Party Stories
Ryan Gosling zostanie ojcem
ONS
Newsy

Ryan Gosling zostanie ojcem! Eva Mendes jest w ciąży

Ryan Gosling usidlony przez piękną gwiazdę

Baby-boom w Polsce, jak i za granicą trwa w najlepsze. Wśród zagranicznych gwiazd, które spodziewają się dziecka są m.in. Chrisitina Aguilera czy Kelly Rowland. Największym jednak zainteresowaniem cieszy się siostra Kim Kardashian, Kourtney, która niedawno pochwaliła się ciążowym brzuszkiem. Jej zdjęcie wywołało prawdziwą furorę. Przypomnijmy: Kim już nie jest w centrum uwagi. Wszystko przez ciążową fotkę innej Kardashianki

Dziś zagraniczne portale rozpisują się o ciąży pięknej aktorki - Evy Mendes. Jak podaje Ok! Magazine jest ona w 7 miesicu ciąży. Ojcem dziecka jest największy przystojniak Hollywood - Ryan Gosling. Para poznała się na planie filmu w 2011 roku, jednak do tej pory oficjalnie nie potwierdziła swojego związku. Eva długo ukrywała swój błogosławiony stan, gdyż nie chce wzbudzać zainteresowania mediów. 

Pięknej parze serdecznie gratulujemy. A fankom Ryana pozostaje nam tylko współczuć.

Zobacz: Goslinga ominęła oszałamiająca kariera. Miał śpiewać w legendarnym zespole

Ryan Gosling w klubie nocnym rozchwytywany przez fanki Paparazzi 

Ryan Gosling bawi się w nocnym klubie: 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anna Wendzikowska o spotkaniu z Ryanem Goslingiem
ONS
Newsy
Wendzikowska miała okazję rozmawiać z Goslingiem. Udzielił jej kilku rodzicielskich rad
Zdradził też zaskakujący szczegół dotyczący Polski

Ostatnia wpadka Anny Wendzikowskiej podczas wywiadu była głośno komentowana w mediach. Głos zabrało kilka osób z branży, które niezbyt przychylnie odniosły się do tego, nie wiedziała kim był Jan Grotowski. Karolina Korwin Piotrowska z kolei postanowiła jej dać dobre rady. Zobacz:   Korwin ma rady dla Wendzikowskiej: W sumie żal dziewczyny. Mogła się odgryźć... Aktualnie dziennikarka przebywa w Los Angeles, gdzie nie próżnuje. Wendzikowska miała bowiem okazję spotkać się z mężczyzną, do którego wzdychają miliony kobiet - Ryanem Goslingiem . Wszystko za sprawą jego debiutu reżyserskiego i premiery jego pierwszego filmu "Lost River", która już niedługo. Aktorka wyznała, że po wywiadzie, który z nim przeprowadzała zaczęli rozmawiać o dzieciach. On jako ojciec półrocznej Esmeraldy dał kilka porad pięknej Polce: Ekipa prosiła nas, żeby nie zadawać żadnych prywatnych pytań, ale po wywiadzie porozmawialiśmy sobie o dzieciach. Jego córeczka Esmeralda ma teraz 6 miesięcy i zdradził mi, że dopiero teraz zaczął sypiać w nocy, więc muszę poczekać jeszcze 4 miesiące.  Wendzikowska przyznała także, że był to jej wywiad marzenie i miała go na swojej liście najbardziej wyczekiwanych rozmówców. Zdradziła nam również, że Gosling jest wielbicielem polskich plakatów filmowych: Gosling jest wielbicielem polskich plakatów. Był rozczarowany jak mu powiedziałam, że teraz plakaty do filmów mamy takie same jak reszta świata. Mówił, że swojemu agentowi kupił polski plakat do filmu "Dziecko Rosmary".   Zaskoczeni? Zobacz:  Ryan Gosling skończył 34 lata! Jak wyglądał kiedyś?     Wendzikowska pierwszy raz na salonach po ciąży:  

Eva Mendes w ciąży?
ONS
Newsy
Eva Mendes urodziła! Znamy płeć dziecka aktorki i Ryana Goslinga
Chłopiec czy dziewczynka?

Radosne wiadomości napłynęły właśnie z Hollywood - Eva Mendes urodziła w szpitalu w Los Angeles swoje pierwsze dziecko. Aktorka i Ryan Gosling przywitali na świecie córkę. Póki co, szczegóły i imię dziewczynki nie zostało ujawnione. Co ciekawe, para nigdy nie potwierdziła, że spodziewa się dziecka, a Mendes udało się uniknąć sfotografowania z ciążowym brzuszkiem. W amerykańskim show-biznesie to rzecz wręcz niebywała. Gratulujemy! Ryan Gosling szaleje w klubie nocnym:

ONS
Newsy
Ryan Gosling myśli jak... kobieta
Ciągle spędza czas z kobietami. Zazdrościcie?

Znany z roli w dramacie "Idy marcowe" Ryan Gosling przyznał się niedawno do tego, że myśli jak kobieta. A to ze względu na wychowanie się wśród przedstawicielek płci pięknej. Czy przeszkadza mu to w funkcjonowaniu w społeczeństwie? - Wychowywały mnie mama i siostra, więc myślę jak dziewczyna i nie umiem inaczej. Gdy dorastałem, siostra była moją najlepszą przyjaciółką i idolką . Poza tym nie chodziłem do szkoły, uczyłem się w domu, więc nie miałem kumpli. No i do tego wszystkiego chodziłem na lekcje baletu , a tam oczywiście same dziewczyny. To wszystko miało ogromny wpływ na mój umysł - wyznał Gosling. Chyba nie jest to niczym złym myśleć jak kobieta? Na pewno to dodatkowe punkty dla związku... habibi

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner