Stanisław Pięta, Jerzy Owsiak
East News

Poseł PiS grozi zwolnieniami za wspieranie WOŚP! Odpowiedział mu żołnierz. I to jak!

Stanisław Pięta, Jerzy Owsiak
East News

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Stanisław Pięta grozi funkcjonariuszom publicznym, którzy będą chcieli wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! W swoim wpisie na Twitterze zagroził nawet zwolnieniami! Co dokładnie napisał?

Stanisław Pięta o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy

Jeżeli funkcjonariusz publiczny zaangażuje się w hecę WOŚP, niech nazajutrz składa raport o zwolnienie ze służby - napisał poseł PiS.

Komentarz posła PiS ma być komentarzem na temat doniesień o tym, że w trakcie zbliżającego się kolejnego 24. finału WOŚP ma zabraknąć służb mundurowych. Przypomnijmy, że do tej pory funkcjonariusze publiczni - wojsko, policja, straż pożarna - nie tylko dbali o ochronę imprez towarzyszących zbiórką pieniędzy na fundację Jerzego Owsiak, ale także sami angażowali się w inicjatywę, organizując własne akcje. Po ostrym poście Stanisława Pięty w internecie zawrzało! Konflikt pomiędzy Prawem a Sprawiedliwością a Jerzym Owsiakiem trwa od lat. Posłowie tego ugrupowania oskarżają pomysłodawcę WOŚP-u o defraudowanie pieniędzy ze zbiórek. Owsiak wszystkiemu zaprzecza. Czy w tym roku organizacja kolejnego finału słynnej Orkiestry jest zagrożona?

 

 

Posłowi niespodziewanie odpowiedział żołnierz zawodowy, który na Twitterze napisał:

Jestem żołnierzem zawodowym i biorę udział w WOŚP i całym szacunkiem niech mnie pan w tyłek pocałuje:)

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy będzie zbierać 10 stycznia 2016 roku na pomoc dla oddziałów pediatrycznych oraz dla starszych osób. Przez poprzednie edycje Orkiestra zebrała na pomoc ponad 590 mln zł! Czy w tym roku pobiją kolejny rekord? Być może - w Internecie już ruszyła akcja #DamWięcejNa WOŚP.

 

Post Stanisława Pięty na Twitterze

 

Stanisław Pięta
Twitter

 

Jurek Owsiak organizuje 24. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

 

Jerzy Owsiak na konferencji "Kultura na widoku"

 

Czy Owsiak nie będzie mógł liczyć na wsparcie służb mundurowych?

 

Jurek Owsiak

Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59