Ultraviolet w Polsacie!

Serial "Ultraviolet" w Polsacie! W obsadzie m.in. Kulesza, Fabijański i Rosati. Kiedy emisja?

Ultraviolet w Polsacie!

Polsat pokaże kolejny serial AXN na swojej antenie! Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że stacja wyemituje serial "Znaki". Teraz okazuje się, że Polsat wykupił również licencję na emisję serialu "Ultraviolet"! Poznajcie szczegóły!

Serial "Ultraviolet" w Polsacie!

Polsat zakupił od Sony licencję na pokazywanie kryminalnego serialu AXN „Ultraviolet” - jego emisja rozpocznie się 30 lipca, kiedy zakończy się emisja wspomnianych wcześniej „Znaków”. O czym jest „Ultraviolet”? 

„Ultraviolet" to serial produkcji AXN opowiadający historię trzydziestoletniej Oli Serafin, którą osobiste przejścia zmusiły do opuszczenia Londynu i powrotu do rodzinnej Łodzi, w której staje się świadkiem tragedii. Rozpoczyna się śledztwo. Policja uznaje, że było to samobójstwo. Młoda dziewczyna nie zgadza się z tym i po zamknięciu sprawy przyłącza się do grupy detektywów amatorów. Na własną rękę chcą rozwiązać zagadkę tajemniczej śmierci - czytamy na stronie axn.pl

W obsadzie plejada gwiazd: Agata Kulesza, Bartłomiej Topa, Marta Nieradkiewicz, Sebastian Fabijański, Michał Żurawski, Anna Dereszowska, Weronika Rosati czy Mateusz Damięcki.

Będziecie oglądać?

Agata Kulesza zagrała jedną z głównych ról w "Ultraviolet".

East News

 

Przeładuj

Natasza Urbańska będzie pracować z córką?! Znamy ich plany!

zobacz 01:16