Marta Chodorowska na planie serialu Ranczo
AKPA

Serialowa Klaudia z "Rancza" nie wyobraża sobie powrotu do Wilkowyj? Szczere wyznanie aktorki! 

Marta Chodorowska na planie serialu Ranczo
AKPA

Marta Chodorowska w rozmowie z mediami zdradziła, czy chciałaby wrócić na plan "Rancza". Co powiedziała serialowa Klaudia, córka wójta Kozioła? Serial "Ranczo" przez wiele lat był jednym z największych hitów TVP. Pierwszy odcinek został wyemitowany w 2006 roku, a dziesięć lat później widzowie zobaczyli ostatnią odsłonę produkcji o mieszkańcach Wilkowyj. Od tamtej chwili wszyscy fani "Rancza" mieli nadzieję, że serial kiedyś wróci na antenę i będzie kontynuowany. A jak ewentualny powrót na plan hitu komentuje Marta Chodorowska?

Marta Chodorowska szczerze o powrocie serialu "Ranczo"

Marta Chodorowska w serialu "Ranczo" grała córkę Pawła Kozioła (Cezary Żak), wójta Wilkowyj. Marta Chodorowska występowała w serialu od samego początku. To właśnie dla niej wójt chciał kupić dworek od Lucy (Ilona Ostrowska). Serialowa Klaudia zaprzyjaźniła się z główną bohaterką, a po jakimś czasie została agentką jej męża. Ale czy aktorka, która wcielała się w Klaudię Kozioł, chciałaby jeszcze wrócić do Wilkowyj? Zobaczcie, co w rozmowie z  magazynem "Tele Tydzień" zdradziła Marta Chodorowska. Jej odpowiedź zaskakuje! 

Minęło sporo czasu i mentalnie jestem daleko od Klaudii z "Rancza". Mam prawie czterdzieści lat, pięcioletnie dziecko, więc granie niepokornych dziewczątek jest dla mnie zbyt sztuczne. Byłoby to już takim postaciowaniem, udawaniem osoby wymyślonej, odległej - zdradziła aktorka. 

Przypominamy, że kilka miesięcy temu w mediach pojawiła się wiadomość, że powstanie filmowa wersja hitowej produkcji. Niestety, po śmierci Pawła Królikowskiego, który wcielał się w jednego z głównych bohaterów "Rancza", reżyser przyznał, że nie wyobraża sobie,  żeby prace nad filmem były kontynuowane. 

W tej sytuacji jest to niemożliwe, żebyśmy ruszyli ze zdjęciami. Ta smutna wiadomość, która nami wszystkimi wstrząsnęła, spowodowała, że możliwość nakręcenia filmu praktycznie upadła na zawsze - mówił reżyser filmu "Ranczo Wilkowyje" Wojciech Adamczyk w rozmowie z Onetem.

Żałujecie?

Zobacz także: "Ranczo": Co wiesz o wątku Lucy i Kusego oraz innych bohaterów związanych z dworkiem? QUIZ!

Marta Chodorowska grała Klaudię w serialu "Ranczo"

Marta Chodorowska w serialu "Ranczo"
East News

Lubiliście wątek Klaudii z "Rancza"?

Marta Chodorowska w serialu "Ranczo"
East News

 

Więcej na temat Ranczo
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22