Królowa Elżbieta - jaki stan jej zdrowia? Królowa Elżbieta II odebrała klucze od Edynburgu Królowa Elżbieta II odebrała klucze od Edynburgu Królowa Elżbieta II odebrała klucze od Edynburgu Królowa Elżbieta II odebrała klucze od Edynburgu
Królowa Elżbieta - jaki stan jej zdrowia?
1/5
Królowa Elżbieta - jaki stan jej zdrowia?

 

Co się dzieje z Królową Elżbietą II? Jaki jest jej stan zdrowia? Te pytania pojawiają się od dwóch dni, kiedy to mediach pojawiły się wieści o tym, że brytyjscy ministrowie przećwiczyli operację "London Bridge", czyli plan na wypadek śmierci monarchini. A wszystko przez jej niespodziewaną nieobecność na jednej z uroczystości w Wielkiej Brytanii. W oświadczeniu Pałac napisał, że władczyni poczuła się słabiej. Nie wskazano na żadne poważne dolegliwości, jednak i tak wszyscy zaczęli martwić się zdrowiem królowej. Na szczęście Królowa wróciła do swoich obowiązków. Mamy najnowsze zdjęcia Elżbiety II z uroczystości w Szkocji! Zobaczcie!

 

Zobacz także: Królowa przygotowała dla Meghan i Harry'ego wyjątkowy prezent ślubny! Jaki? Będziecie zaskoczeni!

 

2/5
Królowa Elżbieta II odebrała klucze od Edynburgu

 

Królowa Elżbieta II udała się z wizytą do Edynburga, gdzie otrzymała od władz klucze do miasta. W ten sposób rozpoczął się „Tydzień Holyrood”, czyli coroczna wizyta władczyni w Szkocji (zawsze organizowana w lipcu). W tym czasie królowa będzie podróżować po kraju i spotykać się z mieszkańcami. Ma zamiar wyprawić też przyjęcie dla ośmiu tysięcy Szkotów w ogrodzie swojego pałacu.

 

Zobacz: Księżna Meghan z zakazem od królowej! Czego jej zabroniła?

3/5
Królowa Elżbieta II odebrała klucze od Edynburgu

 

Królowa Elżbieta II w żółtym płaszczu wyglądała jak zwykle dostojnie. Jak widać, monarchini czuje się już dobrze i mogła wrócić do swoich obowiązków. Brytyjczycy mogą więc odetchnąć z ulgą. 

 

Zobacz: Ile kosztuje utrzymanie brytyjskiej rodziny królewskiej?

 

4/5
Królowa Elżbieta II odebrała klucze od Edynburgu

 

Śledzicie życie brytyjskiej monarchii? 

5/5
Królowa Elżbieta II odebrała klucze od Edynburgu
Więcej na temat Królowa Elżbieta II