Party Stories
Newsy

Ruszyły castingi do nowych edycji "The Voice od Poland", "The Voice Kids" i "The Voice Senior"! Jak zgłosić się do programu?

Świetne informacje dla fanów wszystkich odsłon programów "The Voice"!

Świetne informacje dla fanów wszystkich odsłon programów "The Voice"! Okazuje się, że TVP rozpoczęła już castingi do nowych edycji "The Voice of Poland", "The Voice Kids" oraz "The Voice Senior"! Jak zgłosić się do programu? W dobie pandemii koronawirusa poszukiwania najlepszych głosów będą wyglądać inaczej niż dotychczas. Okazuje się bowiem, że muzycy, którzy chcą wystąpić w jednym z hitów TVP nie wezmą udziału w castingach stacjonarnych- do  programów można zgłaszać się wyłącznie internetowo. Kandydaci powinni wejść na stronę www.voicecasting.pl wybrać program, w którym chcą wziąć udział i wysłać swoje zgłoszenie, czyli krótką ankietę dostępną na stronie oraz materiał wideo z nagranymi utworami. 

Do "The Voice of Poland" mogą zgłaszać się osoby, które ukończyły 16 lat, do programu "The Voice Senior" osoby po 60. roku życia, a do "The Voice Kids" dzieci w wieku 8-14 lat. W przypadku programu dla dzieci zgłoszenia muszą wypełniać ich rodzice lub opiekunowie prawni.

Castingi do programów trwają od 15 do 31 maja! 

Na który program czekacie najbardziej? "The Voice of Poland", "The Voice Kids" czy "The Voice Senior"?

Zobacz także: Nie żyje Kazimierz Kiljan z "The Voice Senior". Piękne pożegnanie artysty

TVP rozpoczęła castnigi online.

The Voice of Poland plakat promujący casting
TVP

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
East News
Newsy
Anika z "The Voice Kids" o życiu z mukowiscydozą. "Ta choroba jest częścią mnie"

Anika Dąbrowska swoim ogromnym talentem i pięknym głosem, podbiła serca widzów programu "The Voice Kids". Nastolatka pod skrzydłami Cleo wygrała talent show! Wygrana w programie była wielkim marzeniem młodej wokalistki. Jednak życie piosenkarki nie wygląda tak jak codzienność innych osób w jej wieku. Anika bowiem zmaga się z mukowiscydozą.  Zobacz także:  Cleo zrezygnowała z charakterystycznej fryzury! Zobaczcie jak wygląda w rozpuszczonych włosach i pasemkach Ostatnio mieliśmy przyjemność porozmawiać z Aniką podczas live na Instagramie. Wtedy też padło pytanie od jednej z fanek, jak piosenkarce żyje się z tak trudną chorobą. Odpowiedź młodej wokalistki była niezwykle wzruszająca. Anika Dąbrowska od samego początku pojawienia się w show biznesie otwarcie mówi o tym, że cierpi na mukowiscydozę. Nam opowiedziała, jak wygląda jej codzienność.  Zobaczcie co o swojej chorobie powiedziała nam Anika Dąbrowska! 

Instagram/TVP VOD
Newsy
"Star Voice. Gwiazdy mają głos" zawieszony z powodu koronawirusa! Kiedy wróci na antenę?
Spada program "Star Voice"! Kiedy wróci? Dlaczego nie ma Star Voice? Co w zamian za Star Voice?

"Star Voice. Gwiazdy mają głos" to kolejny program, który został zdjęty z anteny z powodu pandemii koronawirusa. Sytuacje skomentowała prowadząca program, Michalina Sosna.  Taką samą decyzję podjęły produkcje takich programów jak m.in. "Taniec z Gwiazdami", "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" czy "The Four. Bitwa o sławę".  Zobacz także:  Poznajcie uczestników programu "Star Voice. Gwiazdy mają głos"! "Star Voice. Gwiazdy mają głos" zawieszony z powodu koronawirusa TVP zdecydowało o zawieszeniu emisji programu "Star Voice. Gwiazdy mają głos" w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo ekipy pracującej przy tym formacie. Michalina Sosna, prowadząca show, poinformowała, że program nie pojawi się na antenie przez najbliższe dwa tygodnie:  Wiem już, że przez najbliższe dwa tygodnie nie zobaczymy się w "Star Voice. Gwiazdy mają głos" z oczywistych powodów. To zdrowie całej naszej produkcyjnej ekipy jest teraz najważniejsze. Mam nadzieję, że za chwilę ten straszny sen minie i wszystko wróci do normy. Znów spotkamy się na szklanym ekranie, w teatrze, na planie... Bądźcie zdrowi! Nie ma pewności jednak, czy przerwa w emisji programu nie zostanie przedłużona z powodu dynamicznej sytuacji w Polsce spowodowanej koronawirusem. Warto przypomnieć, że władze Polsatu zdecydowały np. emisję "Tańca z Gwiazdami" przenieść aż na jesień 2020.  Jeszcze niedawno nikt nie spodziewał się, że wiosenna ramówka stacji telewizyjnych będzie musiała być zmieniana tak drastycznie.  Zobacz także:  Nagrania do "Dance Dance Dance" zawieszone przez koronawirusa! Co dalej z programem!? Michalina Sosna, prowadząca "Star Voice. Gwiazdy mają głos" poinformowała, że emisja programu została wstrzymana z...

Marcin Maciejczak o nauczycielach
EastNews
TV-Show
Jak Marcin Maciejczak radzi sobie w szkole? Szczere wyznanie zwycięzcy "The Voice Kids"!
Marcin Maciejczak o szkole i uczeniu się. Jak Marcin Maciejczak radzi sobie w szkole?

Wielkim zwycięzcą trzeciej edycji "The Voice Kids" został 13-letni Marcin Maciejczak. Tuż po wygranej w show TVP 2 ruszyła wielka machina promująca jego singiel "Jak gdyby nic" (już ponad 2,5 mln wyświetleń na YouTubie), a młody wokalista udziela wielu wywiadów. W rozmowie z "Radiem Zet" zdradził, jak radzi sobie w szkole! Czy nauczyciele są dla niego wyrozumiali? Marcin Maciejczak o szkole Młode gwiazdy w Polsce mają na głowie nie tylko karierę, ale przede wszystkim szkołę. Jak sobie radzą z chodzeniem do niej, kiedy muszą grać koncerty, nagrywać płyty, udzielać wywiadów? Roxie Węgiel przeszła na nauczanie indywidualne, Viki Gabor nadrabia zaległości w trasie. Co z Marcinem? 13-latek przyznał, że jest mu trudno, zwłaszcza, że przez udział w "The Voice Kids" zaległości w szkole rosły. Ale na szczęście ma bardzo wyrozumiałych nauczycieli i wspierającą klasę: Teraz jest trudno i w trakcie nagrywania "Voice’a" było trudno ze szkołą, bo dużo lekcji opuszczałem, ale nauczyciele to rozumieli. Moja szkoła jest wyrozumiała i mnie wspiera - powiedział Marcin w rozmowie z Radiem Zet. W szkole pojawił się po zwycięstwie w "The Voice Kids". Dzieciaki zgotowały mu niesamowite powitanie, które skwitował podczas wywiadu: Był szok i niedowierzanie Mamy nadzieję, że Marcin pogodzi karierę ze szkołą!  Zobacz także:   Marcin Maciejczak wystartuje w Eurowizji Junior 2020? "Zasługujesz na scenę eurowizyjną" Marcin Mikołajczak w show był pod opieką Dawida Kwiatkowskiego. Doświadczony artysta na pewno przekaże mu kilka cennych rad, jak pogodzić ze sobą aż tyle obowiązków. Marcin w The Voice Kids nie miał sobie równych!  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner