Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony"
Instagram

"Rolnik szuka żony": Ania Bardowska ze łzami w oczach wyznaje: "Straciłam bliską mi osobę". Odniosła się również do protestów w kraju

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony"
Instagram

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" zamieściła na swoim InstaStory poruszającą relację, w której wyznała, że niedawno straciła bliską osobę. Rolniczka zabrała również głos w sprawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego - dostawała wiele wiadomości z prośbą o zajęcie stanowiska. Gwiazda show tvp z niepokojem patrzy na obecne wydarzenia i martwi się również sytuacją rolników. Zobaczcie, co powiedziała.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Anna Stelmaszczyk pochwaliła się nową fryzurą! Co za zmiana!

"Rolnik szuka żony": Ania Bardowska ze łzami w oczach wyznaje: "Straciłam bliską mi osobę". Odniosła się również do protestów w kraju

Ania Bardowska doskonale radzi sobie w mediach społecznościowych, na których zgromadziła rzeszę fanów. Zawsze była bardzo aktywna na Instagramie i miała stały kontakt ze swoimi wielbicielami. Ostatnio jednak rolniczka dość długo nie dawała znać - nie dodawała relacji, nie zamieszczała zdjęć, nie odpisywała na komentarze. Okazało się, że miała bardzo ważny powód i potrzebowała trochę czasu, aby znów wrócić do rytmu życia. 

Wiem, że ostatnio jest mnie tutaj mało. Powodów jest naprawdę bardzo dużo. Zaczęło się od tego, że jakiś czas temu straciłam bliską mi osobę i po prostu się zatrzymałam, może trochę bardziej wyciszyłam - powiedziała rolniczka.

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" o zaostrzeniu prawa aborcyjnego

W dalszej części nagrania Ania Bardowska odniosła się do protestów rolników i kobiet. Przyznała, że jest przerażona tym, co obecnie dzieje się w naszym kraju. Dodała również swój głos w sprawie zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce. Rolniczka przyznała, że chciałaby mieć wybór, chociaż nie wie, który jest dobry, a który zły.

Teraz, jak widzę to co się dzieje z kobietami, rolnikami, to po prostu mnie to przeraża - naprawdę mnie to przeraża. To, jaka jest cisza z drugiej strony, w jaki sposób media podają informacje, albo ich w ogóle nie podają, jak te informacje są zmieniane... Pytacie mnie czasami w wiadomościach prywatnych, co ja o tym myślę. Powiem Wam szczerze, że jeżeli chodzi o wybór, nie wiem jakiego dokonałabym. Nie wiem, który wybór jest dobry, a który zły. Ale chciałabym mieć ten wybór i to, że teraz tak mówię nie oznacza, że podjęłabym kroki w jedną albo drugą stronę - kompletnie nie wiem co bym zrobiła. Ale chciałabym możliwość wyboru - powiedziała Ania Bardowska w swojej relacji. 

Ania Bardowska wyznała w swojej relacji na InstaStory, że niedawno straciła bliską jej osobę. Między innymi z tego względu nie była ostatnio obecna w mediach społecznościowych. 

Rolnik szuka żony
Instagram

W dalszej części nagrania Ania Bardowska odniosła się do protestów rolników i kobiet. Jest przerażona obecną sytuacją w kraju. 

Rolnik szuka żony
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08