Top Model jury
East News

"Top Model". Castingi trwają mimo koronawirusa!

Top Model jury
East News

Świetna wiadomość dla wszystkich fanów "Top Model"! Okazuje się, że władze TVN podjęły decyzję o kontynuacji show o początkujących modelkach i modelach. Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl stacja rozpoczęła już nawet castingi do dziewiątej edycji "Top Model"! Ale jak właściwie wyglądają castingi w czasie epidemii koronawirusa? Sprawdźcie, jak możecie zgłosić się do programu!

Kiedy emisja 9. edycji "Top Model"?

Epidemia koronawirusa w zaledwie kilka miesięcy sparaliżowała cały świat. Ze względu na niepokojące doniesienia dotyczące coraz większej liczby osób zakażonych groźnym wirusem stacje telewizyjne zawiesiły wiele programów i seriali. Chyba wszyscy mają jednak nadzieję, że hitowe produkcje szybko wrócą na antenę. Teraz- jak informuje portal wirtualnemedia.pl - ruszył casting do nowej edycji "Top Model"! Producentka "Top Model" w rozmowie z portalem zdradziła, w związku z koronawirusem pierwszy etap castingu odbędzie się online. 

W tym roku chcemy być bliżej naszych widzów i chociaż teraz nie możemy spotkać się z nimi na castingach jak w latach ubiegłych, to zachęcamy do skorzystania z możliwości jakie zapewnia casting internetowy. Liczymy na kreatywność kandydatów i wierzymy, że i tym razem nas zaskoczą. Dodatkowo dajemy widzom możliwość wyboru jednego z uczestników, spośród kilku wytypowanych wcześniej przez jury. W ten sposób otrzymują szansę, by współtworzyć z nami swój ulubiony program - komentuje portalowi Wirtualnemedia.pl Tina Żyro.

Każdy kto chce wystąpić w programie powinien wypełnić specjalny formularz, który znajdziecie na internetowej stronie programu - formularz będzie dostępny do 7 czerwca br. Stacja chce, żeby dziewiąty sezon show znalazł się w jesiennej ramówce. Według doniesień portalu w jury znów zobaczymy Joannę Krupę, Katarzynę Sokołowską, Dawida Wolińskiego i Marcina Tyszkę.

Zobacz także: Uczestnik "Top Model" w "Hotel Paradise"! To niezły przystojniak, pamiętacie go?

TVN planuje 9. edycję "Top Model".

Joanna Krupa, Marcin Tyszka Top Model
Eastnews

Program ma ruszyć jesienią br. 

Joanna Krupa, Marcin Tyszka Top Model
Instagram

 

Więcej na temat Top Model
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48