Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Sandra Bullock zakochana!
ONS
Newsy

Sandra Bullock ma nowego chłopaka! Wiemy kim jest

Czy tym razem dobrze trafiła?

Kiedy Sandra Bullock odnosiła największe sukcesy w swojej karierze, jej życie prywatne legło w gruzach. W 2010 roku aktorka odebrała Oscara, a zaraz po tym, na jaw wyszły zdrady jej męża, Jesse’ego Jamesa. Kilka kobiet w mediach przyznało się do uprawiania seksu z celebrytą, jeszcze w trakcie małżeństwa z Sandrą. Kilka miesięcy później para rozwiodła się.

Zobacz: Sandra Bullock pokazała zgrabne nogi na czerwonym dywanie. Jak prezentowała się 50-letnia gwiazda?

Zagraniczne media wciąż donosiły o nowych romansach Sandry, jednak wszystkie spekulacje okazywały się plotkami. Na szczęście dziś jest już inaczej. Bullock ma nowego partnera - przystojnego fotografa, z którym pojawiła się na tajemniczym ślubie Jennifer Aniston! Gwiazda jest z nim ponoć bardzo szczęśliwa.

Życzmy więc powodzenia!

Zobacz: Sandra Bullock w minionkowych butach wartych fortunę

Sandra Bullock w butach Minionki


Sandra Bullock na światowej premierze filmu

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Sandra Bullock znowu została mamą?
ONS
Newsy
Sandra Bullock adoptowała drugie dziecko!

Sandra Bullock adoptowała drugie dziecko? Zagraniczne media donoszą, że aktorka sfinalizowała adopcję i została mamą małej dziewczynki. Serwis Radar online twierdzi, że córeczka gwiazdy zamieszkała już w domu w Los Angeles . W wychowywaniu jej pierwszego dziecka oraz dziewczynki będzie pomagał 51-letnie Sandrze Bullock jej nowy partner, Bryan Randall. O tym, że są parą zaczęto mówić po tym jak razem bawili się na ślubie Jennifer Aniston . - Od razu dała mu do zrozumienia, że szuka męża, który pomoże jej wychować dzieci. Wszystkie dokumenty do drugiej adopcji miała gotowe, czekała tylko na odpowiedniego mężczyznę - zdradza informator magazynu. Przypominamy, że Sandra Bullock swoje pierwsze dziecko adoptowała w 2010 roku, kiedy była jeszcze żoną Jesse’ego Jamesa. Po tym jak głośno zrobiło się o jego zdradach para rozstała się. Laureatka Oscara sama wychowywała adoptowanego syna Louisa. SandraBullock pochwaliła się swoim dzieckiem na łamach magazynu People. Czy z córeczką również pojawi się na okładce?   Zobacz również: Sandra Bullock pokazała zgrabne nogi na czerwonym dywanie. Jak prezentowała się 50-letnia gwiazda? Sandra Bullock z pierwszym dzieckiem na okładce magazynu People Sandra Bullock z synem Sandra Bullock  

ONS
Newsy
Sandra Bullock jest w ciąży! W wieku 47 lat!
Gwiazda jest szczęśliwa

Sandra Bullock ma powody do radości. Jak donosi magazyn "OK!", 47-letnia aktorka właśnie dowiedziała się, że spodziewa się dziecka. Aktorka nie zdradziła jeszcze kto zostanie szczęśliwym tatą jej pociechy. W mediach pojawiły się ostatnio plotki o romansie Sandry z Ryanem Reynoldsem, więc może to z nim gwiazda stworzy szczęśliwą rodzinę? Sandra długo czekała na cud macierzyństwa i na miłość swojego życia. Aktorka ma już i jedno i drugie. Za kilka miesięcy będziemy więc mogli zobaczyć kolejne dziecko sławnych rodziców.

ONS
Newsy
Bullock znów adoptuje?
Idzie w ślady Angeliny Jolie

Sandra Bullock to kolejna wielka gwiazda kina, która postanowiła dać lepsze życie dzieciom, których los nie oszczędzał. Aktorka jest już przybraną matką 19-miesięcznego Louisa. Adoptowała go, gdy była singielką. Teraz źródła amerykańskie podają, że szczęśliwie zakochana w Ryanie Reynoldsie Sandra chce razem z partnerem adoptować kolejne maleństwo. Ponoć Ryan jest wspaniałym opiekunem dla Louisa, który go z miejsca pokochał i chciałby razem z Bullock stworzyć dużą, szczęśliwą rodzinę. Trzymamy kciuki! (ac)

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner