Ten QUIZ ułożyli dla Was Kacper Porębski i Piotr Charaziński
Newsy

Rywalizują ze sobą? Jakie mają wady? Szczery wywiad z Piotrem Charazińskim i Kacprem Porębskim!

Szczery wywiad z Piotrem Charazińskim i Kacprem Porębskim z Party. Magazyn Party - wywiad z Piotrem Charazińskim i Kacprem Porębskim z gazety Party.

Zwycięzcami tegorocznego plebiscytu „TikTok Gwiazda Party.pl” zostali Piotr Charaziński ( 24 ) i Kacper Porębski ( 17 )! Wielkie brawa! A te oklaski są zdecydowanie zasłużone, bo internetowa kariera chłopaków naprawdę robi wrażenie. W ciągu zaledwie dwóch lat Piotr zdobył na TikToku ponad 1 mln fanów, a Kacper – niemal 900 tys. Niedawno panowie połączyli siły i  jako JXC.pl zamieszczają na TikToku głównie komediowe filmiki i pokazują swoje życie, wywołując uśmiech na twarzach fanów. Skutecznie! W ostatniej turze plebiscytu Party.pl internauci oddali na nich ponad 300 tys. głosów. Jaki jest sekret sukcesu Piotra i Kacpra? 

Nagrody "Power of Nature" rozdane! Zobaczcie naszą relację z tego wydarzenia

Piotrze, w naszym plebiscycie pokonałeś Kacpra zaledwie jednym głosem. Czujesz się wygrany? 

Piotr Charaziński: Absolutnie nie! Od początku nastawiałem się na remis. Nie wyobrażałem sobie, że któryś z nas mógłby być lepszy. W końcu tworzymy zgrany duet nie tylko w social mediach, ale także w życiu. Wszystko robimy razem. Ja nie istnieję bez Kacpra, a on beze mnie.

Kacper Porębski: Ten wynik to dla nas wspaniała nagroda. Z tego miejsca dziękujemy wszystkim, którzy na nas głosowali we wszystkich turach, często przecież zarywając noce i szkołę, by oddawać na nas głosco 5 sekund. Czujemy radość i ogromne wzruszenie. 

Jak zostaje się sławnym tiktokerem? 

K.P.: Trzeba po prostu zacząć. Liczą się pomysł i kreatywność. Pierwsze materiały na TikToka wrzuciłem w 2018 roku, ale dopiero jak ujawniliśmy z Piotrem, że jesteśmy parą, nasze zasięgi wzrosły. Receptą na sławę okazało się to, że jesteśmy razem.

P.Ch.: To, czy zdobędziesz popularność, zawsze jest loterią. Moim sposobem była systematyczność. Codziennie staram się wstawić na TikToka zabawny film – specjalizuję się w komediach, żeby ludziom poprawić humor. Nie ukrywam, że zakładając konto na TikToku miałem ukryty cel: prześcignąć Kacpra! Zwłaszcza że byliśmy wtedy mocno pokłóceni. Minęło kilka miesięcy i udało mi się go przegonić. 

Czyli jest między wami odrobina rywalizacji!

P.Ch.: Zawsze! Rywalizacja pobudza kreatywność, motywuje i napędza do nagrywania kolejnych filmików. 

K.P.: Piotrek ma obecnie ponad 1 mln obserwujących, ja – 900 tys. Moim celem jest dobić do miliona, żeby… nie czuł się w niczym lepszy (śmiech). 

TikTok to zabawa czy już praca?

P.Ch.: Na początku to rzeczywiście była zabawa, która teraz przerodziła się w pracę i nasze główne źródło zarobku. Ale wciąż to, co robimy, sprawia nam dużo radości. To jest najfajniejsze. Kolejny plus? Możemy pracować z każdego miejsca na ziemi, które ma dostęp do internetu. 

A są też minusy pracy w sieci?

K.P.:  Nigdy nie mamy prawdziwych wakacji. Nie możemy sobie pozwolić, żeby zniknąć na dwa tygodnie i nic nie publikować. To znaczy, że pracujemy 24 godziny na dobę. 

Jak rodzina i znajomi radzą sobie z waszą popularnością?

P.Ch.: W pełni to akceptują. TikTok przestał już być uznawany za platformę do zabawy i wygłupów. Obecnie to już nie tylko aplikacja, ale poważne medium, które podbija światowe rynki i zapewnia naprawdę dobre zarobki.

K.P.: Piotrek jest ode mnie o siedem lat starszy. Ja chodzę jeszcze do liceum i kiedy zaczynałem wrzucać pierwsze filmiki na YouTubie, a potem na TikToku, byłem obiektem drwin. Wraz z liczbą moich fanów zyskałem szacunek wśród znajomych. Do tego doszła współpraca z wieloma markami. Pieniądze nie są jednak naszym priorytetem. Nie chcemy być słupami reklamowymi, dlatego promujemy tylko to, co do nas pasuje, by nasi widzowie nie czuli się oszukiwani. 

Mieszkacie razem czy spotykacie się, żeby wspólnie nagrywać filmiki?

P.Ch.: Kiedyś dojeżdżałem do Kacpra prawie 200 km, co było męczące. Dziś mieszkamy razem w Łodzi, wspólnie z jego mamą. 

K.P.: Mam umowę z mamą, że dopóki nie skończę szkoły, czyli do 18. roku życia, nigdzie się nie wyprowadzamy. Na studia mogę już iść do Warszawy.

P.Ch.: Jakie studia? Ty matury nie chcesz zdawać. Już palma ci odbiła! (śmiech)

Piotr Charaziński i Kacper Porębski na okładce Party

Właśnie! Sodówka uderzyła wam do głowy? 

P.Ch.: Jeśli jednemu z nas sława uderza do głowy, drugi szybko sprowadza go na ziemię. Mamy tylko jedną fanaberię: nie gotujemy. Nie mamy na to czasu i… za bardzo nie potrafimy, dlatego najczęściej jadamy w restauracjach. 

K.P.: Piotrek uwielbia jeść! Coś pysznego zawsze musi być pod ręką. No, ale dlatego że jest ode mnie trochę grubszy, nie podbiera mi koszulek z szafy.

Nie ma więcej wad? 

K.P.: Jasne, że ma! Piotrek jest strasznie leniwy. Wszystko robi na ostatnią chwilę. Można szału dostać.

P.Ch.: Kacper to niecierpliwe jajo. Wszystko chciałby na już, na teraz. Czasem buzują mu hormony i bywa, że byle głupota potrafi wyprowadzić go z równowagi. Na szczęście jestem bardzo cierpliwym człowiekiem. 

K.P.: To prawda. Jesteśmy jak ogień i woda, ale jak widać przeciwieństwa się przyciągają.

Nie ukrywacie, że jesteście parą. Nie żałujecie, że zdecydowaliście się na coming out?

P.Ch.: Absolutnie nie! Dojrzewaliśmy do tej decyzji dość długo, bo prawie dwa lata. Zrobiliśmy to na swój sposób. Najpierw ludzie osobno nas poznali i polubili. W pewnym momencie czuliśmy z ich strony presję, by powiedzieć, kim dla siebie jesteśmy. Nie było sensu dłużej tego ukrywać. 

K.P.: Trochę się tego baliśmy, ale po tym coming oucie liczba naszych fanów wzrosła ponad czterokrotnie! Ci ludzie stali się częścią naszego życia i wspieramy się wzajemnie.    

Wasi rodzice też was wspierają? 

K.P.: Całkowicie! Mama Piotrka była trochę zła, że dowiedziała się z Internetu, ale już jest ok. Rodzice bardzo nas wspierają i kibicują nam z całych sił.

Wywiad z Piotrem i Kacprem w najnowszym "Party"!

Piotr Charaziński i Kacper Porębski w białych bluzach

Zobacz także
Wywiad z Sylwią Bombą i Ewą Mrozowską

Czego nie lubią w sobie gwiazdy "Gogglebox" - Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska-Kozłowska? Wywiad! 

Anna Lewandowska pokazała zdjęcia z wakacji

Kto wybrał imię dla Laury, czy myśli już o trzecim dziecku? Anna Lewandowska w niezwykłym wywiadzie!

 

Finał plebiscytu na TikTokGwiazdę Party.pl!
Instagram
Newsy
Finał plebiscytu na TikTokGwiazdę Party.pl! Minimalne różnice w walce o 1. miejsce!
Finał plebiscytu na TikTokGwiazdę Party.pl! Minimalne różnice w walce o 1. miejsce!

Za nami cztery tury głosowania na TikTokGwiazdę Party.pl, z których wyłoniło się czterech finalistów. Są to Paulina Paola, Piotr Charaziński, TwinsStyle i Kacper Jasper Porębski. Kto z nich zwycięży? Wy już zdecydowaliście! Wyniki ogłosimy już niebawem! W nawiasie umieściliśmy liczbę fanów, którzy śledzą finalistów na TikToku. Paulina Paola (1 700 000) Piotr Charaziński (1 000 000) TwinsStyle (4 900 000) Kacper Jasper Porębski (800 000) To właśnie oni walczyli o zwycięstwo w wielkim finale, który właśnie się zakończył. Dziękujemy za wszystkie oddane głosy! Wyniki ogłosimy w lipcowym numerze magazynu "Party" na specjalnej okładce, tak jak zrobiliśmy to w przypadku zwycięzców plebiscytu na gwiazdę "Party Young".

Piotr Charaziński i Kacper Porębski w białych bluzach
Newsy
Ten QUIZ ułożyli dla Was Piotr Charaziński i Kacper Porębski! Jak dobrze znasz największe gwiazdy TikToka?

Zwycięzcami drugiej edycji plebiscytu na TikTokGwiazdę Party.pl zostali Kacper Porębski oraz Piotr Charaziński! Z tej okazji poprosiliśmy chłopaków o ułożenie trudnego QUIZU na swój temat. Pytania są bardzo szczegółowe i naprawdę trzeba uważnie obserwować ich działania, żeby zdobyć komplet punktów! Gotowi? To zaczynamy!

Zobacz także: Oto zwycięzcy plebiscytu na TikTokGwiazdę Party.pl! Piotr Charaziński i Kacper Porębski na specjalnej okładce "Party"! 

Zwycięzcami drugiej edycji plebiscytu na TikTokGwiazdę Party.pl zostali Kacper Porębski oraz Piotr Charaziński! Z tej okazji poprosiliśmy chłopaków o ułożenie trudnego QUIZU na swój temat. Pytania są bardzo szczegółowe i naprawdę trzeba uważnie obserwować ich działania, żeby zdobyć komplet punktów! Gotowi? To zaczynamy! Zobacz także:  Oto zwycięzcy plebiscytu na TikTokGwiazdę Party.pl! Piotr Charaziński i Kacper Porębski na specjalnej okładce "Party"! 

Piotr Charaziński i Kacper Porębski na okładce Party
Newsy
Oto zwycięzcy plebiscytu na TikTokGwiazdę Party.pl! Piotr Charaziński i Kacper Porębski na specjalnej okładce "Party"! 
Piotr Charaziński i Kacper Porębski na specjalnej okładce "Party"! 

I wszystko jasne! Zwycięzcami tegorocznego plebiscytu na TikTokGwiazdę Party.pl zostali Piotr Charaziński i Kacper Porębski! Dzielił ich dosłownie jeden głos (na korzyść Piotra), więc uznaliśmy, że obaj się wielkimi wygranymi naszego głosowania, w który fani oddali w sumie ponad 1,5 mln głosów! Szczegółowe wyniki znajdziecie w najnowszym numerze magazynu "Party" - na jego odwrocie znajduje się właśnie specjalna okładka z chłopakami! Co znajdziecie w środku? Piotr Charaziński i Kacper Porębski zwycięzcami plebiscytu na TikTokGwiazdę Party.pl! W nowym numerze "Party" (od dziś w sprzedaży) znajdziecie wyniki plebiscytu na TikTokGwiazdę Party.pl! Wygrali Piotr Charaziński i Kacper Porębski - TikTokerzy, którzy są również parą w życiu prywatnym. W środku znajdziecie wywiad z chłopakami! Jak przyjęli wiadomość o wygranej? Piotr: Od początku nastawiałem się na remis. Nie wyobrażałem sobie, że któryś z nas mógłby być lepszy. W końcu tworzymy zgrany duet nie tylko w social mediach, ale także w życiu. Wszystko robimy razem. Ja nie istnieję bez Kacpra, a on beze mnie! Kacper: Ten wynik to dla nas wspaniała nagroda. Z tego miejsca dziękujemy wszystkim, którzy na nas głosowali we wszystkich turach, często przecież zarywając noce i szkołę, by oddawać na nas głos co 5 sekund. Czujemy radość i ogromne wzruszenie. Cały wywiad - tylko w nowym numerze "Party"! Ponadto - w środku ranking z TikTokerami, którzy zajęli kolejne miejsca. Gratulacje dla wszystkich! Okładkę znajdziecie na odwrocie tej okładki magazynu "Party":  

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik