Ryszard Kotys, czyli serialowy Paździoch ze "Świata według Kiepskich"
screen YouTube.com ATM Grupa

Aktor grający Paździocha poważnie choruje. Odejdzie ze "Świata według Kiepskich"?

Ryszard Kotys, czyli serialowy Paździoch ze "Świata według Kiepskich"
screen YouTube.com ATM Grupa

W mediach pojawiła się niepokojąca informacja dotycząca Ryszarda Kotysa, czyli serialowego Paździocha ze "Świata według Kiepskich"! Według najnowszych doniesień, aktor ma poważne problemy ze zdrowiem. Media już w 2018 roku informowały, że Ryszard Kotys przeszedł zapalenie płuc, a ostatnio okazało się, że jego żona musiała zatrudnić wykwalifikowaną opiekunkę, która pomaga aktorowi w codziennych obowiązkach. Niestety, teraz pojawiły się plotki, że Ryszard Kotys będzie musiał pożegnać się z rolą Paździocha w "Świecie według Kiepskich"! 

Serialowy Paździoch zniknie z serialu?

Ryszard Kotys od 1999 roku wciela się w serialowego Paździocha, sąsiada głównego bohatera w kultowym serialu "Świat według Kiepskich". Czy w związku z pogarszającym się stanem zdrowia 87-letni aktor zniknie z hitu Polsatu? Według doniesień Wirtualnej Polski Ryszard Kotys najprawdopodobniej już wkrótce będzie musiał pożegnać się z rolą Paździocha! Portal donosi, że miejsce Mariana Paździocha być może zajmie jego serialowy syn, Janusz Paździoch.

 

Moda dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Sprawdź promocje najnowszych kolekcji na Adidas.pl wyprzedaż.

 

Przypominamy, że na początku ubiegłego roku Ryszard Kotys udzielił szczerego wywiadu, w którym opowiedział o swoich problemach i pogarszającej się pamięci.

To prawda, gubię się dosłownie wszędzie. Na przykład wchodzę do jakiegoś mieszkania, a wychodząc nie mogę trafić we właściwe drzwi. Bardzo często gubię się też w obcym mieście. Idąc do kogoś, nie kieruję się na klatkę schodową, tylko na przykład do piwnicy. Wtedy jestem potwornie przerażony - przyznał w rozmowie z "Rewią". 

Wyobrażacie sobie serial "Świat według Kiepskich" bez Mariana Paździocha? Ryszardowi Kotysowi życzymy dużo zdrowia! Miejmy nadzieję, że zobaczymy go w kolejnych odsłonach hitu Polsatu!

Ryszard Kotys zniknie z serialu "Świat według Kiepskich"?

Ryszard Kotys na planie serialu
ONS

Oglądacie ten serial?

Ryszard Kotys na planie serialu
East News

 

 

 

Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48