Agnieszka Dygant zostanie bez pracy
ONS

To naprawdę koniec "Prawa Agaty"! Stacja TVN nie uległa protestom tysiecy fanów serialu

Agnieszka Dygant zostanie bez pracy
ONS

Wczoraj stacja TVN wyemitowała ostatni odcinek serialu “Prawo Agaty”. Choć informacja o tym, że serial ma się zakończyć na 7. sezonie pojawiła się już kilka miesięcy temu, fani serialowej Agaty Przybysz nie wierzyli, że TVN zdecyduje się na ten krok. Przed finałowym odcinkiem na Facebooku powstała nawet grupa fanów serialu, którzy protestują przeciwko zakończeniu emisji serialu z Agnieszką Dygant. Grupa liczy ponad 26 tysięcy osób!

Fani protestują przeciwko zakończeniu emisji “Prawa Agaty”:Ostatni odcinek zakończył się wzruszającą sceną, w której Agata Przybysz mówi Markowi Dębskiemu, że jest z nim w ciąży. Kto się nie wzruszył w tych ostatnich scenach? My płakaliśmy, dlatego tym bardziej smuci nas decyzja TVN-u. Czy stacja zareaguje na protesty fanów?

“Już kilka miesięcy temu zapadła decyzja o zakończeniu serialu. Co prawda nikt w TVN-ie nie spodziewał się takich protestów fanów, ale teraz już za późno na zmianę decyzji. Stacja pracuje już nad nowymi serialami”, mówi AfterParty.pl osoba z TVN-u.

Może w jednym z nowych seriali zobaczymy Agnieszkę Dygant? Mamy taką nadzieję :-)


 

Więcej na temat Agnieszka Dygant Prawo Agaty
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00