Roksana Węgiel
instagram

Roksana Węgiel została zatrzymana przez policję w drodze na koncert! Jak to tłumaczy? Nowe fakty!

Roksana Węgiel
instagram

Roksana Węgiel miała być jedną z gwiazd na koncercie z okazji Dnia Dziecka w Lubartowie. Niestet,y młodej artystce nie udało się dojechać, ponieważ wraz z ekipą zostali zatrzymani przez policję. Aby dotrzeć do Lubartowa miała z Chrzanowa dojechać na lotnisko w Katowicach, skąd prywatnym samolotem miała dolecieć na miejsce. Planu nie udało się zrealizować, a na Instastories piosenkarka wytłumaczyła i przeprosiła za nieobecność:

Zatrzymała nas policja, spisali nasze dane. Czekaliśmy trzydzieści minut, przez co nie zdążyliśmy na koncert. Pan policjant wykazał się totalnym brakiem wyrozumiałości. Robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, prosiliśmy go, żeby nas puścił, ale niestety nie udało się - wyjaśniła.

Kto ponosi winę za tę sytuację?

Roksana Węgiel podczas rozmowy z portalem Przeambitni.pl zdradziła, co się tak naprawdę stało, że nie dotarła na koncert i kto ponosi za to odpowiedzialność:

Spieszyliśmy się na lotnisko. Po prostu szkoda o tym teraz rozmawiać. To totalnie nie zależało od nas. Dostaliśmy błędne informacje, że wszystko jest załatwione na 100%. Przewoziły nas specjalne służby. Policja miała być poinformowana o tym, że jest taka sytuacja. Chodzi o pewne agencje, które miały się tym zająć - powiedziała szczerze Roksana Węgiel.

Roksana Węgiel, aby dotrzeć na czas korzystała z usług agencji, niestety okazuje się, że sposób w jaki wszystko się odbyło był niezgodny z prawem. 

Jaki powód zatrzymania podała policja?

Okazuje się, że kierowca, który wiózł Roksanę Węgiel na lotnisko korzystał z uprawnień przysługujących pojazdom uprzywilejowanym w sposób nielegalny:

Rozumiem, że koncert z okazji Dnia Dziecka to szczytny cel. Jednak nie uprawnia do lekceważenia przepisów. A gdyby komuś coś się stało? W ten sposób każdy może się tłumaczyć, że mu się spieszy z jakiegoś powodu i policja powinna przymykać oko na łamanie przepisów. A posiadanie takich sygnałów to naprawdę nie jest błahe wykroczenie - rzecznik małopolskiej komendy policji, Sebastian Gleń, tak ocenił całą sprawę. 

Jak poinformowała Małopolska Policja na Twitterze kierowcę czeka sprawa w sądzie!

Zobacz takżeRoksana Węgiel zatrzymana przez policję. Wiemy, co się stało!

 

Roksana Węgiel musiała odwołać swój występ na koncercie. Na miejsce dotarła jednak z opóźnieniem i wtedy spotkała się z fanami. 

Roksana Węgiel na Fryderykach 2019 w czarnej marynarce
Eastnews

 

 

 

Więcej na temat Roksana Węgiel
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51