Ryszard Kalisz na Wielkiej Gali BCC 2014
Akpa
Newsy

„Rozumiem, że moja rola jako kobiety sprowadzała się do darmowego materaca” Pietrusińska podsumowuje związek z Kaliszem

Jakim ojcem jest polityk?

Po tym jak Inga Pietrusińska, mama pierwszego syna Ryszarda Kalisza, opisała, że czuje się oszukana przez polityka i nie chciała się zgodzić, aby Kalisz spotykał się z prawie dwuletnim synem poza domem, tzw. KaliszGate nadal trwa.

Sąd przychylił się do wniosku Ryszarda Kalisza o zabezpieczenie kontaktów z półtorarocznym synkiem Ignacym, a Pietrusińska wyżaliła się tabloidom, jak wyglądało jej życie z politykiem. Opisała, że po narodzinach syna nie miała wsparcia od Kalisza, a ten wypominał jej, że jest... gruba.

Zamiast wsparcia słyszałam uwagi o tym, jaka jestem gruba. I pomyśleć, że to mówił człowiek, który na obiad zjadał osiem mielonych kotletów. Dzieckiem zajmowałam się sama. I w dzień, i w nocy. Nie było żadnej pomocy z jego strony.

Na odpowiedz polityka, że to kłamstwa i że zabezpieczył finansowo i dziecko i jego matkę, Pietrusińska opowiedziała, jak wygląda troska Kalisza.

Jest takim esemesowym tatą. Do tej pory przychodził do Ignasia wtedy, kiedy to jemu pasowało. Raz na kilka tygodni. Mówi, że kupił synowi wszystkie niezbędne sprzęty? Że mi dał samochód bym mogła wozić synka? Zgadza się, ale część z tych sprzętów już z naszego domu pozabierał. Kto wie, może teraz zabierze mi też samochód?

Co na to Kalisz? Stwierdził, że Inga Pietrusińska była tylko koleżanką, która chciała złapać go na dziecko.

Nigdy nie byliśmy parą. Była moją koleżanką, którą zresztą bardzo lubiłem. Chciała mnie złapać na dziecko. Doszło do zbliżenia. Nie planowałem tego dziecka. Uznałem syna, chociaż mogłem mieć wątpliwości – opisał swój związek Ingą Pietrusińską Ryszard.

Dziś w Super Expressie Pani Inga jest bardzo zdziwiona, że skoro była tylko koleżanką, to czemu nocował u niej w domu, chodzili razem na imprezy rodzinne, spali w jednym łóżku. Inga Pietrusińska na pewno nie traktowała Ryszarda Kalisza jako kolegę.

Jego wypowiedź pokazuje, jak przedmiotowo traktuje kobiety. Złapać na dziecko to można niedojrzałego nastolatka, a nie pięćdziesięciokilkuletniego mężczyznę. A może jeszcze powie, że mała drobna dziewczynka związała go, zmusiła do seksu, bo on biedny nie wiedział, skąd się biorą dzieci? Rozumiem, że moja rola jako kobiety sprowadzała się do darmowego materaca, który miał umilać mu samotne wieczory – komentuje. Teraz rozumiem, dlaczego nalegał na zbadanie genetyczne zdrowia płodu. Jedynym celem miało być sprawdzenie ojcostwa, oczywiście za moimi plecami.

Na zarzuty, że podobno interesuje ją majątek Kalisza odpowiada:

Nigdy nie interesował mnie majątek pana Kalisza. Jestem osobą niezależną finansowo, mam dobrą pracę. Robienie ze mnie panienki, która poleciała na kasę jest niedorzeczne. Przestrzegam kobiety przed takimi mężczyznami jak on.

Zobacz na Polki.pl: Gardias i Kalisz o macierzyństwie: Jesteś moim ideałem
 ONS
Newsy
TYLKO U NAS: Co szykuje Paula z Ryszardem Kaliszem?
Znamy ich wspólne plany!

Wczoraj odbyły się nagrania do programu Pauli Marciniak "Flashing Lights", której gościem był Ryszard Kalisz . Polityk z humorem podszedł do całej sprawy. Przywitał się z gośćmi informując wszystkich, że "dobrze jest być królem". Celem Pauli było namówienie Ryszarda na zrobienie tatuażu z jej imieniem. Jak dowiedziało się AfterParty.pl, Pauli nie udało się przekonać Ryszarda Kalisza. Dlaczego? - Nie zdecydowałem się, bo mnie to nigdy nie pasjonowało. Nie przepadam za tatuażami, być może dlatego, że wychowałem się w takich latach kiedy tatuaże nie były modne - zdradził sympatyczny polityk w rozmowie z AfterParty.pl. A co na ten temat sądzi Paula? - Zaprosiłam pana Ryszarda do swojego programu, bo to osoba z ogromną charyzmą. Ma do siebie dystans, którym udowadnia że jest mądrym człowiekiem. Właśnie takimi osobami lubię się otaczać. Dlatego jeśli będzie dobrze nam się współpracowało to nagramy też piosenkę hip-hopową - zdradziła AfterParty.pl Marciniak. Paula zaprzecza jakoby piosenka, która mają razem nagrać, miała być hymnem Ryszarda Kalisza w nadchodzących wyborach. - Jeśli coś będzie dobre to wypromuje i wybory, i mój program. Nie wiem jeszcze o czym będzie opowiadał teledysk, ale będzie nawiązywał do tekstu i klimatu utworu. Na pewno mogę zdradzić, że piosenka nie będzie hymnem towarzyszącym panu Kaliszowi w wyborach - kontynuuje piosenkarka. Ryszard Kalisz nie ukrywał sympatii do Pauli, i wzajemnie. Śmiało zapewniał o tym, że Paula jest "ładną dziewczyną". A jak wiadomo polityk lubi piękne kobiety. Swoją drogą, jest wśród was ktoś kto zgodziłby się na tatuaż z imieniem Pauli? chimera

Ryszard Kalisz z synem
Viva!
Newsy
Ryszard Kalisz został ojcem! Urodził mu się drugi syn
Gratulujemy

Wczoraj 2 czerwca na świat przyszedł drugi syn Ryszarda Kalisza . Żona 58-letniego polityka, Dominika Lis , trafiła do szpitala MSW w Warszawie pod koniec maja i podobno pan Ryszard w tym czasie nie odstępował jej na krok. Z małymi przerwami, kiedy kompletował wyprawkę dla malucha w tym elektryczną kołyskę :) . Mam i dziecko czują się dobrze i niedługo wyjdą ze szpitala. Kalisz ma już jednego syna, półtorarocznego Ignasia , z poprzedniego związku z Ingą Pietrusińską, ale ten związek rozpadł się pod koniec zeszłego roku. Niedawno, bo w 8 marca polityk wziął ślub z młodszą od niego o 30 lat prawiczką Dominiką. A według Was prawie 60 lat na karku to nie zbyt późny wiek na zostanie ojcem?

Marcin Gortat zapomniał o rodzinie
ONS
Newsy
Brat Gortata udzielił szczerego wywiadu w tabloidzie: Marcin zapomniał o rodzinie
Nie wspiera ich finansowo

Nie da się ukryć, że Marcin Gortat jest jednym z najbardziej wpływowych Polaków. Wielokrotnie znalazł się na liście najbogatszych Polaków wybieranych przez magazyn "Forbes". Ostatnio pochwalił się nawet, że jeszcze powiększył swój majątek. Zobacz:  Mamy polskiego wilka z Wall Street. Marcin Gortat o swoim majątku: Znacznie powiększyłem sumę pieniędzy Jak się okazuje koszykarz przez zawrotną karierę i coraz większe pieniądze zapomina o tym co  najważniejsze, czyli o rodzinie. Przyrodni brat Gortata, Robert Gortat udzielił szczerego wywiadu w "Fakcie", gdzie opowiedział o sytuacji rodzinnej. Wyznał, że ich ojciec ma wielki żal do gwiazdora, ponieważ nie pomaga mu finansowo: Niestety tata ma z nim coraz gorsze relacje. Serce go boli, że jego syn tak postępuje. On nie ma nawet czasu, aby zadzwonić do ojca. Kolejna sprawa to jego obietnice. Obiecał tacie, że kupi mu samochód, mieszkanie... Chwali się tym, że flotę samochodów, w tym ferrari, mercedes, czy bmw, a nie potrafi tacie podarować auta za 20-30 tysięcy dolarów. Taki prezent to dla Marcina to nic.  Ojciec sportowca, Janusz Gortat, wykazuje jednak pewne zrozumienie wobec syna: Jak Marcin przyjeżdża do Polski, zawsze ma bardzo mało czasy, ale ja go nawet rozumiem, bo zwykle chce jak najszybciej pojechać do Łodzi, gdzie mieszka jego mama, moja była żona i jego koledzy. W przeszłości wspierałem go finansowo, ale nie były to jakieś ogromne kwoty. Marcin obiecał mi już wiele rzeczy, w tym również samochód, ale to było takie gadanie. Z drugiej jednak strony wiadomo, że 20 tysięcy dolarów to dla niego żaden wydatek.  Marcin Gortat odmówił komentarza w tej sprawie i stwierdził, że jeśli rozmowę przeczyta jego mama Alicja to z pewnością stanie w jego obronie. Jaka jest prawda? Zobacz na Polki.pl: Anja Rubik nie musi martwić się o pieniądze?  

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner