Suknia ślubna Nicky Hilton

Nicky Hilton wyszła za mąż. Zobaczcie jej piękną suknię ślubną!

Suknia ślubna Nicky Hilton

Nicky Hilton, siostra jednej z najsłynniejszych celebrytek na świecie, właśnie powiedziała "Tak" swojemu partnerowi, Jamesowi Rothschildowi. Oczywiście nie obyło się bez wystawnego przyjęcia w Kensington Palace i przepięknej sukni.

Jak się okazuje panna młoda postawiła na projekt Valentino, za który zapłaciła aż 300 000 złotych! Jednak warto było zapłacić tę cenę, ponieważ gwiazda wyglądała obłędnie. Dom mody również był pod wrażeniem, a na profilu społecznościowym marki pojawił się wpis:

Dom mody Valentino ma przyjemność ogłosić, że Nicky Hilton podczas ślubu z Jamesem Rothschildem, miała na sobie suknię Haute Couture zaprojektowaną przez dwóch dyrektorów kreatywnych - Marię Grazii Chiuri i Pierpaolo Piccioli. Kolor sukni to mieszanina trzech odcieni kości słoniowej oraz srebrnej koronki bogato zdobionej kryształkami. Zabudowana góra zakończona golfem została połączona z balową spódnica z trzymetrowym trenem. Długi welon został obszyty szlachetną koronką vintage.

Zobaczcie jak się prezentowała!
 

Suknis ślubna Nicky Hilton


Suknis ślubna Nicky Hilton


Suknis ślubna Nicky Hilton


Suknis ślubna Nicky Hilton

 

 

Więcej na temat Nicky Hilton
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33