Anna Lewandowska z córkami
Instagram/annalewandowskahpba/
Newsy

Roześmiana, rozczochrana i szczerbata. Anna Lewandowska jako dziecko była naprawdę słodka ZDJĘCIA

Jak sama mówiła, jej dzieciństwo nie było zbyt dostatnie. Ale na zdjęciach, które pokazuje Anna Lewandiwska, wygląda na naprawdę szczęśliwą. Zresztą zobaczcie, zebraliśmy dla Was przeurocze zdjęcia małej Ani.

Anna Lewandowska jest dziś nie tylko żoną najlepszego polskiego piłkarza, Roberta Lewandowskiego, ale też mamą dwóch córeczek, uznaną trenerką, propagatorką zdrowego trybu życia i świetnie prosperującą bizneswoman. Jej kolejne projekty, czy to z mężem, czy samej, natychmiast trafiają do rzeszy osób nie tylko w Polsce, ale i na świecie - Lewandowska ma na samym Instagramie 3.3 mln obserwatorów! Nie zawsze jednak tak było. Ania pochodzi ze skromnej rodziny, i - jak sama przyznawała - zaznała nawet biedy. A jak wyglądała jako mała dziewczynka? Patrząc na zdjęcia, które na przestrzeni ostatnich lat sama publikowała w Internecie, jej dzieciństwo może i nie było zbyt dostatnie, ale wygląda na naprawdę szczęśliwe. 

Zobacz także: Robert Lewandowski stracił tatę, gdy był nastolatkiem. Zawsze dedykował mu swoje gole

Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska, Lewandowscy, Michał Szpak... Jak zestarzeją się polskie gwiazdy? Sprawdźcie!

Dzieciństwo Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska rzadko mówi o swoim dzieciństwie. Zdarzało się jednak jej otworzyć na ten temat. Opowiedziała o nim m.in. w programie Magdy Mołek. Trenerka zdradziła, że jej rodzina przeżyła trudny moment, kiedy brakowało środków do życia. Ania chodziła wówczas w dziurawych butach, a nawe korzystałą z pomocy Caritasu.

Ja kiedyś tych pieniędzy nie miałam. Naprawdę nie miałam. Do tego stopnia nie miałam, że chodziłam w dziurawych butach zimą i to był okropny okres w naszym życiu. Do tego stopnia, że nawet pomagał nam Caritas. I kiedy zaczęłam zarabiać swoje pierwsze pieniądze, to było stypendium. Miałam wtedy 18 lat, to było 800 zł. Połowę oddawałam mamie, a połowę miałam dla siebie - mówiła Anna Lewandowska w programie Magdy Mołek.

Wcześniej, gdy była mniejsza, miała normalne życie. I nie brakowało wówczas na podstawowe rzeczy. To z tego okresu pochodzą zdjęcia małej i szczęśliwej Ani Stachurskiej, które pokazała na Instagramie.

Mała Ania Lewandowska, zdjęcie archiwalne z instagramowego profilu trenerki
Instagram/annalewandowskahpba/

4-letnia dziewczynka, rozczochrana, z wielkim choć szczerbatym uśmiechem na twarzy bardzo przypomina obecne zdjęcia Klary, córeczki Ani i Roberta.

szeroki uśmiech 😁 cóż mogę więcej powiedzieć... chyba mam tak od dziecka  - pisała Ania pod zdjęciem na Instagramie.

Podobnie dużo szczęścia widać na kolejnym zdjęciu, tym razem z bratem - Piotrem Stachurskim.

Jak fajnie jest mieć rodzeństwo - pisała Ania.

I rzeczywiście, widać że w dzieciństwie mieli świetną relację. Zresztą Anna wygląda na bardzo rodzinną osobę. Widać to na jeszcze jednym zdjęciu z tego okresu, z babcią trenerki, którą pokazała kiedyś z okazji Dnia Babci.

Moja babcia Jola - najwspanialsza nauczyła mnie wielu rzeczy. 😋 - napisała m.in. Ania

I jak uważacie, bardzo się zmieniła? Czy też rzuca Wam się w oczy podobieństwo do córeczki?

Mała Ania Lewandowska, porównanie z instagramowego profilu Ani
Instagram/annalewandowskahpba/

Trzeba przyznać, że zdjęcia Ani z wczesnego dzieciństwa to sama słodycz. 

"Kiedy gluten był jeszcze zdrowy" 🙈😉🥐
Mała Ann - napisała z dystansem pod kolejną fotką.

Mała Ania Lewandowska, zdjęcie z archiwum trenerki
Instagram/annalewandowskahpba/

Kuba Wojewódzki naśmiewa się z wywiadu Lewandowksiej u Mołek
Newsy
Kuba Wojewódzki kpi z wyznania Lewandowskiej o życiu w biedzie: "Nie wiem, w jakiej drużynie gra ten Caritas..."
Kuba śmieje się z Ani!

Anna Lewandowska niedawno pojawiła się w programie Magdy Mołek "W roli głównej". Rozmowa dziennikarki z trenerką została bardzo ciepło przyjęta przez internautów. Ania opowiedziała m.in. o życiu w biedzie i pomocy, jaką otrzymywała od Caritasu: Ja kiedyś tych pieniędzy nie miałam. Naprawdę nie miałam. Do tego stopnia nie miałam, że chodziłam w dziurawych butach zimą i to był okropny okres w naszym życiu. Do tego stopnia, że nawet pomagał nam Caritas. I kiedy zaczęłam zarabiać swoje pierwsze pieniądze, to było stypendium. Miałam wtedy 18 lat, to było 800 zł. Połowę oddawałam mamie, a połowę miałam dla siebie - z dradziła Anna Lewandowska w programie Magdy Mołek. Kuba Wojewódzki śmieje się z wyznania Anny Lewandowskiej Wywiad Anny Lewandowskiej postanowił skomentować Kuba Wojewódzki w nowym felietonie dla "Polityki". Gwiazdor TVN chyba nie jest fanem takich wyznań, a więc zakpił z trenerki: To był tydzień Anny Lewandowskiej. W programie Magdy Mołek bez wstydu wyznała, że w dzieciństwie była tak biedna, że zimą chodziła w dziurawych butach i pomagał im Caritas. Nie wiem, w jakiej drużynie gra ten Caritas, ale fajnie, że trzymają razem - podsumowuje Wojewódzki. Czy Kuba Wojewódzki tym razem przesadził?   Zobacz także: Kuba Wojewódzki pokazał ZDJĘCIE w samej bieliźnie. On ma jeszcze chudsze nogi od Renaty Kaczoruk! Fani: "Jak u gąski"   Ania Lewandowska niedawno była gościem w programie Magdy Mołek.   Kuba Wojewódzki skomentował wywiad Lewandowskiej w Polityce.   Czy Anna Lewandowska odpowie?

Magda Mołek, Anna Lewandowska
Instagram
Newsy
Anna Lewandowska u Magdy Mołek szczerze o swoim dzieciństwie... "Nie mieliśmy pieniędzy. Pomagał nam Caritas"
Niezwykłe wyznanie!

Anna Lewandowska była gościem w programie Magdy Mołek. Dziennikarka namawiała trenerkę na udział w programie aż 3 lata! I opłaciło się. Spotkanie obu pań zaowocowało interesującą i szczerą rozmową. Pojawił się oczywiście temat Roberta Lewandowskiego oraz początków miłości pary, zamiłowania Anny Lewandowskiej do sportu oraz dzieciństwa dzisiejszej gwiazdy fitnessu. Okazuje się, że wcale nie było ono usłane różami. Trenerka zdradziła, że jako dziecko przeżyła trudny moment, kiedy jej rodzinie brakowało środków do życia. Ania nie tylko chodziła wówczas w dziurawych butach, ale nawet... musiała korzystać z pomocy Caritasu.   Zobacz też: Robert Lewandowski pierwszy raz tak szczerze o śmierci ojca: „Brakuje mi go cały czas” Ja kiedyś tych pieniędzy nie miałam. Naprawdę nie miałam. Do tego stopnia nie miałam, że chodziłam w dziurawych butach zimą i to był okropny okres w naszym życiu. Do tego stopnia, że nawet pomagał nam Caritas. I kiedy zaczęłam zarabiać swoje pierwsze pieniądze, to było stypendium. Miałam wtedy 18 lat, to było 800 zł. Połowę oddawałam mamie, a połowę miałam dla siebie - zdradziła Anna Lewandowska w programie Magdy Mołek. Dziennikarka dopytywała trenerkę, co było przyczyną takiej sytuacji w życiu. Z dnia na dzień nie mieliśmy pieniędzy. To była największa szkoła życia. Byłam małym dzieckiem, to miałam normalne życie. Tata, mama, dzieci, pieniądze. Było na podstawowe rzeczy, wydatki, rzeczy do szkoły. A potem nie miałam nawet na podręczniki do szkoły. Tak historia rodziny się potoczyła, że zostaliśmy z mamą i zostaliśmy bez środków do życia - dodała Oglądaliście wywiad z Lewandowską?   Anna Lewandowska była gościem w programie Magdy Mołek.   Trenerka opowiedziała m.in. o trudnym okresie w życiu, kiedy musiała korzystać z pomocy...

Anna Lewandowska  na meczu Polska-Armenia
Instagram/ONS
Newsy
Lewandowska hejtowana za chęć pomocy koleżance: "Otrzymuje dziesiątki próśb o wsparcie, nie jest w stanie..."
Lewandowska hejtowana za chęć pomocy koleżance: "Otrzymuje dziesiątki próśb o wsparcie, nie jest w stanie..."

Wszyscy zadawali sobie ostatnio pytanie, dlaczego Ania Lewandowska nie zapłaciła za całe potrzebne leczenie swojej koleżanki sekcji karate Beaty Welfle, która zmaga się teraz z bardo złośliwym nowotworem.  Na trenerkę spadła ogromna fala krytyki!    Ania pomaga Beacie, i to nie tylko finansowo. Zainicjowała na przykład akcję wspierającą jej dalsze leczenie. Ale nie musi się tym chwalić . Ania chęć pomocy potrzebującym wyniosła z domu. J ej mama zawsze powtarzała, że trzeba pomagać ludziom pokrzywdzonym przez los -  mówi znajoma trenerki.   Lewandowska bierze udział między innymi w akcji „Szlachetna paczka”, pomaga jednemu z trójmiejskich domów samotnej matki oraz Klinice Budzik. A dwa lata temu zbierała pieniądze dla karateczki Anety, która w wyniku choroby straciła ręce i nogi. Podobno Lewandowska zastanawia się, czy w przyszłości nie założyć fundacji, dzięki której będą mogli mężem pomagać większej ilości potrzebujących. Tak zdobił ich wspólny przyjaciel Marcin Gortat, który słynie hojnego serca i wielu działań charytatywnych.    "Anka codziennie otrzymuje dziesiątki próśb o wsparcie. Nie jest w stanie nawet wszystkich przeczytać.  Ale to przecież nie znaczy, że nie pomaga. Przecież ona dobrze wie, czym jest bieda", mówi jej znajoma.  Niedawno Lewandowska w rozmowie z Magdą Mołek w „W roli głównej” przyznała, że jej dzieciństwo nie należało do najłatwiejszych. Rodzinie gwiazdy brakowało pieniędzy.     "Chodziłam w dziurawych butach zimą i to był okropny okres w naszym życiu. Do tego stopnia, że nawet pomagał nam Caritas”, wspominała Anna Lewandowska.   Więcej na ten temat przeczytasz w nowym magazynie Flesz.   Zobacz także:  Na Facebooku Anny Lewandowskiej znów burza na temat ciąży! Trenerka nie wytrzymała i odpisała fance!  ...

Nasze akcje
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner