Ronnie Wood, Mick Jagger i Keith Richards w czarnych marynarkach obejmują się i śmieją
Eastnews

Muzyk z The Rolling Stones zostanie ojcem! Po raz piąty i... szósty! Zgadniecie, ile ma lat?

Ronnie Wood, Mick Jagger i Keith Richards w czarnych marynarkach obejmują się i śmieją
Eastnews

Ronnie Woods, basista The Rolling Stones zostanie ojcem. On i jego 37-letnia żona Sally Humphreys zostaną rodzicami już w czerwcu 2016 r. Radość będzie podwójna, bo narodzą się bliźniaki!

Podobno 67-letni Ronnie Wood jest bardzo podekscytowany i wszystkim pokazuje zdjęcie z usg żony.

Ronnie zapewnia, że jego wiek nie ma znaczenia, bo wciąż czuje się młody i sprawny. Nie może się doczekać, kiedy będzie tatą - opowiada magazynowi Hello przyjaciel muzyka. 

Wood ma już czworo dzieci z dwóch poprzednich małżeństw. Najstarszy - Jesse - jest o dwa lata starszy od obecnej żony Stonesa. Pozostali również są dorośli: Leah ma 36 lat, a Tyrone - 30. Jest jeszcze 41-letni Jamie, którego Ronnie Wood zaadoptował. Ze swoją obecną żoną Ronnie pobrał się trzy lata temu po zaledwie sześciu miesiącach związku (to musiała być miłość od pierwszego wejrzenia...). Świadkami byli oczywiście muzycy - ale o dziwo - nie z The Rolling Stones. Przy boku Wooda stanął eks-Beatles Paul McCartney i inny fantastyczny piosenkarz - Rod Stewart.

 

Co ciekawe, gdy w Polsce 60-letnia Barbara Sienkiewicz urodziła bliźniaki, cały kraj debatował, czy w tym wieku powinna się decydować na dzieci - bo może jej przecież szybciej zabraknąć dzieciom niż jest to w innych rodzinach. Wiek młodego tatusia Ronni'ego Wooda nie wywołuje takich dyskusji w Wielkiej Brytanii. Widocznie, gdy ma się na koncie miliony i nie trzeba jak polska najstarsza matka prosić premiera o wsparcie finansowe, wiek rodzica ma już zupełnie inne znaczenie...
 

Ronnie Wood i Sally Humphreys na ślubie

 

Ronnie Wood w czarnym garniturze i Sally Humphreys w suknie ślubnej obejmują się
Eastnews

 

 

Sally Humphreys jest 31 lat młodsza od męża. Jest producentką teatralną

 

Ronnie Wood w czarnym garniturze i opierająca się o niego Sally Humphreys w niebieskiej sukni
Eastnews

Więcej na temat dzieci gwiazd Rolling Stones
Przeładuj

Czy "rodzinka.pl" wróci?! Tomasz Karolak ma doskonały pomysł! Ale czy to możliwe?

zobacz 02:33