Ewa Chodakowska o swoim ślubie w Vivie!
Viva nr 20/2013
Newsy

Chodakowska nie stawia na tradycję. Jej ślub był bardzo oryginalny

W jakim języku, religii się odbył i ile osób zaprosili zakochani?

Kilka tygodni temu Ewa Chodakowska wzięła nieoczekiwanie cichy ślub w rodzinnym Sanoku. Dzień później słynna trenerka zachwyciła wszystkich w ślubnej kreacji na pokazie La Manii, gdzie zapowiedziała, że już niebawem zobaczymy ją idącą do ołtarza w tej samej sukni. Przypomnijmy: Ewa Chodakowska w sukni ślubnej na okładce "Vivy!"

Ślub kościelny Chodakowskiej odbył się w środę w Warszawie. Ewie bardzo zależało na tym, żeby uroczystość była skromna i pozbawiona przesadnego blichtru. W rozmowie z "Vivą!" podkreśliła, że na ślub zaprosiła tylko najbliższe jej osoby, a organizację powierzyła profesjonalnej firmie, żeby uniknąć niepotrzebnych stresów.

Nie mieliśmy w planach "wielkiego greckiego wesela", ale kameralne przyjęcie. Na nasz ślub kościelny, który odbył się trzy tygodnie później (po pokazie La Manii - przyp. red.) w Warszawie, zaprosiliśmy 80 osób zarówno z Grecji, jak i Polski. Wspólnie z mężem zdecydowaliśmy się, że zbierzemy wokół siebie najbliższą rodzinę, wiernych przyjaciół, ale też i osoby nowo poznane, które były tym trochę zaskoczone. Oprawą ślubu kościelnego i wesela zajęła się firma organizująca eventy. Jedyne nasze wytyczne brzmiały - kolor waniliowy i tort czekoladowy. Bez pretensjonalnego przepychu. Bez sztucznych ogni. Żadne sale balowe - tylko restauracja - opowiada.


Wybór się opłacił, bo wszystko przebiegło bez najmniejszych problemów. Ewa zdradziła też, że przysięgę małżeńską wraz z Lefterisem Kavoukisem złożyli sobie w języku angielskim, a cały ślubny obrządek był mieszany.

Obyło się bez gorączki, bez ciągnących się w nieskończoność przygotowań i większego stresu. Ślub w kościele był w obrządku mieszanym. Przysięgaliśmy sobie miłość i wierność małżeńską w języku angielskim - dodaje.


W "Vivie!" znalazły się też przepiękna sesja zdjęciowa w ślubnej kreacji od La Manii - nowy numer magazynu o gwiazdach już w sprzedaży!

Zobacz: Chodakowska została twarzą światowej marki kosmetycznej

 

Tak wyglądał ślub cywilny Ewy Chodakowskiej:

Ewa Chodakowska weźmie ślub kościelny
ONS
Newsy
Chodakowska weźmie ślub kościelny. Będzie drugie wesele!
Kiedy sławna trenerka pójdzie do ołtarza?

O swoim ślubie Ewa Chodakowska mówiła od dawna. W jednym z wywiadów zdradziła, że planuje ceremonię na koniec tego roku, ale za namową Joanny Przetakiewicz zdecydowała się przyspieszyć ceremonię i wzięła cichy ślub w rodzinnym Sanoku. Przypomnijmy: Tak wyglądał ślub Chodakowskiej. Pokazała piękne zdjęcia Tydzień temu Chodakowska wzięła tylko ślub cywilny, a co z kościelną uroczystością? Jak donosi magazyn "Party", Ewa i Lefteris jeszcze we wrześniu staną na ślubnym kobiercu w jednym z warszawskich kościołów. Trenerka ma iść do ołtarza w tej samej sukni ślubnej, ktorą prezentowała na wybiegu podczas ostatniego pokazu La Manii. Odbędzie się też drugie wesele, bo pierwsze miało miejsce... właśnie na wspomnianym pokazie, gdy do Teatru Wielkiego zjechało się kilkadziesiąt najbliższych osób z otoczenia młodej pary. Myślicie, że Chodakowskiej uda się uniknąć medialnego oblężenia podczas uroczystości? Więcej szczegółów w nowym numerze "Party" - już w sprzedaży. Zobacz: Co to był za pokaz! Ewa Chodakowska w sukni ślubnej na wybiegu Ślub cywilny Ewy Chodakowskiej w Sanoku:

Ślub Ewy Chodakowskiej
Viva! (20/2013)
Newsy
Chodakowska pokazała ślubną fotkę z druhnami
Pięknie wyglądała jako panna młoda?

Wczoraj w Warszawie Ewa Chodakowska w jednym z kościołów wzięła kościelny ślub z Lefterisem Kavoukisem . Trenerka w rozmowie z magazynem "Viva!" wyznała, że nigdy nie marzyła o wystawnym weselu, jednak nie chciała zawieść swoich przyjaciół i wyprawiła niewielkie przyjęcie dla najbliższych. Zobacz: Chodakowska nie stawia na tradycję. Jej ślub był bardzo oryginalny Dziś Chodakowska na swoim Facebooku pochwaliła się fotką ze ślubu. Na zdjęciu widzimy jak ubrana w przepiękną suknię domu mody La Mania jedzie samochodem do kościoła w towarzystwie swoich dwóch przyjaciółek . - To był magiczny dzień. Wypłakałam się za wszystkie czasy. Nie potrafię wyrazić słowami tego co przeżyłam. Dziękuję wszystkim, którzy byli ze mną myślami !! - skomentowała zdjęcie Ewa. Nowożeńcom życzymy wszystkiego najlepszego. Zobacz: Ewa Chodakowska w sukni ślubnej na wybiegu Tak wyglądał cywilny ślub Ewy Chodakowskiej:

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki na pokazie La Manii
ONS/Facebook La Mania
Newsy
Kuba Wojewódzki W GARNITURZE z partnerką na pokazie La Manii
Renata szła w pokazie w sukni ślubnej

Wczoraj w Teatrze Wielkim w Warszawie odbyło się jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń tego sezonu - pokaz nowej kolekcji domu mody La Mania. Zgodnie z oczekiwaniami pojawiła się na nim sama śmietanka towarzyska show-biznesu i nie zabrakło największych nazwisk. Przypomnijmy: Plejada gwiazd na pokazie kolekcji La Manii Na pokazie pojawił się również Kuba Wojewódzki , który zazwyczaj unika tego typu imprez. Kuba tradycyjnie odmówił pozowania na ściance, ale jego wizyta nie była przypadkowa - na wybiegu podczas prezentacji kolekcji sukien ślubnych pojawiła się bowiem jego aktualna dziewczyna, Renata Kaczoruk . Modelka w pięknej białej sukni i zdobionym na złoto welonie prezentowała się wręcz zjawiskowo i ciekawi jesteśmy, czy wieczny kawaler Wojewódzki pomyślał o ślubie widząc tak śliczną pannę młodą? Renata Kaczoruk na wybiegu w sukni ślubnej i Kuba w drodze na pokaz. Pasują do siebie? Zobacz: Co to był za pokaz! Ewa Chodakowska w sukni ślubnej na wybiegu   Plejada gwiazd na pokazie La Manii:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner