Roxie Wegiel w nowej fryzurze
Artur Zawadzki/REPORTER

Roxie Węgiel pochwaliła się zmianą fryzury i mocno zaskoczyła fanów

Roxie Wegiel w nowej fryzurze
Artur Zawadzki/REPORTER

Mimo młodego wieku, Roxie Węgiel ma już status wielkiej gwiazdy. Nastolatka, która podbiła serca widzów swoimi występami w pierwszej edycji "The Voice Kids", a następnie wygrała Eurowizje Junior, szturmem wdarła się na polską scenę muzyczną i może pochwalić się naprawdę pokaźnym gronem fanów, a na Instagramie jej życie śledzi ponad milion internautów. Co więcej, młoda piosenkarka wciąż nie przestaje ich zaskakiwać. Na swoim TikToku Roxie Węgiel właśnie pochwaliła się efektami swojej metamorfozy i nowymi włosami, a fani? Cóż... byli mocno zdziwieni. 

Roxie Węgiel chwali się nową fryzurą

Fani Roxie Węgiel śledzą jej każdy krok, a kariera nastoletniej gwiazdy rozwija się coraz prężniej. 16-latka udowodniła, że nie tylko śpiew jest jej mocną stroną. Ostatnio dała się poznać również jako świetna tancerka w programie "Dance Dance Dance", a także zagrała w filmie! Co więcej, Roxie Węgiel jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z internautami nowinkami ze swojego życia - również tego prywatnego. Kiedy jednak postanowiła pochwalić się przed nimi nową fryzurą, fani piosenkarki byli bardzo zdziwieni. 

Nowe włoski - napisała Roxie pod swoim filmikiem na TikToku.

Na opublikowanym nagraniu gwiazda "tańczy" na fotelu fryzjerskim do jednej z piosenek Britney Spears, a na swojej głowie ma pasma papieru, które wskazują na to, że młoda piosenkarka postanowiła przefarbować swoje włosy. Jakiś czas temu Roxie Węgiel zaskoczyła fanów kolorowymi pasemkami, jednak tym razem, zdziwiła ich jeszcze bardziej, bo kiedy pokazała efekt "po", internauci zgodnie stwierdzili, że... nie widzą żadnej różnicy!

- Co się w nich zmieniło?

- A gdzie zmiana, czy coś?

- Szczerze? Nic nie widać. 

- Nie widzę różnicy. 

- Co się zmieniło?

Trzeba przyznać, że tym razem metamorfoza Roxie Węgiel jest naprawdę subtelna. Młoda gwiazda postawiła na jaśniejsze refleksy, które świetnie podbijają jej naturalny kolor włosów. Fani zdecydowanie spodziewali się czegoś bardziej szokujacego, jednak wielu internautów zwróciło uwagę, że piosenkarka ma zaledwie 16 lat i bardzo dobrze, że w tak naturalny sposób podkreśla swoją urodę, a nam trudno się z tym nie zgodzić. Wy widzicie różnicę?

Zobacz także: Roxie Węgiel pokazała najmłodszego braciszka. Tymek to już duży chłopak! 

Roxie Węgiel postanowiła pochwalić się swoimi nowymi włosami i bardzo zaskoczyła fanów, bo kiedy pokazała efekt metamorfozy, ci nie zauważyli żadnej różnicy!

@roxiewegiel

Nowe włoski od @academy_zlamaniec @katarzynazlamaniec ❤️💫

♬ womanizer - elfixsounds

Tym razem Roxie Węgiel postawiła na subtelne refleksy, które doskonale podkreślają naturalny kolor jej włosów. Widzicie różnicę?

Roxie Wegiel w nowej fryzurze
roxie_wegiel

Musimy przyznać, że po tym, jak jakiś czas temu  młoda piosenkarka postanowiła zaszaleć i zrobić sobie kolorowe pasemka, ta zmiana jest naprawdę delikatna. 

Roxie Węgiel w dresie
Instagram

Więcej na temat Roksana Węgiel
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48