ONS
Już dzisiaj finał II edycji programu "Top Model. Zostań Modelką". Po zmaganiach dziewczyn trwających kilka tygodni, w finale zobaczymy trzy najlepsze - wybrane przez jury. O tytuł następczyni Pauliny Papierskiej powalczą: Olgę Kaczyńską, Michalinę Manios i Anię Bałon. Każda z dziewczyn w transmisji na żywo zaprezentuje się na wybiegu. Relację z przygotowań mogliśmy oglądać w "Dzień Dobry TVN". Co "topmodelki" powiedziały chwilę przed finałem?

- Są ogromne emocje. Boimi się wszystkie. Od kilku dni myślimy o stresie - powiedziała zestresowana Olga. Z kolei Michalina wydaje się być bardziej spokojna: - Pracujemy ciężko, ale staramy się trzymać nerwy na wodzy. Najbardziej stres daje się we znaki Ani: - Nie zjadłam nawet śniadania, bo wczoraj miałam przymiarki u Dawida Wolińśkiego, teraz wykańczające próby. Bardzo to przeżywam.

Wieczorem finalistki "Top Model" zaprezentują się w kreacjach polskich projektantów. Których? Dawid Woliński, paprocki&brzozowski, bohoboco i Gosia Baczyńska. Finał poprowadzi Joanna Krupa i Olivier Janiak. Start o 21.30 na antenie TVN.

Macie swoją faworytkę? W ogóle będziecie oglądać finał programu?

habibi

Więcej na temat Top Model