Produkcja Rolnik szuka żony usuwa komentarze
screen "Rolnik szuka żony"
Newsy

"Rolnik szuka żony" 7: Internauci oburzeni kasowaniem komentarzy po ostatnim odcinku. Produkcja odpowiada!

"Rolnik szuka żony" 7: Internauci oburzeni kasowaniem komentarzy po ostatnim odcinku. Produkcja odpowiada!

Ostatni odcinek "Rolnik szuka żony", w którym uczestnicy musieli zdecydować kogo zaproszą do swojego gospodarstwa, wywołał ogromne kontrowersje w sieci. Najpierw Internautom nie spodobało się skandaliczne zachowanie Józefa, który pozwalał sobie na zbyt wiele wobec nowo poznanych kobiet. Fani programu swoje oburzenie postawą 66-latka wyrazili w komentarzach na oficjalnym koncie programu na Facebooku, niestety większość z nich zniknęła! To stało się powodem do oskarżeń, że produkcja kasuje niewygodne komentarze! Jest odpowiedź TVP.

"Top Model": Metamorfoza Olgi to efekt kłótni z Michałem Pirógiem? Marcin Tyszka komentuje

Internauci oburzeni kasowaniem komentarzy po ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony".

66-letni Józef zdecydował się szukać miłości w programie "Rolnik szuka żony". Mężczyzna nie ukrywał, że jest wdowcem od 16 lat i chciałby znów znaleźć miłość. Niestety szybko stał się najmniej lubianą postacią siódmej edycji za sprawą swojego bezpośredniego zachowania wobec swoich kandydatek. Fani programu oburzeni jego zachowaniem w komentarzach nie szczędzili mu ostrych słów krytyki.

Żenująca postawa, brak słow 😡

Obleśne zachowanie Pana Józefa, aż przykro na to patrzeć. Zero szacunku do kobiet.😱

Bardzo niesmacznie sie to oglada, rozumiem jakies otarcia delikatne to jeszcze ale nie pocierania przez cala gre, obmacywanki no zero szacunku do kobiet a one niestety na to pozwalaja...nie moge na takie rzeczy patrzec zenada

Okazuje się, że prawie połowa komentarzy pod postem ze zdjęciem Józefa zniknęła! Po odcinku było ich uwaga... ponad osiemset!

Żenujace jest usuwanie przez tvp komentarzy i postow, prawie tak samo, jak zachowanie Pana starszego. wszystkie komentarze pod tamtym postem były wulgarne?, szkoda to dalej oglądac skoro taką cenzure wprowadzacie.

Produkcja programu zdecydowała się odpowiedzieć na te zarzuty i stanowczo poinformowała, że wszystkie komentarze zawierające wulgaryzmy i obrażające uczestników będą usuwane:

(...) Usunęliśmy ponieważ przytłaczająca część komentarzy zawierała wulgaryzmy. Posty zawierajace wulgaryzmy lub obrażające kogoś były, są i będą usuwane.  czytamy na Facebooku.

Czytaliście krytyczne komentarze na temat zachowania Józefa? Faktycznie trzeba było aż tyle ich usunąć?

Zobacz także: Internauci oburzeni zachowaniem Józefa z "Rolnik szuka żony"! Po ostatnim odcinku w sieci zawrzało

Kontrowersyjne zachowanie Józefa w ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" wywołało oburzenie wśród Internautów. 

Kogo wybrał Józef z Rolnik szuka żony 7?

Wiele kobiet jest zszokowanych, że uczestniczki pozwoliły mężczyźnie na takie śmiałe zachowanie wobec siebie. Obejmowanie, przytulanie, całusy, niby przypadkowe dotknięcia biustu, zaglądanie w dekolt. To wszystko sprawiło, że wielu fanów programu w komentarzach na oficjalnym koncie programu na Facebooku wyraziło swoje zniesmaczenie zachowaniem 66-letniego wdowca. 

Kogo wybrał Józef z Rolnik szuka żony 7?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Józef też bez większych wahań :)

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Zobacz także
Józef z 7. edycji Rolnik szuka żony

Internauci oburzeni zachowaniem Józefa z "Rolnik szuka żony"! Po ostatnim odcinku w sieci zawrzało

Rolnik szuka żony 7: Kogo zaprosił Dawid?

Ostra rywalizacja o Dawida w "Rolnik szuka żony 7". Polały się pierwsze łzy!

 

Józef z 7. edycji Rolnik szuka żony
Facebook
Newsy
Internauci oburzeni zachowaniem Józefa z "Rolnik szuka żony"! Po ostatnim odcinku w sieci zawrzało
Internauci oburzeni zachowaniem Józefa z "Rolnik szuka żony"! Po ostatnim odcinku w sieci zawrzało

Zachowanie Józefa z siódmej edycji "Rolnik szuka żony" oburzyło internautów! Fani programu prowadzonego przez Martę Manowską ostro skrytykowali 66-letniego rolnika, który podczas spotkań ze swoimi kandydatkami pozwolił sobie na bardzo śmiałe gesty. Po ostatnim odcinku hitu TVP w sieci zawrzało! Zobaczcie, jak internauci oceniają Józefa!  Internauci krytykują Józefa z "Rolnik szuka żony" Józef to najstarszy uczestnik siódmej edycji "Rolnik szuka żony". Rolnik ma 66 lat i jest wdowcem- żona Józefa zmarła 16 lat temu, niedługo po tym, jak lekarze wykryli u niej guza. Józef w pilotażowym odcinku programu przyznał, że po śmierci żony spotkał wiele ciekawych kobiet, ale z żadną z nich nie stworzył szczęśliwego związku m.in. dlatego, że rolnik nie chce zmieniać miejsca zamieszkania.  Dzięki udziałowi w "Rolnik szuka żony" Józef ma teraz szansę znaleźć swoje szczęście. Niestety, jego zachowanie wobec kobiet, które zaprosił do programu zszokowało widzów. W ostatnim odcinku hitu TVP Józef pozwolił sobie na bardzo śmiałe gesty: dotykał swoje kandydatki, przytulał i zaglądał w dekolt. Jak skomentowali to internauci? - Co on wyprawia i te panie pozwalają na to. Strasznie to niesmaczne... - Co ten Józef robi?!? Wszystkie panie obłapia, a one na to pozwalają. Szok. - Nie mogę patrzeć jak on traktuje kobiety😡😡😡 -  Jak można zachowywać się tak w stosunku do kobiety.. Nie da się słuchać i oglądać tego, co on wyprawia... - komentują fani na Facebooku. Niestety,  w sieci pojawiły się również znacznie ostrzejsze komentarze dlatego przedstawiciele programu postanowili zareagować i usunęli niektóre wpisy internautów.  (...) Usunęliśmy ponieważ...

Józef z "Rolnik szuka żony" 7
Mat. promocyjne
Newsy
"Rolnik szuka żony": Internauci są wściekli na Józefa i jego kandydatki! "Uciekajcie od niego wszystkie!"
"Rolnik szuka żony": Internauci są wściekli na Józefa i jego kandydatki! "Uciekajcie od niego wszystkie!"

Internauci ostro skomentowali zachowanie Józefa i jego kandydatek w "Rolnik szuka żony".  Po ostatnim odcinku programu w sieci zawrzało! Fani bardzo krytycznie ocenili zachowanie rolnika, który dowiedział się, że Grażyna chce wrócić do domu. Co ciekawe, dostało się również Apolonii! Zobaczcie sami, jak internauci komentują zamieszanie u Józefa. Internauci krytykują Józefa i Apolonię! W ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" nie zabrakło naprawdę wielkich emocji. Widzowie mogli zobaczyć  m.in. zrozpaczonego Dawida, który dowiedział się, że Martyna odchodzi z programu, szczęśliwego Pawła, który zdecydował, że chce nawiązać bliższą relację z Martą oraz poważną rozmowę Magdy z Pawłem i Adamem. Sporo wydarzyło się również w domu Józefa! W ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" okazało się bowiem, że Grażyna powiedziała rolnikowi, że chce wrócić do domu. Jak komentują to internauci? Fani w większości ocenili, że kandydatka Józefa podjęła słuszną decyzję! Dostało się jednak rolnikowi i... Apolonii, która mówiąc, że nie wyobraża sobie, żeby jej koleżanka zniknęła z programu, odepchnęła Ewę. - Grażyna pakuj się i uciekaj. Lepiej późno niż wcale 😛 - Dobrze, że zrezygnowała bo by się tylko męczyła przy nim - Apolonia jest okropna jak może tak traktować Ewę - Tragedia. Dziwię się że one tam tak długo siedziały... Pan sobie zdecydowanie na za dużo pozwalał. - Sorry, ale zachowanie tego pana jest żenujące. 🤮 Uciekajcie od niego wszystkie 😏 - Pan Józef jak zwykle niezdecydowany... chyba nikt i nic nie jest mu już w stanie dogodzić...🙈- komentują fani na Facebooku. Wy również uważacie, że Grażyna podjęła dobrą decyzję i powinna odejść z programu? Która z...

Józef z 7. edycji Rolnik szuka żony
Facebook
Newsy
"Rolnik szuka żony": Jedna z kandydatek Józefa zdradziła finał show?! Odpadła faworytka!
"Rolnik szuka żony": Jedna z kandydatek Józefa zdradziła finał show?! Odpadła faworytka!

Program "Rolnik szuka żony" wchodzi w decydującą fazę. Już za kilka tygodni dowiemy się, którym rolnikom udało się znaleźć szczęście w miłości. Jedną z najbardziej barwnych postaci 7. sezonu show jest Józef, który na swoje gospodarstwo zaprosił Ewę, Grażynę i Apolonię. To właśnie ostatnia z pań uchyliła rąbka tajemnicy dotyczącego ostatniego odcinka programu. Wiadomo już, kogo zabraknie w wielkim finale! Wygląda na to, że faworytka odpadła!  Zobacz także:  Rolnik szuka żony: Maciej pożegnał Ewelinę, a w sieci zawrzało! "Najlepsza ze wszystkich" "Rolnik szuka żony": Jedna z kandydatek Józefa zdradziła finał show?! Odpadła faworytka! To już 7. edycja uwielbianego przez miliony Polaków programu "Rolnik szuka żony"! Pomimo upływu lat, show nie traci na popularności, a wręcz przeciwnie - dalej przyciąga przed ekrany telewizorów mnóstwo widzów. W obecnie trwającym sezonie show TVP nie możemy narzekać na nudę. Wielu emocji dostarcza wszystkim między innymi Józef - najstarszy z rolników.  O serce uczestnika walczą w dalszym ciągu trzy kandydatki - Ewa, Grażyna i Apolonia. Niewątpliwie najbardziej o względy rolnika zabiega Ewa, która raczej nie ma dobrego kontaktu z pozostałymi kandydatkami. Jednak wiele wskazuje na to, że Ewa ostatecznie nie zdobyła serca Józefa i odpadła z programu. Możemy to wywnioskować z ostatniego wpisu Apolonii w mediach społecznościowych.  Kandydatka Józefa opublikowała zdjęcie z finału, na którym zabrakło Ewy. Pod postem pojawiły się komentarze i pytania od fanów. Wszyscy zaczęli się zastanawiać, dlaczego w ostatnim odcinku programu zabrakło jednej z pań.  A Ewa gdzie? Jakoś nie macie jej z Grażynką w znajomych - zapytał jeden z internautów....

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner