Sopot Match Race 2019
Mat. prasowe
Newsy

Sopot Match Race 2019. Najbardziej widowiskowe regaty za nami!

Sopot Match Race 2019. Najbardziej widowiskowe regaty za nami!

Za nami jedne z najbardziej widowiskowych regat w kraju – szesnasta edycja Sopot Match Race! Sopot Match Race to najbardziej prestiżowy żeglarski event w Polsce. To również dawka niezwykłych emocji dla miłośników sportów wodnych, którzy jak co roku mieli okazję podziwiać szybkie jachty i później celebrować zwycięstwo. Impreza została zorganizowana w Sopocie i przyciągnęła szerokie grono kibiców. Zaproszeni goście mieli możliwość przeżycia wyjątkowych emocji sportowych oraz uczestnictwa w eleganckich przyjęciach.

Sopot Match Race łączy – wzorem najlepszych tego typu wydarzeń na świecie, sport i lifestyle.

Relacja z Flesz Fashion Night 2018 - co to to było za wydarzenie!

Polska załoga na podium!

Sopot Match Race to najbardziej prestiżowe zawody w świecie polskiego żeglarstwa, które co roku przyciągają światowej klasy zawodników. Tym bardziej cieszy fakt, że w tym roku na podium znalazł się polski sternik, Karol Jabłoński, wraz ze swoją załogą. Zajęli oni trzecie miejsce na dziesięć drużyn biorących udział w regatach. Uczestnicy mogli świętować swoje zwycięstwo, polewając się szampanem na podium.

Podczas ceremonii zamknięcia regat Sopot Match Race uczestnicy sportowych zmagań świętowali swoje sukcesy. To wtedy, przy sopockim molo, na zgromadzonych widzów czekała niezwykła niespodzianka. Mogli oni obejrzeć bardzo widowiskową ceremonię dostarczenia zwycięzcom regat, jedynej w Polsce, sześciolitrowej butelki szampana G.H. Mumm Grand Cordon. Szampan został dostarczony helikopterem przez pilota specjalizującego się w lataniu precyzyjnym na ekskluzywny jacht motorowy, który następnie brawurowo przewiózł go na sopockie molo.

Małgorzata Kożuchowska i ceremonia zamknięcia

Tegoroczną ceremonię zamknięcia regat uświetniła swoją obecnością Małgorzata Kożuchowska, słynna polska aktorka i gość specjalny wydarzenia. Znana aktorka świętowała sukcesy wspólnie z finalistami oraz uczestniczyła w finałowej celebracji.

Sopot Match Race 2019
Mat. prasowe

 

Sopot Match Race 2019. Najbardziej widowiskowe regaty za nami!

Sopot Match Race 2019
Mat. prasowe

 

Sopot Match Race co roku przyciąga światowej klasy zawodników.

Sopot Match Race 2019
Mat. prasowe

Marcelina Zawadzka i Tomasz Ciachorowski w Hotelu Mikołajki
Dariusz Olender
Newsy
Marcelina Zawadzka i Tomasz Ciachorowski na otwarciu sezonu żeglarskiego w Mikołajkach! ZDJĘCIA
Marcelina Zawadzka i Tomasz Ciachorowski na otwarciu sezonu żeglarskiego w Mikołajkach! ZDJĘCIA
puchar-mistrzostwa-polski-kitesurfing-wingfoil-2021-xiaomi
Łukasz Nazdraczew
Newsy
Puchar i Mistrzostwa Polski w kitesurfingu i wingfoilu 2021 - zobacz naszą relację!
Znamy zwycięzców i sumę przekazaną na rzecz ochrony Bałtyku i Fundacji MARE!

W dniach 13-15.08.2021 odbyły się ostatnie zawody z cyklu Xiaomi Kite Cup driven by Land Rover. Sportowa impreza, będąca Mistrzostwami Polski i Pucharem Polski w Kitesurfingu i Wingfoilu, wywołała mnóstwo emocji. Podczas całego cyklu na wodach w Rewie, Krynicy Morskiej i Pucku, ścigała się światowa czołówka kitesurferów. Xiaomi Kite Cup driven by Land Rover Warunki wiatrowe w każdym z miejsc były bardzo różne, ale pozwoliły na rozegranie zawodów w czterech głównych konkurencjach: Freestyle, Formula Kite, Arrows Open, oraz tegorocznej nowości, Wingfoilu. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwał Polski Związek Kiteboardingu. Poziom imprezy był bardzo wysoki. -Ogromnie cieszę się, że kitesurfing ma tak utalentowaną młodzież i coraz więcej fanów w Polsce. Tegoroczny cykl zawodów, w odnowionej formule i z nowymi sponsorami, potwierdził, że polscy zawodnicy to światowa czołówka. Kitesurfing zdecydowanie może być jedną z tych konkurencji sportowych, w której będziemy wiedli prym i nadal zdobywali najcenniejsze laury  – podsumował Michał Zieliński, organizator Xiaomi Kite Cup driven by Land Rover. – Nie mogę się doczekać  Igrzysk w Paryżu 2024, kiedy konkurencja Formula Kite odbędzie się po raz pierwszy. Mam nadzieję, że także dzięki udziałowi w XIAOMI KITE CUP driven by LAND ROVER reprezentanci Polski doskonalą swoje umiejętności aby w przyszłości zdobywać medale na najważniejszych sportowych imprezach na świecie.   Sportowcy dbają o Bałtyk W tym roku zawodnicy walczyli nie tylko o najwyższe noty i trofea. Zadbali też o środowisko i o Bałtyk, stwarzający im tak świetne warunki do uprawiania kiteboardingu. Każdy z rywalizujących kitesurferów otrzymał zegarek Xiaomi MI Watch, który zliczał przepłynięte kilometry. Za 1 km organizatorzy...

Alicja Tracz na Eurowizji
Mateusz Jagielski
Newsy
Eurowizja Junior 2020. Kto wygrał? Które miejsce zajęła Polska i Ala Tracz? 
Już po występie Ali Tracz! Kto wygrał Eurowizję Junior 2020? Które miejsce w tegorocznym konkursie piosenki zajęła Polska?

Po raz pierwszy w historii programu, jeden kraj wygrał konkurs piosenki dwa razy z rzędu. Czy Polska pobije własny rekord? Kto wygrał  Eurowizję Junior 2020 ? Głosy na swoich faworytów mogliśmy oddawać już od 27 listopada i choć wielu wierzy w sukces Alicji Tracz, która swoim występem na scenie z piosenką „I’ll Be Standing” podbiła serca nie tylko polskich widzów, trzeba przyznać, że konkurencja jest ogromna. Dziś usłyszeliśmy jedne z najpiękniejszych głosów na świecie. Mimo młodego wieku, artyści popisali się prawdziwymi talentami i dojrzałością sceniczną. Zobacz także:   Eurowizja Junior 2020: Polska wygra po raz trzeci?! Ta rzecz wskazuje na zwycięstwo Ali Tracz!  Eurowizja Junior 2020 W niedzielę o godzinie 17 przed ekranami telewizorów zasiadły miliony widzów. Choć w tym roku z powodu pandemii koronawirusa finał Eurowizji Junior 2020 wyglądał zupełnie inaczej, a uczestnicy zamiast wystąpić na żywo na jednej scenie, pojawili się w siedzibach nadawców telewizyjnych poszczególnych krajów, nie zabrakło ogromnych emocji. Eurowizję Junior 2020 oczywiście otworzyła zwyciężczyni poprzedniej edycji, Viki Gabor. Czy za rok na jej miejscu będzie stała Alicja Tracz? Choć głosy na swojego faworyta będziemy mogli ponownie oddawać dopiero po wszystkich występach, wszyscy mocno trzymamy kciuki za 10-letnią wokalistkę. Alicja wystąpiła jako 6 z 12 uczestników. Wcześniej zobaczyliśmy reprezentantów Niemiec, Kazachstanu, Holandii, Serbii i Białorusi. Trzeba przyznać, że poziom tej edycji konkursu jest naprawdę bardzo wysoki. Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska i Rafał Brzozowski idealnie sprawdzają się w roli prowadzących, jednak najbardziej nurtowało nas pytanie, czy Polska zwycięży po raz trzeci z rzędu. Kto wygrał Eurowizję Junior 2020? 12 państw...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner