Marta i Paweł Rolnik szuka  żony
screen "Rolnik szuka żony"/ Facebook
Newsy

"Rolnik szuka żony": Paweł i Marta po programie nadal są razem? Zdradziło ich nagranie w sieci

"Rolnik szuka żony": Paweł i Marta po programie nadal są razem? Zdradziło ich nagranie w sieci

Paweł i Marta w ostatnim odcinku „Rolnik szuka żony” dostarczyli widzom programu sporą dawkę emocji. Podczas wspólnej randki, która przebiegała w niezbyt przyjemniej atmosferze uczestniczka zdecydowała, że opuszcza program i wraca do domu do córki. Paweł zaskoczony taką decyzją próbował przekonać Martę, aby została i w końcu zdradził swoje uczucia wobec niej! Internauci po siódmym odcinku nie mają wątpliwości, że para pasuje do siebie, a teraz okazuje się, że w sieci pojawiło się nagranie z wesela, na którym widać, że para była razem! To oznacza, że Paweł i Marta spotykają się po zakończeniu emisji "Rolnik szuka żony"?

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Paweł i Marta po programie nadal są razem? Zdradziło ich nagranie w sieci

Już podczas randki z Martą Paweł wspomniał, że zaprosił ją na wesele. Kobieta wtedy szczerze wyznała, że jeśli nadal będzie chciał z nią pójść - ona da mu odpowiedź. Teraz okazuje się, że już po zakończeniu nagrań na koniec wakacji, para pojawiła się razem na weselu. Na nagranie z uroczystości, które w mediach społecznościowych opublikował zespół muzyczny natrafili Internauci i wypatrzyli na nim Martę. Czy to oznacza, że para nadal się spotyka? Niedawno sam Paweł zdradził co nieco na ten temat.

Obejrzyjcie nagranie. Widać na nim Martę w kolorowej sukience i japonkach, jak tańczy kankana razem z innymi weselnikami!

Zobacz także: "Rolnik szuka żony" Jaka przyszłość czeka Martę i Pawła? Widzowie: "Będzie ślub"

Pierwsza randka Marty i Pawła zdecydowanie do idealnych nie należy.

Marta i Paweł z Rolnik szuka żony
screen Rolnik szuka żony TVP

Rolnik od początku wyraźnie był zauroczony Martą, ale w pierwszych odcinkach starał się tego nie okazywać. 

Rolnik szuka żony 7: Kogo do domu zaprosił Paweł

 

 

Marta Manowska z uczestnikami 7. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook Rolnik szuka żony TVP
Newsy
Quiz: Oglądasz 7. edycję "Rolnik szuka żony"? Sprawdź, jak dokładnie znasz losy jej bohaterów!

"Rolnik szuka żony" już od od siedmiu edycji cieszy się ogromną popularnością. W nowej edycji powoli kształtują się pierwsze relacje i okazuje się, że niektórzy rolnicy naprawdę się zakochali. Inny zmieniają swoje faworytki, a niektórzy są narażeni na trudną atmosferę rywalizacji. Należysz do fanów programu "Rolnik szuka żony"? Sprawdź, jak uważnie śledzisz siódmą edycję hitu TVP1. Koniecznie rozwiąż nasz quiz i pochwal się wynikiem w komentarzu!

Zobacz także: QUIZ! Oni znaleźli miłość dzięki "Rolnik szuka żony"! Pamiętasz wszystkie pary? Sprawdź się!

"R olnik szuka żony " już od od siedmiu edycji cieszy się ogromną popularnością. W nowej edycji powoli kształtują się pierwsze relacje i okazuje się, że niektórzy rolnicy naprawdę się zakochali. Inny zmieniają swoje faworytki, a niektórzy są narażeni na trudną atmosferę rywalizacji. Należysz do fanów programu "Rolnik szuka żony"? Sprawdź, jak uważnie śledzisz siódmą edycję hitu TVP1. Koniecznie rozwiąż nasz quiz i pochwal się wynikiem w komentarzu! Zobacz także:   QUIZ! Oni znaleźli miłość dzięki "Rolnik szuka żony"! Pamiętasz wszystkie pary? Sprawdź się!

Rolnik szuka żony Marta i Paweł nadal są razem
fot. Facebook Rolnik szuka żony TVP/ screen odcinka
Newsy
"Rolnik szuka żony": Paweł i Marta są razem? Internauci piszą o kolejnych dowodach
"Rolnik szuka żony": Paweł i Marta są razem? Internauci piszą o kolejnych dowodach

Siódma edycja " Rolnik szuka żony " jest dosyć zaskakująca. Wygląda na to, że tylko niektórzy uczestnicy faktycznie walczą o miłość, a inni czekają jedynie do końca programu . W ostatnim odcinku za sprawą zaskakującego żartu Pawła jego relacja z Martą stanęła pod znakiem zapytania. Kobieta zdecydowała, że wraca do domu, a rolnik za wszelką cenę starał się przekonać ją by została, bo tylko na niej tak naprawdę mu zależy. Czy para doszła do porozumienia? Wygląda, że to możliwe. Niedawno internauci odkryli, że Marta i Paweł byli razem na weselu , które odbyło się na koniec wakacji, a teraz pojawiła się kolejna sugestia, że nadal spotykają się po programie... Paweł i Marta z "Rolnik szuka żony" są razem? Fani "Rolnik szuka żony" w komentarzach na oficjalnych kontach programu wprost piszą, że kibicują Marcie i Pawłowi, bo to jedyna para z siódmej edycji, która faktycznie widać, że jest sobą zainteresowana. Paweł już w pierwszych odcinkach programu podkreślał, że rodzi się uczucie do jednej z kandydatek, ale stara się je tłumić, bo chce być fair wobec pozostałych. Nie do końca się to udało i w końcu wyznał Marcie, że jest nią najbardziej zainteresowany. Internauci sugerują, że para nadal jest razem. Pod filmem z ich udziałem jeden z fanów programu napisał, że ostatnio Marta i Paweł byli razem w Kazimierzu: Ostatnio byli razem w Kazimierzu. Niech im się wiedze - napisał jeden z Internautów.  Czy to prawda i rzeczywiście są razem? Jak wiadomo nagrania do "Rolnik szuka żony" już dawno się zakończyły, a skoro Marta i Paweł nadal są widywani razem to oznacza, że mogą się spotykać. Pewność będzie można mieć jednak dopiero po zakończeniu tej edycji show TVP. Myślicie, że ten komentarz jest prawdziwy? Zobacz także: ...

Rolnik szuka żony 7, Paweł
Mat. prasowe
Newsy
W "Rolnik szuka żony 7" Paweł i Marta jednak są razem! "Została para, para zakochanych"
W "Rolnik szuka żony 7" Paweł i Marta jednak są razem! "Została para, para zakochanych"

W " Rolnik szuka żony " ostatnie randki i spotkania w cztery oczy. Mamy pierwszą zakochaną parę - Pawła i Martę! Ostatni odcinek show zaczął się od ciężkiego wyznania Pawła. Po randce z Martą musiał usiąść z pozostałymi swoimi kandydatkami i wyznać im trudą prawdę. Mieliśmy bardzo trudną rozmowę, była to inna randka niż z wami, taka bardzo emeocjonująca. Za dużo emocji mam w sobie -  mówił Paweł tłumiąc wzruszenie.  Następnie wyznał, że chciałby kontynuować program z Martą. Takie emocjie się pojawiły do Marty. Jeśli chcecie możecie zostać, ale musicie być tego świadome - powiedział szczerze. Jak się okazało, szczerość się opłaciła. Kiedy go utwierdziłyśmy, że dobrą decyzję podjął, to powietrze zeszło z niego - komentowała konkurentka Marty, Agnieszka. Razem uzgodnili, że dziewczyny pojadą następnego dnia. A Paweł komentował swoje uczucia do Marty: Jest potencjał na szczęśliwe zakończenie, ale wydaje mi się, że będzie bardzo dobrze - mówił. Wyjeżdżające dziewczyny nie wyglądały na urażone. Wręcz przeciwnie, życzyli Pawłowi i Marcie jak najlepiej. Jesteś przesympatycznym człowiekiem. Wyluzuj. Żyj. Gratuluję - usłyszał rolnik na odchodne. Wymowny był komentarz jego ojca: Została para, para zakochanych. Sam Paweł zaś dodał: Czuję, że coś się zmieniło w moim życiu! I rozpływał się w komplementach na temat swojej wybranki: Bardzo podoba mi się jej naturalność, szczerość, wrażliwość. Tych cech szukałem u kobiety i w Marcie je znalazłem - mówił wzruszony. Ona sama wyznała: Nie spodziewałem się, że coś takiego może wydarzyć się w życiu. Razem zaczęli już snuć plany na wesele. Ona pytała go czy chciałb żeby wysłała mu zdjęcia sumienki...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner