Na długooczekiwanej nowojorskiej premierze filmu "Wielki Gatsby" pojawiły się gwiazdy kina światowego formatu. Tego wieczora nie zabrakło przystojnego Leonardo DiCaprio, Florence Welch, Carey Mullingam i Isly Fisher.

Reklama

Na tę okazję Carey Mullingam włożyła sukienkę Lanvin z najnowszej kolekcji na jesień 2013. Wyrazisty kolor kreacji sprawił, że aktorka przykuwała największą uwagę spośród wszystkich przybyłych sław. Do swojej kreacji dodała drobne kolczyki oraz czarne sandałki. Wyglądała bez zarzutu.

Isla Fisher pokazała się w kwiatowej sukni z prześwitami i koronkowym dołem. Całość uzupełniła czarną bransoletką i delikatnymi wiszącymi kolczykami. Według nas ta bogato zdobiona kreacja przyćmiłą urodę aktorki. Co za dużo, to nie zdrowo.

Reklama

Florence Welch jak zwykle nas nie zawiodła. Swoją granatową sukienkę maxi z głębokim rozcięciem zestawiła z torebką pod kolor. Prosta kreacja z dodatkiem ozdobnych aplikacji idealnie wpisała się w styl artystki. Florence była według nas najlepiej ubraną gwiazdą na tej imprezie.

Reklama
Reklama
Reklama