Produkcja Rolnik szuka żony usuwa komentarze
screen "Rolnik szuka żony"

"Rolnik szuka żony" 7: Internauci oburzeni kasowaniem komentarzy po ostatnim odcinku. Produkcja odpowiada!

Produkcja Rolnik szuka żony usuwa komentarze
screen "Rolnik szuka żony"

Ostatni odcinek "Rolnik szuka żony", w którym uczestnicy musieli zdecydować kogo zaproszą do swojego gospodarstwa, wywołał ogromne kontrowersje w sieci. Najpierw Internautom nie spodobało się skandaliczne zachowanie Józefa, który pozwalał sobie na zbyt wiele wobec nowo poznanych kobiet. Fani programu swoje oburzenie postawą 66-latka wyrazili w komentarzach na oficjalnym koncie programu na Facebooku, niestety większość z nich zniknęła! To stało się powodem do oskarżeń, że produkcja kasuje niewygodne komentarze! Jest odpowiedź TVP.

Internauci oburzeni kasowaniem komentarzy po ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony".

66-letni Józef zdecydował się szukać miłości w programie "Rolnik szuka żony". Mężczyzna nie ukrywał, że jest wdowcem od 16 lat i chciałby znów znaleźć miłość. Niestety szybko stał się najmniej lubianą postacią siódmej edycji za sprawą swojego bezpośredniego zachowania wobec swoich kandydatek. Fani programu oburzeni jego zachowaniem w komentarzach nie szczędzili mu ostrych słów krytyki.

Żenująca postawa, brak słow 😡

Obleśne zachowanie Pana Józefa, aż przykro na to patrzeć. Zero szacunku do kobiet.😱

Bardzo niesmacznie sie to oglada, rozumiem jakies otarcia delikatne to jeszcze ale nie pocierania przez cala gre, obmacywanki no zero szacunku do kobiet a one niestety na to pozwalaja...nie moge na takie rzeczy patrzec zenada

Okazuje się, że prawie połowa komentarzy pod postem ze zdjęciem Józefa zniknęła! Po odcinku było ich uwaga... ponad osiemset!

Żenujace jest usuwanie przez tvp komentarzy i postow, prawie tak samo, jak zachowanie Pana starszego. wszystkie komentarze pod tamtym postem były wulgarne?, szkoda to dalej oglądac skoro taką cenzure wprowadzacie.

Produkcja programu zdecydowała się odpowiedzieć na te zarzuty i stanowczo poinformowała, że wszystkie komentarze zawierające wulgaryzmy i obrażające uczestników będą usuwane:

(...) Usunęliśmy ponieważ przytłaczająca część komentarzy zawierała wulgaryzmy. Posty zawierajace wulgaryzmy lub obrażające kogoś były, są i będą usuwane.  czytamy na Facebooku.

Czytaliście krytyczne komentarze na temat zachowania Józefa? Faktycznie trzeba było aż tyle ich usunąć?

Zobacz także: Internauci oburzeni zachowaniem Józefa z "Rolnik szuka żony"! Po ostatnim odcinku w sieci zawrzało

Kontrowersyjne zachowanie Józefa w ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" wywołało oburzenie wśród Internautów. 

Kogo wybrał Józef z Rolnik szuka żony 7?

Wiele kobiet jest zszokowanych, że uczestniczki pozwoliły mężczyźnie na takie śmiałe zachowanie wobec siebie. Obejmowanie, przytulanie, całusy, niby przypadkowe dotknięcia biustu, zaglądanie w dekolt. To wszystko sprawiło, że wielu fanów programu w komentarzach na oficjalnym koncie programu na Facebooku wyraziło swoje zniesmaczenie zachowaniem 66-letniego wdowca. 

Kogo wybrał Józef z Rolnik szuka żony 7?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Józef też bez większych wahań :)

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43