Serial Uwikłani z Anną Muchą data emisji
ONS

Takiego serialu w polskiej telewizji jeszcze nie było. Zagra w nim Anna Mucha, ale nie jest jedyną gwiazdą

Serial Uwikłani z Anną Muchą data emisji
ONS

Telewizje walczą o widza w każdy możliwy sposób. W swoich ofertach programowych stacje starają się zagwarantować najlepszą rozrywkę z możliwych. Polsat przygotował na wiosnę "Celebrity Splash", TVN kręci już zdjęcia do nowego serialu "Mąż czy nie mąż", a TVP zdecydowała się na produkcję, jakiej polska telewizja jeszcze nie oferowała widzom. Już w marcu zobaczymy serial "Uwikłani".

Zobacz: Tylko u nas! TVN chce Włodarczyk do wiosennej ramówki


W każdym odcinku zagra... inna serialowa gwiazda. Na razie potwierdzono Annę Muchę, Marcina Bosaka, Olgę Frycz, Łukasza Garlickiego, Katarzynę Warnke i Mariettę Żukowską. W ciągu blisko godziny przybliżona zostanie jedna fikcyjna historia, która nie będzie miała swojej kontynuacji w kolejnych odcinkach.

Fabuła każdego odcinka „Uwikłanych” będzie zamkniętą historią, przedstawiającą losy bohatera wplątanego w przestępstwo, który walczy o sprawiedliwość. W jednym odcinku widzowie śledzić będą losy Tomasza, który budzi się w łóżku z kochanką i dowiaduje się, że zabił człowieka, w innym pojawi się Joanna będąca świadkiem zabójstwa swojej sąsiadki, którą później widzi żywą. Bohaterką kolejnego odcinka będzie zaś policjantka Iza, która zostaje zawieszona za strzelanie do młodego mężczyzny - czytamy na wirtualnemedia.pl


Serial „Uwikłani” jest realizowany na podstawie formatu niemieckiego „In Gefahr”. W przeciwieństwie do pierwowzoru, gdzie grają głównie amatorzy, w „Uwikłanych” występować będą aktorzy zawodowi. Produkcja zadebiutuje w Jedynce 4 marca i będzie pokazywana w środy o godz. 20.25.


Taka trochę "Ukryta prawda", ale bardziej "exlcusive". Zobacz: Matka Oli Kisio zagrała w "Ukrytej prawdzie". Mamy wideo!Anna Mucha z mężem na premierze filmu "Wkręceni 2":

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39