Magda Gessler
1/4
Magda Gessler

 

Jeżeli zastanawialiście się, kto jest największą gwiazdą stacji TVN, to teraz nie ma już wątpliwości. Największą i z pewnością najcenniejszą gwiazdą stacji jest Magda Gessler! Dlaczego? Jak się okazuje, to właśnie dzięki prowadzącej "Kuchenne rewolucje" stacja TVN zarobiła w 2018 roku fortunę. Jak informuje Dziennik Gazeta Prawna, w minionym roku, ze sprzedaży reklam emitowanych przy "Kuchennych rewolucjach" z Magdą Gessler stacja zarobiła... 233 miliony złotych! Dziennik donosi, że to aż o 33 mln więcej niż w 2017 roku. 

Kto jeszcze przynosi duże pieniądze największym stacjom? Które gwiazdy są najcenniejsze? Szczegóły w galerii!

Zobacz także: MAGDA GESSLER BEZ MAKIJAŻU I... Z DZIUBKIEM. FANI SĄ ZACHWYCENI!

2/4
Milionerzy - Hubert Urbański na planie show
TVN/x-news

 

Na drugim miejscu według Dziennika Gazety Prawnej znalazł się Hubert Urbański, który prowadzi program "Milionerzy". Okazuje się, że w 2018 roku stacja dzięki reklamom przy teleturnieju zarobiła... blisko 192 mln złotych! 

Na trzecim miejscu znalazła się gwiazda Polsatu! O kim mowa? Odpowiedź na następnej stronie!

Zobacz także: WIEDZIELIŚCIE, ŻE HUBERT URBAŃSKI MA DOROSŁE DZIECI? POKAZAŁ W INTERNECIE SWOJĄ ŚLICZNĄ CÓRKĘ

3/4
Katarzyna Dowbor
ONS

 

Jedną z najcenniejszych gwiazd jest... Katarzyna Dowbor! Jak informuje Dziennik Gazeta Prawna, stacja Polsat dzięki emisji reklam podczas nadawania programu "Nasz nowy dom" zyskała 125 milionów złotych! 

Kto znalazł się na czwartym miejscu zestawienia? 

Zobacz także: KATARZYNA DOWBOR POKAZAŁA ZDJĘCIE CÓRKI. FANI: "MYŚLAŁAM, ŻE TO PANI ZDJĘCIE Z MŁODZIEŃCZYCH LAT"

4/4
twoja twarz brzmi znajomo
East News

 

Okazuje się, że czwarte miejsce należy do jurorów i prowadzących show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Stacja Polsat dzięki reklamom podczas emisji show w 2018 roku zyskała ponad 88 mln złotych. 

Jak informuje dziennik na kolejnym, piątym, miejscu pojawiły się gwiazdy TVP: Izabella Krzan i Rafał Brzozowski z "Koła Fortuny". Po roku emisji show Telewizja Publiczna zarobiła ponad 76 mln złotych. 

Zobacz także: SZOKUJĄCA METAMORFOZA GWIAZDY SERIALU 'M JAK MIŁOŚĆ'! POZNAJECIE, KTO TO?

Więcej na temat TVN Magda Gessler