Halle Berry w casualowej sylizacji
ONS.pl

Stylizacje gwiazd: Halle Berry i jej look na co dzień

Halle Berry w casualowej sylizacji
ONS.pl

48-letnia Halle Berry zawsze błyszczy na czerwonym dywanie. Jej seksowne stylizacje wywołują burze i są szeroko komentowane przez jej fanów, ale także osoby, które gwiazdę darzą mniejszą sympatią. Jednak na co dzień znana aktorka wybiera mniej formalne zestawy. Bardzo często pojawia się przecieranych dżinsach, luźnych topach i wygodnych botkach na płaskiej podeszwie.

Przeczytajcie więcej o stylu Halle Berry

Look w stylu Halle Berry

My postanowiłyśmy odtworzyć zestaw, który miała na sobie Berry. Dodatkowo wszystkie wykorzystane rzeczy pochodzą z kolekcji popularnych sieciówek. Stylizacje gwiazd w przystępnej cenie - to kochamy najbardziej!

Podobne spodnie dżinsowe, czarny top bez rękawów i geometryczne pierścionki w złotym kolorze udało się nam wypatrzeć w najnowszej kolekcji H&M. Bardzo modną zamszową torbę z frędzlami i okrągłe okulary przeciwsłoneczne znalazłyśmy wśród propozycji Topshop. Skórzane botki zdobione metalowymi aplikacjami pochodzą z oferty marki Zara. Idealnym uzupełnieniem stylizacji jest designerski smartfon Samsung Galaxy S6 w złotym kolorze.

Materiał promocyjny marki Samsung

W galerii znajdziecie wszystkie rzeczy wykorzystane w stylizacji:

Więcej na temat stylista
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41