Przyjaciółki grupowe foto
Mat. prasowe

Serialowe "Przyjaciółki" czyli Inga (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska), Anka (Magda Stużyńska) i Patrycja (Joanna Liszowska) nie znikają z ekranów telewizorów już od lat. Obecnie telewizja Polsat emituje 13. sezon serialu, dzięki czemu możemy śledzić losy ulubionych bohaterek. Co więcej, od 2 lat "Przyjaciółki" występowały także w reklamie sieci Rossmann. Wszystko jednak wskazuje na to, że aktorki właśnie staciły jeden z kontraktów.

"Przyjaciółki" tracą pracę! 

Można się domyślać, że udział w reklamie dla gwiazd serialu "Przyjaciółki" był bardzo atrakcyjny finansowo. Niestety, jak informuje serwis wirtualnemedia.pl, nie zobaczymy już Ingi, Zuzy, Anki i Patrycji w reklamie Rossmanna. Drogeryjna sieciówka postanowiła zmienić strategię komunikacji. 

Serialowe "Przyjaciółki" występowały w cyklu reklam, prezentując różne produkty. Najpierw reklamowały "Klub Rossmann", a potem zachęcały klientów do korzystania z ofert sieciówki. Można przyszpuszczać, że swoim udziałem w spotach przyciągały również miłośników polsatowskiej produkcji.

Teraz już wiadomo, że reklamy z udziałem "Przyjaciółek" będą emitowane tylko do końca marca tego roku. Na szczęście znacznie dłużej będziemy mogli oglądać 13. sezon "Przyjaciółek" w Polsacie. Mamy również nadzieję, że jesienią ukaże się kolejna seria. 

 

"Przyjaciółki" nie pojawią się już w reklamach

przyjaciółki grupowe
Mat. prasowe

Na szczęście wciąż możemy oglądać "Przyjaciółki" w Polsacie!

Przyjaciółki grupowe
Instagram

Zobacz także: "Przyjaciółki" wróciły! Za nami 147. odcinek. Sprawdź, czy uważnie go oglądałaś!

Więcej na temat Przyjaciółki