Sienkiewicz, Stramowski i Musiał w drużynie Gortata

Stramowski, Sienkiewicz i Musiał połączą siły w nietypowym projekcie! Znamy szczegóły

Sienkiewicz, Stramowski i Musiał w drużynie Gortata

Agnieszka Sienkiewicz, Piotr Stramowski oraz Maciej Musiał wezmą udział w nietypowym projekcie! Cała trójka dołączy do drużyny Marcina Gortata podczas Wielkiego Meczu Gortat Team vs. Wojsko Polskie, który odbędzie się 30 lipca w Łodzi! 

Zobacz: Kasia Kowalska i Agnieszka Włodarczyk połączą siły w... sportowym projekcie! Znamy szczegóły

W wielkim meczu charytatywnym organizowanym przez Marcina Gortata i jego fundację zmierzą się dwie drużyny. Reprezentacja Wojska Polskiego stanie do sportowej rywalizacji z zespołem Marcina Gortata, do której dołączyli właśnie kolejni zawodnicy.

Piotr Stramowski, Agnieszka Sienkiewicz i Maciej Musiał to jedni z najbardziej cenionych i uzdolnionych aktorów w Polsce. Cieszę się, że wśród wielu obowiązków zawodowych znaleźli czas, aby wesprzeć mnie i moją fundację w zebraniu funduszy na cele charytatywne. Nie mam żadnych wątpliwości, że na parkiecie poradzą sobie tak dobrze, jak przed kamerami - mówi Marcin Gortat. 

Przypomnijmy, że Wielki Mecz Gortat Team vs. Wojsko Polskie odbędzie się już 30 lipca 2017 roku o godzinie 17:00 w Atlas Arena w Łodzi. Mecz charytatywny jest zwieńczeniem 10. edycji Marcin Gortat Camp - imprez sportowych promujących uprawnianie sportu wśród dzieci i młodzieży.

Zobacz: A jednak! Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat PIERWSZY RAZ razem na imprezie! Zobaczcie zdjęcia

Mecz Marcina Gortata

W meczu wezmą udział m.in. Agnieszka Sienkiewicz oraz Piotr Stramowski. 

Agnieszka Sienkiewicz pozuje do zdjęć w bluzce w paski i czerwonej mini
ONS

 

Piotr Stramowski
East News

Przeładuj

Czy "rodzinka.pl" wróci?! Tomasz Karolak ma doskonały pomysł! Ale czy to możliwe?

zobacz 02:33