ONS

Seksowne gwiazdy na premierze "Igrzysk Śmierci"

ONS

W Los Angeles odbyła się premiera filmu "Igrzyska Śmierci", który zapowiada się na wielki hollywoodzki hit. Na czerwonym dywanie oprócz aktorów występujących w filmie można było spotkać m.in. Miley Cyrus i Kelly Osbourne. Miley miała na sobie dwuczęściową kreację Emilio Pucciego, którą uzupełniła szpilkami od Christiana Louboutina. Kelly zaś postawiła na modny ostatnio wśród celebrytek damski garnitur.

Przed fleszami paparazzi pozowała również Elizabeth Banks, wcielająca się w postać Effie Trinket. Gwiazda filmu pokazała się w pomarańczowej sukience z kolekcji Atelier Versace. Aktorka swoją stylizacje dopełniła szpilkami Jimmy'ego Choo, biżuterią marki i kopertówką Judith Leiber.

Isabelle Fuhrman, czyli filmowa Clove, miała na sobie sukienkę Oscara de la Renty, którą uzupełniła biżuterią Blue Nile oraz szpilkami i kopertówką Jimmy'ego Choo. Odtwórczyni głównej roli Jennifer Lawrence wystąpiła w złotej sukni Prabala Gurunga, z jego jesiennej kolekcji. Aktorka podobnie jak jej koleżanki miała na sobie buty Jimmy'ego Choo oraz kolczyki Jacob & Co.

Zobacz galerię zdjęć z czerwonego dywanu >>>

jm

Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08