Slash na MTV EMA 2014
MTV

Kolejne gwiazdy na MTV EMA! W Glasgow wystąpią Slash i...

Slash na MTV EMA 2014
MTV

Legenda rocka, Slash oraz jeden z najlepszych rockowych zespołów Wielkiej Brytanii, wystąpią 7 listopada w O2 Academy Glasgow. Koncerty rozpoczną weekend MTV EMA 2014.

Na dwa dni przed galą MTV EMA 2014, Slash w towarzystwie Myles’a Kennedyego & The Conspirators oraz Biffy Clyro zagrają w Glasgow dla swoich fanów kameralne koncerty, które będą rejestrowane przez stację w ramach serii MTV World Stage.

- Już nie mogę się doczekać aby rock ponownie powrócił w MTV – powiedział Slash.

 

- Cztery słowa: Biffy! Slash! MTV! Glasgow! Trzy słowa: marzenia się spełniają! – dorzucają muzycy z Biffy Clyro.


Koncerty Slash ft. Myles Kennedy & The Conspirators oraz Biffy Clyro będzie można obejrzeć na antenie MTV już na początku przyszłego roku. MTV World Stage to koncerty nagrywane na największych światowych festiwalach, ekskluzywnych koncertach, które pozwalają największym fanom muzyki doświadczyć muzycznych przeżyć nie ruszając się z domu.

Tegoroczną galę MTV EMA, która odbędzie się w SSE Hydro w Glasgow, poprowadzi Nicki Minaj, która również na niej wystąpi. Wcześniej MTV ogłosiło, że tego wieczoru wystąpią także Enrique Iglesias, Ariana Grande i Ed Sheeran, Kiesza, Royal Blood oraz Charli XCX. Nagrodę Global Icon dostanie Ozzy Osbourne. Fani wciąż mogą głosować na swoich faworytów na stronie www.mtvema.com. Głosowanie potrwa do 8 listopada, do godz. 12:00.

Więcej na temat MTV MTV EMA 2014 MTV EMA Slash
Przeładuj

Czy Marlena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" naprawdę się rozstali? Zobacz ich historię miłości

zobacz 02:12