ONS
Newsy

Co dalej z rozwodem Kaczyńskiej i Dubienieckiego?

Co dalej z rozwodem Kaczyńskiej i Dubienieckiego?

"Rolnik szuka żony 8": Elżbiety nie było na ślubie Krzysztofa i Bogusi. Wcześniej straciła bliską osobę

Wiemy, co dalej z rozwodem Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego

 

Marcin Dubieniecki miał wpłacić 600 tysięcy kaucji i wyjść z aresztu. Kiedy pieniądze wpłynęły, sąd zdanie zmienił i wstrzymał wykonanie decyzji, bo uwzględnił zażalenie prokuratury. Marcin Dubieniecki mąż Marty Kaczyńskiej, znany adwokat podejrzany o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą i wyłudzenie pieniędzy publicznych - zostanie jednak w areszcie. 

 

Co zatem będzie z rozwodem Marcina Dubienieckiego i Marty Kaczyńskiej? Ta sprawa trwa już ponad półtora roku. Pod koniec 2013 roku to Dubieniecki złożył do sądu w Gdańsku papiery rozwodowe. Jednak do tej pory małżonkom nie udało się uporządkować swoich spraw. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie wcale nie jest łatwa. Małżonkowie mieli już trzy okazje, by spotkać się w sądzie. Jednak do rozwodu nie doszło, bo sąd zdecydował o zawieszeniu sprawy. Ostatnia rozprawa była wyznaczanona na kwiecień 2015 roku. Wtedy małżonkowie nawet nie pojawili się na sali rozpraw. 

 

Okazuje się jednak, że jeśli Marta będzie chciała rozwodu, to go może otrzymać. Nawet jeśli jej mąż w tym czasie będzie przebywał w areszcie. W takiej sytuacji Dubieniecki może złożyć wniosek o doprowadzenie go na salę rozpraw w Gdańsku. Jeśli sąd uzna, że nie jest to możliwe - główny zainteresowany może wysłać tam (w zastępstwie!) swojego pełnomocnika.

 

Więcej na ten temat przeczytacie w nowym wydaniu Party.

 

Zobacz także: Marcin Dubieniecki aresztowany. Czy wyjdzie za kaucją?

 
 
Marta Kaczyńska
Marcin Dubieniecki, Marta Kaczyńska
Newsy
Marta Kaczyńska nie będzie wspierać Marcina Dubienieckiego
Marta Kaczyńska nie będzie wspierać Marcina Dubienieckiego

Kilka dni temu media obiegła informacja o zatrzymaniu Marcina Dubienieckiego . Prokuratura postawiła mu wówczas zarzut wyłudzania pieniędzy ze środków publicznych. Śledczy ustalili, że mąż Marty Kaczyńskiej  miał wyłudzić 13 mln złotych.   Marcin Dubieniecki miał wyjść z aresztu po wpłaceniu kaucji w wysokości 600 tys. złotych, jednak ostatecznie sąd zdecydował o areszcie dla podejrzanego. Zobacz: Marcin Dubieniecki nie wyjdzie za kaucją z aresztu. Spędzi tam trzy miesiące!   Mąż Marty Kaczyńskiej trafił więc do Zakładu Karnego w Krakowie, gdzie w miniona sobota była akurat dniem odwiedzin. Okazuje się, że tego dnia w zakładzie nie pojawiła się jednak córka byłego prezydenta, Lecha Kaczyńskiego. Według doniesień Super Expressu Marta Kaczyńska próbuje odciąć się od męża i w tym czasie, razem z córkami wybrała się nad morze. Dziewczynki są szczęśliwe, a córka prezydenta myślami jest z nimi, a nie przy swoim, jeszcze obecnym mężu Marcinie - czytamy w tabloidzie. Wszystko wskazuje więc na to, że rozwód pary jest przesądzony. Czyżby sprawa, która ciągnie się już od kilku lat wreszcie znajdzie swój finał?   Zobacz: Co dalej z rozwodem Kaczyńskiej i Dubienieckiego?  

Marcin Dubieniecki zdradzi tajemnice Marty Kaczyńskiej w swojej książce?
East News
Newsy
Mąż Kaczyńskiej zdradzi jej tajemnice w swojej książce? Teść Marty przyznaje: "Syn juz zbiera materiał"
Mąż Kaczyńskiej zdradzi jej tajemnice w swojej książce? Teść Marty przyznaje: "Syn juz zbiera materiał"

Marcin Dubieniecki w swojej książce zdradzi tajemnice Marty Kaczyńskiej ? Okazuje się, że mąż córki byłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego zbiera już materiał do swojej książki, w której znajdą się nie tylko wspomnienia z ostatnich miesięcy w areszcie, ale również z życia prywatnego. O tym, że Dubieniecki planuje spisać swoje przeżycia plotkowano od dawna, teraz jednak w rozmowie z tygodnikiem "Na żywo" potwierdza to jego ojciec. Mija 9 miesięcy odkąd Marcin został aresztowany. Syn już zbiera materiał na książkę o tym, co przeżył - przyznaje Marek Dubieniecki. Ojciec aresztowanego w 2015 roku Marcina Dubienieckiego zdradził, że jego syn zamierza pisać w książce m.in. o tęsknocie za swoimi córkami. Marek Dubieniecki już na początku 2016 roku na łamach jednego z tabloidów apelował do Marty Kaczyńskiej, aby przywiozła 13-letnią Ewę i 8-letnią Martynę do aresztu, gdzie przebywa Marcin Dubieniecki.   Myślicie, że w książce Marcina Dubienieckiego pojawi się rozdział dotyczący jego żony, Marty Kaczyńskiej ?   Zobacz także: Marta Kaczyńska nie odwiedza męża w areszcie? Jej teść tłumaczy: "Przecież związała się z restauratorem"   Marcin Dubieniecki napisze książkę. Czy będzie w niej pisał o swojej żonie?  

Marcin Dubieniecki na rozpoczęciu roku szkolnego swoich dzieci
paparazzi
Newsy
Marcin Dubieniecki nie wyjdzie z aresztu - sąd odroczył sprawę męża Kaczyńskiej
Co najmniej kolejne dwa tygodnie!

Marcin Dubieniecki, mąż Marty Kaczyńskiej , nie opuści na razie aresztu. Sąd w Krakowie odroczył w piątek posiedzenie w sprawie wypuszczenia go za kaucją. Marcin Dubieniecki zostaje w areszcie z powodu zażalenia prokuratury Na piątkowym posiedzeniu Sąd Okręgowy w Krakowie miał rozpatrzyć zażalenie prokuratury na wcześniejszą decyzję o wypuszczeniu Marcina Dubienieckiego z aresztu po wpłaceniu 600 tys. kaucji. Właśnie to zażalenie spowodowało, że zatrzymany 23 sierpnia 2015 zięć prezydenta Lecha Kaczyńskiego pozostał w areszcie . Nie wyszedł z niego, mimo że ojciec Dubienieckiego kaucję wpłacił. Zarzuty wobec Marcina Dubienieckiego Prawnik nie wyjdzie w aresztu co najmniej do 18 września, bo na tą datę wyznaczone jest kolejne posiedzenie. Jak przypomina TVN 24, Marcin Dubieniecki usłyszał zarzuty kierowania zorganizowaną grupą przestępczą, wyłudzenia ponad 13 mln zł z PFRON i prania brudnych pieniędzy. Jako jedyny z zatrzymanych ( oprócz niego do aresztu trafiły 4 inne osoby ) skorzystał z prawa do odmowy składania wyjaśnień. Zatrzymany Marcin Dubieniecki Marcin Dubieniecki i Marta Kaczyńska

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner