Roman Giertych komentuje zatrzymanie

Roman Giertych trafił do szpitala!  Szokujący wpis córki adwokata: "Zemdlał w obecności funkcjonariusza CBA"

Roman Giertych komentuje zatrzymanie

Córka Romana Giertycha opublikowała wstrząsający wpis, w którym zdradziła, że jej tata zemdlał podczas przeszukiwania ich domu przez CBA. Co się dzieje z adwokatem? Maria Giertych zaledwie kilka godzin temu jako pierwsza poinformowała, że jej tata został zatrzymany przez funkcjonariuszy CBA. Jak informowały później media, do zatrzymania doszło w sądzie, tuż po wyjściu Romana Giertycha z sali rozpraw. Oprócz Romana Giertycha zatrzymano też 11 innych osób, w tym biznesmena Ryszarda K. Jak informuje CBA zatrzymani usłyszą zarzuty przywłaszczenia środków spółki i prania brudnych pieniędzy.

Roman Giertych trafił do szpitala

Po tym, jak CBA zatrzymało Romana Giertycha rozpoczęło się przeszukanie w jego domu. Adwokat uczestniczył w przeszukaniu, jednak - jak informuje jego córka- w trakcie czynności zemdlał i trafił do szpitala. Maria Giertych opublikowała przerażającą informację na Twitterze. 

Tata trafił do szpitala po tym jak zemdlał w obecności funkcjonariusza CBA w łazience. Wcześniej czuł się dobrze i mówił, że po jego odpowiedzi „nie” na pytanie funkcjonariuszy o to czy ma myśli samobójcze wybuchli oni śmiechem. Nie chcę myśleć co się stało. Dziękuje za wsparcie- napisała Maria Giertych. 

Żona Romana Giertycha w  "Kropce nad i" w TVN24 zdradziła, w jakim stanie jest jej mąż. 

Mój mąż się czuje źle, jest w stanie sytuacji zagrażającej życiu. Stracił przytomność i przez dłuższą chwilę tej przyjemności nie odzyskał- powiedziała Barbara Giertych.

Przypominamy, że kilka godzin wcześniej Roman Giertych opublikował w sieci wpis, w którym przypomniał, że został zatrzymany dzień przed ważną sprawą Leszka Czarneckiego, którego jest jedynym obrońcą. 

Zostałem dziś zatrzymany pod zarzutem działania na szkodę jakiejś spółki, skuto mnie kajdankami w przeddzień sprawy aresztowej L. Czarneckiego, którego jestem jedynym obrońcą. Nie pozwólcie, żeby moje zatrzymanie przykryło katastrofę epidemiczną rządu PiS, bo taki jest tego cel - czytamy na Twitterze adwokata. 

Zobacz także: Roman Giertych ściga włamywaczy! "Weszli do pokoju mojej córki. Nie daruję"

Roman Giertych trafił do szpitala.

Roman Giertych zatrzymany przez CBA
East News

Adwokat zemdlał podczas przeszukania jego domu przez CBA.

Roman Giertych zatrzymany
EastNews

 

Więcej na temat Roman Giertych
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11