Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka
Instagram
Newsy

Będzie trzecie dziecko?! Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka mówią wprost, kiedy!

Będzie trzecie dziecko?! Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka mówią wprost, kiedy!

Uważani są za jedną z najpiękniejszych i najsympatyczniejszych par w polskim show-biznesie. On – introwertyczny, refleksyjny, choć chwilami też wybuchowy. Ona – otwarta, pogodna i, jak sama z uśmiechem przyznaje, gadatliwa.

– To ja jestem menedżerką i logistykiem naszego życia codziennego – mówi Paulina Krupińska-Karpiel (33).

To niejedyny sekret ich szczęśliwego związku. 26 lipca Paulina i Sebastian Karpiel-Bułecka (44) będą obchodzić drugą rocznicę ślubu. Jak ich życie zmieniło się przez ten czas?

Zobacz także: Paulina Krupińska zmieniła fryzurę! Zdecydowała się na grzywkę!

Zdjęcia Ani Lewandowskiej balującej z Sebastianem Karpielem-Bułecką były sensacją! Co mówi o nich żona muzyka?

Co to był za ślub!

Ich ślub był jednym z najbardziej zaskakujących wydarzeń roku. Udało się go utrzymać w tajemnicy prawie do samego końca. Dopiero gdy świeżo poślubieni państwo Karpielowie wyszli z kościoła w Kościelisku, dostrzegli fotoreporterów. Aby ich ubiec, Paulina sama wrzuciła na Instagram zdjęcie, na którym z Sebastianem dumnie prezentują obrączki. Dziennikarka zaskoczyła fanów nie tylko zmianą stanu cywilnego, ale i kreacją. Podobnie jak Sebastian miała na sobie tradycyjny strój góralski.

Krupińska i Karpiel-Bułecka świętuje pierwszą rocznicę ślubu ...

Wesele, na którym bawili się m.in.Agnieszka Woźniak-Starak z mężem, Marcelina Zawadzka i Rozalia Mancewicz, odbyło się… w czwartek.

– To były jedyne wolne dni Sebastiana do listopada, a nie chcieliśmy ściągać gości na Podhale na jeden krótki weekend – tłumaczy Paulina w rozmowie z „Party”.

Choć od dawna chcieli się pobrać, ostateczną decyzję podjęli spontanicznie. Przygotowania do ślubu i wesela trwały raptem dwa tygodnie. Ani Paulina, ani Sebastian nie marzyli o uroczystości z wielką pompą, nie zatrudnili wedding plannerki, zdali się po prostu na pomoc przyjaciół.

Dlaczego Krupińska i Karpiel-Bułecka wzięli ślub w czwartek ...

Czas dla siebie

Tę beztroskę i dystans do świata wciąż w sobie mają. To jeden z sekretów ich szczęśliwego związku.

– Żyjemy na luzie, decyzje podejmujemy spontanicznie, nie tworzymy wygórowanych oczekiwań – mówi prezenterka w rozmowie z „Party”.

Tę filozofię wyznają w każdej dziedzinie swojego wspólnego życia. 22 czerwca Paulina obchodziła urodziny. Sebastian nie miał dla niej żadnego prezentu, ale zrobił coś, co bardzo wzruszyło jego żonę.

– Mój mąż wstał o ósmej rano, pojechał na pole i zerwał dla mnie maki. To dużo bardziej romantyczny gest niż kupienie bukietu róż w kwiaciarni – opowiada.

Na zbliżającą się drugą rocznicę ślubu również nie planują wręczania sobie wymyślnych prezentów.

– Mam dawać mężowi prezent za to, że ze mną jest? To ja jestem tym prezentem – śmieje się Paulina.

Choć upominków nie będzie, para zamierza ten dzień spędzić wyjątkowo.

– Planujemy zaległą podróż poślubną. Od paru miesięcy jesteśmy cały czas z dziećmi i chcemy wreszcie być sami jako mąż i żona – zdradza prezenterka.

Kierunek nie został jeszcze wybrany, ale na pewno nie będzie egzotyczny. Para rozważa Bieszczady, polskie morze albo Mazury. Tosia i Jędrek pojadą w tym czasie na wakacje z dziadkami.

Jak maluje się Paulina Krupińska? | Party.pl

Szczęśliwa trójka?

Karpielowie nieraz wspominali, że marzy im się trzecie dziecko. Sebastian nie ukrywał jednak, że na spełnienie tego marzenia nie zostało mu wiele czasu.

„45 lat to jest górna granica dla mnie (…), potem ten ojciec to jest już trochę niestety dziadek i już trudniej z dzieckiem pojeździć na nartach czy pograć w piłkę”, wyznał w wywiadzie dla portalu Baby by Ann.

Wspomniane urodziny Sebastian będzie obchodzić w przyszłym roku. Czy to znaczy, że 5-letnia Antonina i 3-letni Jędrek nie będą mieć więcej rodzeństwa?

– Nie, myślę, że ta granica będzie się przesuwać – mówi „Party” Paulina.

– Fajne mamy te dzieciaki i świetnie by było, jakby jeszcze jedno dziecko dołączyło do naszej rodziny. Jedyne, co nas na razie ogranicza, to wygoda i lenistwo. Jest nam dobrze w tym momencie, w którym jesteśmy, ale marzenia i plany są – dodaje.

Trzymamy kciuki za ich spełnienie!

Paulina Krupińska pokazała twarz dziecka | Party.pl

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka na premierze filmu "Ukryta gra"
ONS
Newsy
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka Nowy Rok powitają... osobno! Przełożyli też plany powiększenia rodziny. Co się stało?
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka Nowy Rok powitają... osobno! Przełożyli też plany powiększenia rodziny. Czyżby plotki o kryzysie w ich związku nie były przesadzone?

Jeszcze niedawno plotkowano o kryzysie małżeńskim Pauliny Krupińskiej-Karpiel i Sebastiana Karpiela-Bułecki. Jak donosi "Party", para Nowy Rok powitają... osobno! Okazuje się, że Karpielowie odłożyli też plany powiększenia rodziny. Co się stało? Kilka miesięcy temu Paulina Krupińska-Karpiel deklarowała, że razem z mężem Sebastianem Karpielem-Bułecką myślą o trzecim dziecku. Na razie jednak nie ma o tym mowy. Choć obecnie oboje przebywają w Zakopanem, skąd pochodzi muzyk Zakopower, to sylwestra Paulina spędzi tylko z dziećmi, Antosią i Jędrkiem. Dlaczego? Nie przepadam specjalnie za tym dniem. Dlatego z dzieciakami zostaniemy w Zakopanem, a Sebastian powita Nowy Rok na koncercie w Gdańsku. Potem do nas wraca i całą rodziną wybieramy się na narty – tłumaczy w rozmowie z „Party” Paulina. Mało kto wie, że Sebastian Karpiel-Bułecka jest nie tylko świetnym muzykiem, ale też instruktorem narciarstwa. I choć oboje z Pauliną doskonale radzą sobie na nartach, to nie oni uczą swoje dzieci jazdy po stoku. Jędrek ma już 2, 5 roku i w tym roku pierwszy raz stanie na nartach. Jego siostra swoją przygodę z tym sportem też zaczynała w tym wieku. Tosia już jeździ sama. Jędrek skończył 2,5 roku, więc w tym roku pod okiem instruktora też spróbuje swoich sił na stoku – dodaje. Choć Karpielowie odłożyli plany powiększenia rodziny, wcale nie znaczy, że z nich rezygnują! Najpierw jednak chcą wybudować dla siebie nowy dom. Oczywiście w Zakopanem! Nad projektem i budową pięknej góralskiej chaty będzie czuwał Sebastian. Dlatego teraz zamiast na dziecku Karpielowie skupiają się na pracy zawodowej, by ruszyć z budową jak najszybciej się uda. Więcej o Paulinie Krupińskiej i Sebastianie Karpielu-Bułecce przeczytasz w nowym "Party". Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka nie myślą o trzecim...

Paulina Krupińska na imprezie Neo Make Up
East News
Newsy
Wyprowadzka do Zakopanego to nie wszystko! Paulina Krupińska-Karpiel planuje... trzecie dziecko!
Paulina Krupińska-Karpiel zostanie mamą po raz trzeci? Była miss szczerze o swoich planach macierzyńskich.

Paulina Krupińska-Karpiel i Sebastian Karpiel-Bułecka zostaną rodzicami po raz trzeci? Była Miss Polonia udzieliła wywiadu magazynowi „Flesz”. Zdradziła w nim, m.in. że nie zamierza wiązać swojej przyszłości z show-biznesem. Powód? Jej priorytetem jest rodzina! Wspólnie z mężem i dziećmi, 2-letnim Jędrkiem i 4-letnią Antoniną, myślą o przeprowadzce na stałe do Zakopanego. Czy tam ich rodzina się powiększy? Paulina Krupińska-Karpiel znów zostanie mamą? Paulina Krupińska-Karpiel podkreśla, że show-biznes i popularność są dla niej tylko miłym dodatkiem do życia. Jej najważniejszą życiową rolą jest macierzyństwo. Para wychowuje dwoje dzieci: Antoninę i Jędrka. Karpielowie bardzo poważnie podchodzą do rodzicielstwa. Jakie wartości chcą wpoić swoim dzieciom? Przede wszystkim trzeba dać im bezwarunkową miłość i poświęcić im dużo czasu. Dzieci nie należą do niani, babci ani sąsiadki. Są nasze. Trzeba kochać je za nic, a nie dlatego, że ładnie posprzątają pokój czy przyniosą piątki na świadectwie. Rolą rodziców jest zagwarantowanie poczucia bezpieczeństwa w każdej sytuacji. Zapewnianie dzieci, że są kochane, ważne, mądre, nawet gdy pewne rzeczy przychodzą im z trudnością. Staram się przytulać i okazywać czułość moim dzieciom tak często, jak się da – mówi „Fleszowi” Paulina. Paulina i Sebastian od kilku lat dzielą swoje życie między Warszawę a Zakopane, gdzie na stałe mieszka mama muzyka. W ciągu kilku najbliższych lat chcieliby się przenieść na stałe na Podhale. Ale Karpielowie i ich dzieci nie zamierzają zamieszkać z babcią. Na działce obok planują wybudować nowy dom dla swojej rodziny! Chcemy to zrobić dla dzieci. Tam mają przestrzeń i kontakt z naturą. W ciągu najbliższych lat chcielibyśmy zbudować dom, też według projektu Sebastiana. Większy niż...

Paulina Krupińska z kokiem
Newsy
Paulina Krupińska pokazała twarz synka! Czy Jędrek jest do niej podobny?
Paulina Krupińska pokazała twarz synka! Czy Jędrek jest do niej podobny?

Rodzina Pauliny Krupińskiej ma wiele powodów do świętowania w tym miesiącu! Wczoraj urodziny obchodził Sebastian Karpiel-Bułecka, a dziś 3 latka kończy ich synek Jędruś! Paulina Krupińska z tej okazji pokazała sporo zdjęć z chłopczykiem. Po raz pierwszy pokazała też twarz dziecka! Do kogo jest podobny? Tylko spójrzcie na te słodkie fotki.  Zobacz także:  Paulina Krupińska pokazała syna. Jędrek to już duży chłopiec! Paulina Krupińska pokazała twarz synka. Jędrek ma już 3 latka  Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka bardzo długo ukrywali wizerunek swoich dzieci. Rzadko dzielą się rodzinnymi zdjęciami, a kiedy już je publikują to raczej nie widać na nich twarzy ich pociech. Tym razem Paulina zrobiła wyjątek, ale okazja jest ogromna! Jędruś kończy własnie 3 latka!  A dzisiaj 3️⃣ urodziny ma Nasz Jędruś ❤️❤️🎉🎊🎁 Kiedy on tak urósł? Pytanie każdego rodzica 😉 Gospodyni "Dzień Dobry TVN" podzieliła się kilkoma wzruszającymi zdjęciami z synkiem. Na jednym z nich widać buzię chłopca. Jak myślicie, do kogo jest bardziej podobny, do mamy czy taty? Oczywiście dołączamy się do urodzinowych życzeń!  Zobacz także:  Paulina Krupińska pierwszy raz pokazała tak namiętne zdjęcie ze ślubu! Robi wrażenie Paulina Krupińska świętuje 3. urodziny swojego synka Jędrka. Krupińska rzadko pokazuje zdjecia swoich dzieci w sieci. Przez długi czas w ogóle nie publikowała ich wizerunku na portalach społecznościowych. Teraz troszkę się to zmieniło, ale rodzice wciąż dbają o prywatność swoich pociech.  Zobaczcie zdjęcia, które zamieściła na Instagramie:         Wyświetl ten post na Instagramie.        ...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik