Party Stories
Doda w białęj sukience w kolorowe motyle
Newsy

Doda wygrała w sądzie! Chirurg, który sugerował jej operacje plastyczne, zapłaci krocie! Mamy komentarz: "Czułam się jak zwierzę"

Mamy komentarz Dody! Co powiedziała o głośnej sprawie, która właśnie znalazła swój finał w sądzie?

To już finał głośnej sprawy, którą Doda wytoczyła chirurgowi Andrzejowi Sankowskiemu! Kilka lat temu lekarz w programie "Na językach" w TVN patrząc na zdjęcie artystki mówił głośno, co według niego zmieniła w swoim wyglądzie. Andrzej Sankowski twierdził wówczas, że Doda zoperowała sobie m.in. nos. Piosenkarka powiedziała dość i wytoczyła lekarzowi proces. Teraz sąd ogłosił wyrok w sprawie Dody!

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

Doda komentuje wyrok sądu

Doda od samego początku zapewniała, że Andrzej Sankowski w programie "Na językach" mówił nieprawdę. Artystka mówiła, że nie miała m.in. operacji plastycznej nosa i postanowiła udowodnić to w sądzie. Jak informuje "Super Express" Doda zgodziła się na prześwietlenie swojej twarzy, a specjaliści dokładnie analizowali skórę gwiazdy sprawdzając, czy nie ma blizn po ewentualnych operacjach. 

Dzięki szczegółowym badaniom sąd apelacyjny właśnie utrzymał w mocy wyrok sądu okręgowego, stwierdzający, że wypowiedź Sankowskiego naruszyła dobra osobiste piosenkarki, gdyż nie miała ona żadnych operacji- informuje "Super Express".

Według decyzji sądu Andrzej Sankowski ma przeprosić Dodę i wypłacić jej 25 tysięcy złotych zadośćuczynienia. Dodatkowo chirurg ma wypłacić kolejne 25 tysięcy złotych za swoją obraźliwą wypowiedź o Dodzie w jednej z gazet.

Ona jest w trudnej sytuacji, bo kariera oparta na makijażu i szokujących ubraniach trwa tylko 2-3 lata. Żeby utrzymać popularność dłużej, trzeba jeszcze mieć talent- powiedział w "Na żywo".

Teraz Doda wygrała w sądzie, a chirurg musi przeprosić za swoje słowa. Jak komentuje to Doda? Oto komentarz, którego udzieliła dla Party.pl: 

Czułam się jak zwierzę. To straszne, że osoba popularna musi walczyć w ten sposób o prawdę ale było to najlepsze wyjście. Choć dla każdego człowieka, tym bardziej kobiety upokarzające, to sama je zaproponowałam🤷‍♀️ Zrobiłam to też dla moich fanek, które poddawały się operacjom plastycznym twarzy i kroiły się dlatego, że ceniony chirurg publicznie skłamał. Mam nadzieje, że już nie dadzą się zwieść - powiedziała nam artystka.

Zobacz także: Doda pokazała zdjęcie z przeszłości. W takim kolorze włosów jej jeszcze nie widzieliśmy!

Doda wygrała w sądzie z chirurgiem, który twierdził, że artystka miała m.in. operacje plastyczną nosa.

Doda
Instagram

Lekarz ma przeprosić gwiazdę i wypłacić łącznie 50 tysięcy złotych zadośćuczynienia.

Doda w białej sukience w groszki
ONS

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agnieszka Szulim musi przeprosić rodziców Dody w "Na językach"
Newsy
Znamy szczegóły wyroku w sprawie procesu Agnieszki Szulim i rodziców Dody!

Agnieszka Szulim i stacja TVN muszą przeprosić za słowa, które padły w programie "Na Jezykach" na temat Pawła Rabczewskiego. To jednak nie wszystko! Dziennikarka i stacja muszą też zapłacić 25 tysięcy złotych zadośćuczynienia ojcu artystki oraz wpłacić kolejne 25 tysięcy złotych na cel społeczny - jeden z ośrodków miejskich w Ciechanowie. Wyrok dla Agnieszki Szulim w sprawie naruszenia dóbr osobistych rodziców Dody Sprawa sądowa pomiędzy rodzicami Dody a Agnieszką Szulim  to jeden z najgorętszych tematów od długiego czasu. Na finał tej sprawy czekali fani i Dody, i dziennikarki. A zaczęło się od tego, że w programie "Na Językach" wyemitowano materiał o nieślubnej córce Pawła Rabczewskiego. Paweł i Dorota Rabczewscy uznali, że Agnieszka Szulim - prowadząca program "Na językach" - nie miała prawa emitować materiału o ich prywatnych sprawach, gdyż nie są osobami publicznymi.  W piątek ta sprawa dobiegła końca, a Doda poinformowała o wygranej rodziców na Facebooku. Jaki dokładnie brzmi wyrok? Dziś zapadł wyrok w sprawie o naruszenie dóbr osobistych, w której Paweł Rabczewski pozwał panią Agnieszkę Szulim oraz stację TVN. Sąd nakazał zarówno pani Agnieszce, jak i stacji TVN opublikowanie przeprosin za słowa, które padły w programie "Na Językach" pod adresem pana Pawła i i sytuacji związanej z jego potomstwem. Przeprosiny w formie oświadczenia mają trwać minimum 20 sekund, zajmować całą powierzchnię ekranową i zostać wyemitowane przed programem "Na Językach". Dodatkowo, pani Szulim i TVN zostali zobowiązani do wypłacenia 25 tysięcy zadośćuczynienia panu Rabczewskiemu oraz wpłacenia kolejnych 25 tysięcy na cel społeczny - w tym wypadku jeden z ośrodków miejskich w Ciechanowie. Wyrok nie jest prawomocny i można spodziewać się apelacji ze strony pani Szulim i TVN-u, ale myślę, że sąd drugiej instancji podtrzyma ten wyrok - czytamy na fakt.pl....

Doda w cekinowej sukience
Newsy
Doda skomentowała wyrok w sprawie pobicia Agnieszki Szulim! Chce teraz sama pozwać dziennikarkę! Za co?
To nie koniec wojny!

Doda skomentowała wyrok sądu w sprawie rzekomej bójki z Agnieszką Szulim w Chorzowie! Warto przypomnieć, że ponad dwa lata temu była to jedna z głośniejszych afer w show-biznesie.  Agnieszka Szulim (dzisiaj Woźniak-Starak) oskarżyła Dodę o pobicie podczas gali "Niegrzeczni 2014". Dziennikarka wytoczyła również proces, który właśnie się zakończył.   Doda skomentowała wynik procesu z Agnieszką Szulim  Wokalistka postanowiła skomentować wyrok sądu w swoich mediach społecznościowych. Co napisała do swoich fanów? DZIEKUJE ZA SPRAWIEDLIWY WYROK💪 Po 2,5 latach walki sądowej pomiędzy Dorotą Rabczewską a Agnieszką Szulim (teraz Woźniak- Starak) Sąd Okręgowy uchylił wyrok Sądu I Instancji wobec znikomej społecznej szkodliwości czynu i UNIEWINNIŁ Dodę. Wyrok jest prawomocny a koszty postępowania sądowego poniesie Agnieszka Woźniak -Starak. W opisie czynu Sąd pozostawił jedynie zapis dotyczący naruszenia nietykalności cielesnej Oskarżycielki poprzez oblanie ją wodą z pistoletu na wodę:) Doda zapowiedziała również, że ma zamiar pozwać gwiazdę TVN o zniesławienie. Wobec szeregu nieprzyjemności, jakie spotkały Dodę w związku z niesłusznymi oskarżeniami i reakcją mediów na pomówienia ze strony Agnieszki Woźniak-Starak, wokalistka planuje złożenie pozwu o zniesławienie. Agnieszka bowiem już przegrała podobny proces z rodzcami Dody ,których musi publicznie przeprosić na antenie TVN 😈 Warto dodać, że to już drugi proces, który Agnieszka Szulim przegrała z Dodą. Kilka miesięcy temu wydano wyrok w sprawie zniesławienia przez dziennikarkę rodziców Dody i wyciągnięcie na światło dzienne w programie "Na językach" różnych rodzinnych historii Rabczewskich. Sąd uznał, że w ramach kary prezenterka musi publicznie przeprosić rodziców piosenkarki.   Zobacz:  Agnieszka Woźniak-Starak będzie...

Doda komentuje wyrok sądu w sprawie Agnieszki Woźniak-Starak i swojego taty
Newsy
Doda skomentowała wyrok sądu w sprawie taty i Agnieszki Woźniak-Starak! Wbiła szpilę dziennikarce!
Co napisała na Facebooku?

Doda skomentowała wyrok sądu w sprawie swojego taty i Agnieszki Woźniak-Starak! Kilka dni temu na swoim profilu na Instagramie dziennikarka zamieściła zdjęcie wyroku sądu, na którym wyraźnie widać, że wygrała w sądzie z Pawłem Rabczewskim. Czego dotyczyła sprawa? Kiedy Agnieszka Woźniak-Starak prowadziła program "Na językach" emitowany w stacji TVN w jednym z odcinków pojawił się materiał o nieślubnej córce Pawła Rabczewskiego. Wówczas ojciec Dody wytoczył proces sądowy TVN-owi i Agnieszce Woźniak-Starak.   Doda skomentowała wyrok sądu Teraz do całej sprawy odniosła się Doda. Najpierw wokalistka zamieściła zdjęcie na Instagramie, na którym widać wpis prezydenta Ciechanowa, który twierdzi, że Paweł Rabczewski postanowił przeznaczyć pieniądze z wygranej ze stacją TVN na Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Ciechanowie. Jest to niemała kwota, bo aż 25 tysięcy złotych!   Potem Doda napisała post na Facebooku, w którym wbiła szpilę Agnieszce Woźniak-Starak: Prezydent miasta Ciechanow❤️moj tata wygrał sprawę z TVN, który otoczył szulim parasolem ochronnym twierdząc ze nie moze ona brać odpowiedzialności za słowa którymi obrażała moich rodziców na antenie "przy kwiatku" ,a jedynie oni .taka stacja to skarb  Warto zaznaczyć, że Agnieszka Woźniak-Starak jako osoba prywatna wygrała z Pawłem Rabczewskim, który na jej konto ma wpłacić ponad 7 tysięcy złotych. Doda wyraźnie zakpiła z Agnieszki Woźniak-Starak. Czy dziennikarka odpowie na te zaczepki?   Zobacz:  Wielki billboard w centrum Warszawy to prezent dla Dody od Emila Stępnia? Jest komentarz gwiazdy!   Doda skomentowała wyrok sądu w sprawie taty Agnieszka Woźniak-Starak została uniewinniona, a Paweł Rabczewski wygrał ze stacją TVN Czy dziennikarka odpowie na zaczepki Dody?

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner