Pogoda za oknem coraz ładniejsza, więc najwyższy czas zmienić obuwniczy repertuar. Mimo, że kozaki, czy buty w stylu EMU są całoroczne, to warto pozwolić stopom odpocząć i pokazać się w nowych stylizacjach.

Specjalnie dla was znaleźliśmy w sklepach dostępnych w Polsce buty z wiosennych kolekcji, które doskonale sprawdzą się w aktualnym sezonie. Wśród nich znajdziecie botki, loafery zwane lordsami, sandałki, espadryle, mokasyny, buty żeglarskie, balerinki, pantofle, czyli czego tylko dusza zapragnie.

Żeby jednak nie nadwyrężać domowego budżetu postaraliśmy się wybrać modele, które nie kosztują więcej niż 150 złotych. Znaleźliśmy również takie, za które nie trzeba wydać więcej niż 40 zł. Bo czasem warto  kupić dwie pary różnych butów w cenie jednych drogich. Takim sposobem mniej je wyeksplorujemy, dzięki czemu starczą nam na dłużej, a my w swojej szafie będziemy mieli większy wybór.

W sezonie wiosennym stawiaj przede wszystkim na kolory, zarówno te intensywne, jak i te pastelowe. Modne są również desenie kwiatowe i ponadczasowa klasyczna czerń. Zatem do dzieła, życzymy udanych zakupów.

Zapraszamy do naszej galerii wiosennych butów do 150 złotych.

jm

Więcej na temat buty kup to teraz