ONS

Suri Cruise ma buty za ponad 100 tys dolarów!

ONS

Pięcioletnia córka Toma Cruisa i Katie Holmes ma kilka par butów na obcasie wykonanych specjalnie dla niej przez znanych projektantów.

- Suri ma mnóstwo par butów od projektantów. Jest ogromną fanką Marca Jacobsa i posiada kilka par zrobionych wyłącznie dla niej. Jeśli kolekcja ma buty płaskie, projektant specjalnie dla niej je przerabia, aby były na obcasie. Teraz Suri czeka na nową parę od Louboutins – mówią znajomi aktorskiej pary.

Suri wraz z wiekiem coraz rzadziej nosi płaskie buty. Chce chodzić tylko na obcasach. Nawet na spacer po plaży czy na plac zabaw mała elegantka upiera się przy butach na obcasie. Potrafi nawet wpaść z tego powodu w histerię.

- Tom uwielbia, kiedy jego mała dziewczynka wygląda tak słodko. Sam ją zachęca do noszenia modnych sukienek sukienek niewysokich obcasów. Twierdzi, że Suri wyrośnie na elegantkę jak jej mama – twierdzą znajomi Cruisa.

Czasem zdarza się nawet, że pięciolatka wybiera buty, które maja nosić jej rodzice… I nie znosi sprzeciwu.

Nie wydaje się Wam, że córka Toma i Katie jest zbyt rozpieszczona? Należy dziecku pozwalać na dowolny wybór stroju, aby kształtowało swój gust, ale w przypadku Suri to już chyba przesada...

Więcej na temat Suri Cruise
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03