Sandra Kubicka

Sandra Kubicka ma koronawirusa! Jak  czuje się modelka?

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka na swoim InstaStory wyjawiła fanom, że ma koronawirusa. Modelka szczegółowo opowiedziała swoim wielbicielom jak się czuje, a także jak spędza okres kwarantanny. Gwiazda przyznała, że wahała się, czy powinna wyjawić tę wiadomość na forum publicznym. Po namyśle jednak stwierdziła, że woli, by ta informacja wyszła od niej samej.

Sprawdźcie szczegóły. 

Zobacz także: Wojna! Joanna Opozda oskarża Sandrę Kubicką o porzucenie psa! Modelka ostro odpowiada

Sandra Kubicka ma koronawirusa! Zdradziła, jak się czuje

Sandra Kubicka w swoim nagraniu przyznała, że sama jest zaskoczona pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa. Modelka dużo podróżuje i z tego względu już kilkukrotnie musiała wykonać test pod kątem zachorowania na Covid-19. Do tej pory wszystkie wyniki były negatywne, ale niestety ostatni test dał wynik dodatni. Z tego też względu Sandra Kubicka oczywiście musi pozostać w domu na kwarantannie.   

Kochani, nie wiedziałam, czy o tym mówić czy nie, ponieważ bardzo się stresuję, ale wolę, żeby wyszło to ode mnie. Nie uwierzycie, bo ja też w to nie mogę uwierzyć. Jak wiecie jestem freakiem i bardzo często robię testy, bo podróżuję do różnych miejsc i bardzo dużo pracuję. I negatywne, negatywne, aż nagle dostaję telefon, że mam COVID - powiedziała na początku Sandra Kubicka. 

Modelka postanowiła poinformować o tym fakcie fanów, tuż po skończonym treningu. To od razu dało sygnał jej wielbicielom, że gwiazda czuje się dobrze. Sandra Kubicka potwierdziła, że przechodzi chorobę bezobjawowo - nie ma nawet gorączki. Czuje się świetnie i dalej ma mnóstwo energii! 

Przechodzę go bezobjawowo, nie mam gorączki, czuje się fenomenalnie, mam mnóstwo energii, właśnie skończyłam trening. Nie mam kaszlu, mam węch, mam smak… Zaraz zrobię kolejny test. Nie wiem, może mam tak bardzo silny organizm, że podróżuję po całym świecie do różnych dziwnych miejsc, do dżungli, jestem szczepiona na milion wirusów i bakterii, ale zostaję w domu… Odwołałam wszystkie prace, sesje, wyjazdy… Będę grzecznie siedzieć w domu, bo chcę polecieć do Stanów niedługo, wręcz muszę, więc muszę wyzdrowieć – powiedziała modelka.

Oczywiście fani wspierają Sandrę, która najbliższe dni, będzie musiała spędzić sama w domu. Otuchy dodaje modelce również jej mama, która przyjechała do córki i siedząc przed bramą wjazdową, rozmawiała z Sandrą oczywiście zachowując odpowiedni dystans. 

- Pani Grażynka najlepsza 🌼 siedzi przed bramą i Cię wspiera 👏

- I prawidłowo trzeba śmieszkowac żeby nie zwariować 😁😉😂

- Kochana mamcia 🔥🔥❤️👏😇🤣

- Sandra, Jesteście niemożliwe😂😂😂😂 - piszą fani. 

Cieszymy się, że Sandra pomimo wykrycia koronawirusa czuje się bardzo dobrze! Mamy nadzieję, że kolejny test da już wynik negatywny, a gwiazda będzie mogła dalej realizować swoje plany. Trzymamy kciuki! 

Sandra Kubicka
Instagram

Modelka tryska energią! Gwiazda sama była zaskoczona, że uzyskała pozytywny wynik na obecność koronawirusa. 

Sandra Kubicka
Instagram

W okresie kwarantanny, otuchy dodaje jej mama! Zobaczcie, jak! 

 

 

Więcej na temat Sandra Kubicka koronawirus
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43