkom - wyznała Doda w wywiadzie dla Eski.

Przy okazji koncertu we Wrocławiu, na którym Doda promowała swój nowy materiał, gwiazda zdradziła, swoje najbliższe plany.

Jestem producentem płyty. Mam bardzo dużo obowiązków w związku z tym. Odpowiadam za produkcję teledysków. Za tydzień wchodzimy na plan klipu (...) Widzimy się na sylwestrze w Toruniu. Gramy z TVP - powiedziała Doda.

Pojedziecie do Torunia, żeby obejrzeć koncert Dody? A może planujecie oglądać sylwestra TVP w telewizji?

 

ZOBACZ: Doda w czterech stylizacjach na pierwszym koncercie z zespołem Virgin w Warszawie! GALERIA

 

Doda noc sylwestrową spędzi w Toruniu!

Doda w programie Pnś

Wybierzesz się na koncert Dody?

Doda pierwszy koncert z zespołem Virgin

 

 

Więcej na temat Doda Sylwester 2016/2017
Przeładuj

Czy nowy Quebonafide podoba się Natalii Szroeder? Piosenkarka zdobyła się na szczere wyznanie

zobacz 01:33