Stefano Terrazzino
ONS.pl
Newsy

Stefano Terrazzino w wywiadzie dla "Party!"

Z kim spędzi walentynki? Wyznał głęboko skrywaną prawdę...
O takim mężczyźnie marzy niejedna kobieta... A o jakiej kobiecie marzy Stefano Terrazzino? Wzdychają do niego rzesze fanek, a on wciąż deklaruje, że czeka na tę jedyną. Odpowiada w wywiadzie dla "Party".

Czego nauczyły cię twoje taneczne partnerki?

Stefano Terrazzino: Gdy tańczyłem z Kasią Tusk, czułem się trochę jak jej starszy brat, a przy okazji przewodnik po świecie tańca. Kasia, co nie jest częste w tak młodym wieku, zaimponowała mi swoją pokorą, przemyśleniami i ujęła skromnością, kulturą osobistą. Ale zdecydowanie najwięcej nauczyłem się od Agaty Kuleszy. Uwielbiam ją za sposób bycia, myślenia i funkcjonowania w show-biznesie. Nawet jak zadzwoniłem do niej z gratulacjami po obsypanej nagrodami "Idzie", przyjęła je, ale... z dużym dystansem. Ona stoi z boku tego szaleństwa. To najbardziej normalna
i skromna osoba, jaką znam, żaden sukces nie uderzy jej do głowy. Sława, czerwony dywan i sukienki od projektantów? To nie jest świat Agaty! Ona, podobnie jak ja, do tego, co robi, ma ogromny dystans.

Czyli sodówka nie uderzyła ci do głowy? Żadnych romansów, skandali...

Stefano Terrazzino: Jestem za nudny na skandale! Nawet paparazzi już za mną nie jeżdżą, bo wiedzą, że im się to nie opłaca (śmiech). Ale tak szczerze – taniec jest moją pracą, a przy okazji największą pasją i nie traktuję go jak przepustki do sławy. Uważam, że to luksus, że mogę robić to, co kocham i jeszcze z tego żyć.

I nie zepsuły cię nawet te setki komplementów i zakochanych kobiecych spojrzeń?

Stefano Terrazzino: Przysięgam, że nie staję codziennie w domu przed lustrem i nie przesyłam z uwielbieniem całusów do swojego odbicia (śmiech). Poza tym mam przyjaciół, którzy trzymają mnie blisko podłogi i nie pozwalają odlecieć. I chwała im za to! Oni wiedzą najlepiej, że wcale nie jestem ideałem.

Jak to?! Tysiące kobiet nie mogą się mylić!

Stefano Terrazzino: Jasne, że komplementy są miłe, ale wyniosłem z domu, że skromność i pokora to największe zalety człowieka. Pieniądze nie mogą być celem w życiu, są rzeczą względną – raz są, raz ich nie ma. Moi rodzice opuścili swój rodzinny kraj, żebyśmy ja i moi bracia mieli lepszy start w życiu. Znam więc wartość pieniądza i mam do niego szacunek, choć czasem pozwalam sobie na drobne szaleństwa.

Jakie?

Stefano Terrazzino:  Kocham podróżować, poznawać nowych ludzi, odkrywać kultury i kuchnie świata. Oczywiście, jak każdy Włoch lubię wydawać pieniądze na ubrania, ale... jestem zbyt skąpy, żeby kupować wyłącznie te markowe!

Więc na co wydałeś wygraną w "Tańcu"?

Stefano Terrazzino: Jeszcze ich nie wydałem, ale myślę o kupnie nowego auta. Ładnego, średniej wielkości, przyjaznego w mieście, bo to, które mam teraz, coraz częściej odmawia współpracy!

Którym zaimponujesz dziewczynom?

Stefano Terrazzino: Oj nie! W sprawach sercowych jestem tradycjonalistą i podryw na sportową furę nie wchodzi w grę! Jestem romantyczną duszą. Uwielbiam dziewczyny z poczuciem humoru i dystansem do siebie. To pewnie zabrzmi jak banał, ale wygląd nie jest najważniejszy. Kilka razy boleśnie przekonałem się, że to, co ma piękne i nęcące opakowanie, w środku może kryć przykrą niespodziankę.

Magdalena Jabłońska-Borowik/ Party

"Taniec z Gwiazdami": jak mąż wspiera Izę Małysz? Stefano zdradził, że Adam ją poprawia!

Stefano Terrazzino o zmianach w życiu po wygranej w TTBZ
ONS
Newsy
Stefano Terrazzino o zmianach po wygranej w TTBZ: Inaczej na mnie zaczynają patrzeć
Tancerz nie chce czuć się gorszy od innych artystów

Stefano Terrazzino swoją przygodę z  show-biznesem rozpoczął w programie "Taniec z Gwiazdami". Przystojny Włoch ma na swoim koncie udział w kilku edycjach tanecznego show , gdzie partnerował takim gwiazdom jak Agnieszka Sienkiewicz, Aneta Zając czy Agata Kulesza . Terrazzino oprócz tańca zajmuje się także śpiewem. Sam tancerz jakiś czas temu przyznał, że jego kariera wokalisty zaczęła się przez przypadek. Okazuje się, że pomogła mu w tym Justyna Steczkowska . Zobacz: Terrazzino wiele zawdzięcza Steczkowskiej. To dzięki niej jego kariera nabrała rozpędu Ostatnio stefano Terrazzino pojawił się w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" gdzie zachwycił swoimi występami. Zwycięzca 3. edycji wielkiego hitu Polsatu była dla artysty wielkim wyróżnieniem. W rozmowie z lifestylenewseria.pl Stefano opowiedział o swojej wygranej oraz o tym, co się od tego czasu zmieniło w jego życiu. - To jest miłe, bo wiadomo, że jakaś inna dziedzina, teren, który nie jest twój, musiałeś się sprawdzić, musiałeś pokonać jakieś drogi. Nagle się okazuje jakiś rodzaj sukcesu. Myślałeś, że to był ten sukces, akurat w ostatnim programie, że od swojej pozycji musiałem przekonać, że to była taka wielka droga - stwierdza Terrazzino. Inaczej na mnie zaczynają patrzeć. Jak każdy tancerz, potrafię więcej, mam coś więcej do zaoferowania. Tylko że niestety to etykietowanie jest najłatwiejsze. Mam poczucie, że czasami tak to jest, że tancerz jest taki trochę "niższy" od piosenkarza albo aktora . Odczuwam, że tak jestem traktowany. A nasza praca jest bardzo ciężka . Okazuje się, że Stefano marzy także o roli w filmie. I chociaż tancerz nie chciał zdradzać szczegółów, to wszystko wskazuje na to, że pojawiły się już pierwsze propozycje. - Oby to wyszło, bo niestety, w tym biznesie tak jest, że dopóki nie ma umowy, nic się nie robi. Dlatego nie chcę za...

Stefano Terrazzino
Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/Photo-shop.pl
Newsy
Sycylijska opowieść Stefano Terrazzino
Smak i zapach Sycylii czuje, gdziekolwiek jest. Choć Stefano Terrazzino urodził się w Niemczech, mieszka w Polsce, swoje najpiękniejsze chwile spędził w Raffadali, sycylijskim miasteczku. Tu dorastał, uczył się życia, przeżył pierwszą miłość.

Niedziela rano. Sycylijskie miasteczko Raffadali.  Wąska uliczka via Bellini skąpana jest w słońcu. Cicho i spokojnie. Co jakiś czas przechodzą nią ubrane na czarno kobiety. Idą do kościoła. Żadna się nie spieszy. Przechodząc, zaglądają w okna sąsiadów. Wszyscy się tu znają. Wiadomo, kto jaki film oglądał zeszłej nocy i czyje dziecko zbroiło coś w szkole. „Dla ciebie na pewno w tej uliczce nie ma nic niezwykłego. Dla mnie to najważniejsze miejsce na świecie”, mówi Stefano Terrazzino. Serce Sycylii. Tu Stefano Terrazzino się wychował. Ale nie było go tu od roku. I teraz wzdycha na wspomnienie miesięcy, które z dala od włoskiego słońca potrafią ciągnąć się w nieskończoność. Teraz znowu czuje się jak ten kilkuletni Stefano, który na via Bellini dokazywał z kolegami. Niedziela rano była ich ulubioną porą dnia. Wstawali wcześnie i w koszulkach oraz krótkich spodenkach wybiegali na ulicę. Było ich ośmiu, czasem dziewięciu. Kiedy już się zebrali, decydowali, w co się bawią. „Najbardziej lubiłem zabawę w sklep”, opowiada Stefano i pokazuje mi dom, przed którym kiedyś ustawiali ladę i razem z chłopakami handlowali delikatesami. Umownie oczywiście. Wszystko rekompensowała dziecięca wyobraźnia. Czasem któryś przynosił piłkę. Wtedy grali, kłócąc się okropnie. Albo bawili się w mysz. Przegrywał ten, kto nie odskoczył szybko i dał się dotknąć chłopakom. „Bawiliśmy się od rana do nocy. Czasem całymi rodzinami jeździliśmy na plażę. To też było świetne, ale najbardziej pamiętam chwile spędzone na ulicy przed domem. Z tym kojarzy mi się dzieciństwo”. Sycylijskie wesele Dziś Stefano Terrazzino ma 29 lat i w niczym nie przypomina tego pulchnego chłopca sprzed lat. Teraz do swojego rodzinnego miasteczka przyjechał jako gwiazda. Od niedawna w polsatowskim serialu „Samo...

Włodek i Ania z "Love Island 5"
Instagram/mr.wlodo/
TV-Show
"Love Island": Zakochany Włodek chwali się zdjęciem z Anią, a fani: "I tak Cię zostawi..." Odpowiedziała
Choć wielu widzów zaczyna chyba zmieniać swój stosunek do Ani, część nadal ostro ją krytykuje. A uczestniczka "Love Island 5" odpowiada.

To jedna z par budzących najwięcej kontrowersji. W 5. edycji "Love Island" Ania była chyba najbardziej krytykowaną uczestniczką. W show Polsatu kilka razy rozstawała się i schodziła z Włodkiem, a to nie spodobało się widzom "Wyspy Miłości". Po powrocie do Polski wydawało się, że stosunek fanów programu do tej pary zaczął się zmieniać. Jednak nie wszystkich. Wiać to pod zdjęciem, które Włodek zamieścił na swoim profilu instagramowym. Niektórzy obserwujący są bezlitośni dla dziewczyny. Ona jednak cierpliwie odpowiada... "Love Island" Ania reaguje na hejt pod zdjęciem Włodka Podczas trwania piątej edycji  "Love Island"  na Anię spadła fala krytyki, a nawet hejtu. W sieci pojawiło się wiele mocnych komentarzy -  zachowanie uczestniczki "Love Island" nie spodobało się nawet Dodzie . Sama Ania zapewniała już po powrocie , że była przygotowana na to, że jej pobyt może się zakończyć takimi reakcjami widzów.  Jestem na niego przygotowana (...) mam dosyć mocną osobowość więc spodziewałam się, że tak będzie i chętnie się z nim zmierzę. Nie mam nic do ukrycia - zapewniała Ania. - Jestem człowiekiem, popełniam błędy i poszłam po rozum do głowy. Tak też się zdarza, nie jestem nieomylna. Biorę to na klatę i rozumiem wasze wkurzenie, też bym się wkurzyła jakbym widziała kogoś takiego. Pewnie by mnie drażniła taka postać, więc rozumiem i przyjmuję ten hejt z pokorą - zapewniała. Zobacz także :  "Love Island 5": Josie i Kuba zdradzili prawdę! Nie wahali się by zabrać pieniądze zamiast miłości? Po tygodniu od finału show, w którym zwyciężyli Josie i Kuba , stosunek do Ani zaczął się chyba zmieniać. Fani chyba zaczynają wierzyć w ich relację i szczerość. Widać to pod ostatnim zdjęciem, które...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik