Nie milkną echa wokół słów Ilony Łepkowskiej, która skrytykowała wygląd żony kandydata na prezydenta RP, Rafała Trzaskowskiego. Znana scenarzystka w rozmowie z dziennikarką Wirtualnej Polski zdradziła, jak według niej, osoby mieszkające na prowincji mogły odebrać look żony Rafała Trzaskowskiego podczas wieczoru wyborczego. Jej zdaniem Małgorzata Trzaskowska tego dnia przede wszystkim nie zadbała o odpowiedni wygląd swoich włosów.

Reklama

Małgorzata Trzaskowska, która oczywiście jeżdżąc w kampanii, mogła jeździć w balerinkach i t-shirtach, tak samo ubrała się na wieczór wyborczy. Myślę, że wiele osób oglądając ją - osób z prowincji, przyznaję - pomyślało: „Kurczę, no zaraz, no ona się nawet nie uczesała dokładnie, te włosy niespięte. Jak ona wygląda? Nie no, my potrzebujemy kogoś takiego eleganckiego jak prezydentowa Dudowa - powiedziała Ilona Łepkowska w rozmowie z dziennikarką Wirtualnej Polski.

Zobacz także: Agata Duda i Małgorzata Trzaskowska na wieczorach wyborczych swoich mężów! Zobaczcie jak wyglądały!

Specjalistka do spraw wizerunku Dorota Wróblewska skomentowała wygląd Małgorzaty Trzaskowskiej

Te słowa Ilony Łepkowskiej wywołały niemałą burzę wśród internautów. Teraz do wypowiedzi znanej scenarzystki postanowiła odnieść się specjalistka do spraw wizerunku, Dorota Wróblewska, która zamieściła w swoich mediach społecznościowych obszerny wpis.

No to może się wypowiem jako "pani od mody". Od lat zajmuję się budowaniem wizerunku, czyli strategią "marki". [...] Nie ma nic gorszego niż bycie kimś, kim nie jesteśmy. Małgorzata Trzaskowska i jej fryzura. To prawda, nie widzimy przebrania i weselnej fryzurki. Na szczęście. Lekka, naturalna, swobodna fryzura. Stylizacja bez zadęcia i wielkich starań. Widać jest zmęczenie, napięcie i stres, który w tym przypadku jest naturalnym stanem. Osobiście wolę więcej naturalności niż fryzurę na pokaz z unoszącym się w powietrzu lakierem do włosów - napisała na swoim Facebooku, Dorota Wróblewska.

Specjalistka do spraw wizerunku podkreśliła także w swoim wpisie, że Trzaskowska postawiła na naturalność, i wygląda na to, że nad jej wizerunkiem nie pracował sztab specjalistów. Dorota Wróblewska doceniła również skromność żony Rafała Trzaskowskiego, która nie gra "roli modnisi, aby przypodobać się światu".

A wy co uważacie na ten temat? Która z Pań ma rację?

Zobacz także
East News

Słowa Ilony Łepkowskiej wywołały niemałą burzę wśród internautów! Ich zdania na temat wypowiedzi znanej scenarzystki, są bardzo podzielone!

East News

Ilona Łepkowska w rozmowie z WP przyznała, że osoby z prowincji mogły źle odebrać look Małgorzaty Trzaskowskiej podczas wieczoru wyborczego jej męża.

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama