Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Newsy

SUKCES: kolejna zagraniczna gwiazda w kreacji Evy Minge

Miała ją na sobie na londyńskiej premierze "Niesamowitego Spider-Mana"
W Londynie odbyła się wielka premiera najnowszej części kultowego filmu „Niezwyciężony Spider-Man”. Oprócz odtwórców głównych ról, czyli Emmy Stone (kreacja Eliego Saaba) i Andrew Garfielda (garnitur Gucci), na czerwonym dywanie pojawiła się również znana z telewizji Fashion TV, izraelska modelka i aktorka Hofit Golan.

I to właśnie ona miała na sobie piękną couture’ową kreację projektu polskiej designerki Evy Minge. To już kolejny sukces rodzimej kreatorki mody, po tym jak jej suknie miały na sobie m.in. Kelly Rowland, Adrianna Karembeu i Cheryl Cole, przyszedł czas na kolejne. Nie możemy się doczekać.

Poniżej znajdziecie więcej zdjęć z tej londyńskiej premiery.
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
uśmiechnięty mężczyzna z kobietą
Image by LifetimeStock.com
Styl życia
Radzenie sobie z bezradnością: jak zwalczyć brak nadziei
Bezradność wymaga wsłuchania się w siebie, dostrzeżenia własnych mocnych stron, stawiania sobie realnych wymagań, rezygnacji z szukania akceptacji u wszystkich wokół i zrzucania na nich odpowiedzialności za siebie i własne wybory.

Bezradność wymaga wsłuchania się w siebie, dostrzeżenia własnych mocnych stron, stawiania sobie realnych wymagań, rezygnacji z szukania akceptacji u wszystkich wokół i zrzucania na nich odpowiedzialności za siebie i własne wybory. Czym jest bezradność Bezradny, czyli: niemogący poradzić sobie w życiu albo w sytuacji trudnej, świadczący o wręcz niemożności radzenia sobie. Bezradność to stan, gdy nasze działania nie mają żadnego wpływu na to, co się nam przydarza. Przeciwieństwem bezradności jest umiejętność wywierania wpływu na rzeczywistość przez świadome działanie, czyli jej kontrola. O poczuciu bezradności decyduje brak nadziei - niepowodzenia są wówczas rozpatrywane jako stałe i uniwersalne ("Będzie tak już zawsze w każdym aspekcie mojego życia") . Ważny jest tu sposób wyjaśniania porażek , a gdy zrozumiemy, że są one jedynie czasowe, mobilizujemy się do wzmożonej aktywności i minimalizujemy odczuwanie bezradności. Ponadto wyróżniamy bezradność wyuczoną, z całkowitym poddaniem się i rezygnacją z działań, której terapia jest naprawdę trudna, a pierwszym krokiem do niej jest uświadomienie sobie czynników, które ją spowodowały. Bezradność można pomylić z przejawem sprawstwa, kiedy decydujemy o braku podjęcia zmiany albo z wyborem, gdzie decydujemy się na tak zwane mniejsze zło, a nie na to, czego akurat pragniemy. Jak radzić sobie z bezradnością Uczucie bezradności jest czasem potrzebne, aby uświadomić sobie, że wymagamy zmiany i jest nam z czymś źle. Poniżej kilka sposobów, jak poradzić sobie z tym przejściowym stanem, aby nie stał się on naszą stałą reakcją w trudnej sytuacji: dostrzeżmy swoje atuty, doceńmy siebie, pamiętajmy budujące doświadczenia i kształtujmy swój pozytywny obraz; zrezygnujmy z szukania akceptacji u każdego spotkanego człowieka; ciągle dążmy do przodu, stawiajmy sobie...

ciasto na talerzyku
Image by LifetimeStock.com
Styl życia
Jak radzić sobie z zajadaniem stresu?
Aby poradzić sobie z problemem zajadania stresu, można zacząć od uświadomienia sobie, dlaczego właściwie ten stres zajadamy.

Aby poradzić sobie z problemem zajadania stresu, można zacząć od uświadomienia sobie, dlaczego właściwie ten stres zajadamy.   Zajadanie stresu jest niekorzystne nie tylko ze względu na zdrowie fizyczne, ale również ze względu na higienę psychiczną: zagłuszone jedzeniem emocje pozostawione są same sobie. Odkrycie przyczyn i okoliczności zajadania stresu Nawyk zajadania stresu może mieć swoje źródła w przeszłości. Być może nawyki żywieniowe wyniesione z domu związane są z taką właśnie formą regulowania trudnych emocji. Na przykład płaczące dziecko uspokajane czymś do jedzenia tworzy w swoim umyśle prosty schemat: trudna emocja – jedzenie – ulga i ukojenie. Dorosły człowiek w momencie stresu pragnie odczuć ulgę, więc korzysta z dobrze znanego sobie schematu: jedzenie przyniesie ukojenie. Jedzenie może być również kojarzone z miłymi i szczęśliwymi chwilami: świętowanie osiągnięcia smacznym posiłkiem lub słodkościami, wspólne spędzenie czasu przy jednym stole itp. W każdej z tych sytuacji jedzenie będzie kojarzone jako sposób na osiągnięcie pożądanego stanu: ukojenia , rozluźnienia, zadowolenia. Uświadomienie sobie, jakie emocje mają się zmienić pod wpływem jedzenia, może być pomocą w radzeniu sobie z zajadaniem stresu. Uświadomienie sobie, jaka jest funkcja jedzenia Ćwiczenie uważnego jedzenia, czyli koncentrowania się na tym, co, kiedy i po co jemy, a także jak to naprawdę smakuje, może być pomocą w radzeniu sobie z zajadaniem stresu. Jeśli wypracuje się nawyk uważnego jedzenia, to jest duża szansa, że jedzenie spełni wówczas te funkcje, które powinno spełniać – zaspokoi głód i dostarczy energii oraz będzie okazją do delektowania się nim.   Przed sięgnięciem po przekąskę można zadać sobie pytanie: po co chcę to zjeść? Jeśli okaże się, że ma to ukoić nerwy, to każda z osób, która zajada stres...

uśmiechnięta kobieta z opaską na głowie
Pixabay/jill111/CC0 1.0 https://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/
Styl życia
Optymiści żyją dłużej. Jak zadbać o dobre samopoczucie?
Wiara we własne możliwości, pewność siebie, to tylko kilka cech, które gwarantują nam dobre samopoczucie i wykorzystywanie swojego potencjału w pełni. Czy można się nauczyć myśleć pozytywnie? Oczywiście!

Wiara we własne możliwości, pewność siebie, to tylko kilka cech, które gwarantują nam dobre samopoczucie i wykorzystywanie swojego potencjału w pełni. Czy można się nauczyć myśleć pozytywnie? Oczywiście! Pozytywne ćwiczenie Każdy z nas używa autosugestii, jednak w większości przypadków jest to działanie na własną niekorzyść. Codziennie mówimy sobie wiele niedobrych rzeczy, karcąc się, wyśmiewając, wytykając błędy. Spróbuj powiedzieć sobie każdego dnia coś miłego. Rób to systematycznie. Pamiętaj, że twoja podświadomość zapisuje wszystkie myśli, spostrzeżenia, i jeśli będziesz wystarczająco długo powtarzać sobie, że nic nie potrafisz z czasem sama w to uwierzysz.   Wypowiadanie pozytywnych formuł w stanie psychicznego odprężenia, wzmacnia ich działanie. Pamiętaj, aby wyobrażać sobie jak najbardziej konkretne zachowanie i skoncentruj się na tym, co mówisz: np. mów sobie „jestem pewna siebie”, „poradzę sobie z takim a takim zadaniem”. Wizualizacja – wyobraź sobie, że jesteś na łące Pozytywna wizualizacja – można ją łączyć z autosugestią – jest to zatapianie się w przyjemnych dla nas obrazach (np. na pięknej plaży, w górach). To stan odpoczynku i relaksacji. Gdy jesteś w sytuacji, która cię stresuje, albo po prostu chcesz się wyciszyć, usiądź lub połóż się wygodnie, zamknij oczy i wyobraź sobie, że jesteś w miejscu, które szczególnie lubisz, oddychaj spokojnie, rozglądaj się, dotykaj, spaceruj, przenieś się tam . Taka wizualizacja może trwać tyle, ile potrzebujesz – jedyne, co cię ogranicza, to twoja wyobraźnia. Zobaczysz, jak szybko ta metoda rozluźni cię, jak sprawnie powrócisz do rzeczywistości i twoje myślenie będzie pozytywne. To jak śnienie na jawie. Spróbuj – to prosty...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner