Justin Bieber, Hailey Baldwin, Hailey Bieber
instagram

Rodzina Justina i Hailey Bieberów powiększyła się! "Moje dzieciaczki"

Justin Bieber, Hailey Baldwin, Hailey Bieber
instagram

Justin i Hailey Bieber są małżeństwem od roku - dokładnie 13 września para świętowała pierwszą rocznicę swojego ślubu. Nie da się ukryć, że ten rok był wyjątkowo intensywny w życiu pary - Justin Bieber przeszedł załamanie, gdy dowiedział się, że jego była dziewczyna Selena Gomez trafiła do szpitala psychiatrycznego. Potem otwarcie przyznał się, że jest uzależniony od leków i seksu. Ciągle mówiło się również o kolejnych kryzysach w jego związku z Hailey, na przemian z plotkami o ciąży. Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że życie pary unormowało się i uspokoiło, a do tego... rodzina Justina i Hailey właśnie się powiększyła!

Rodzina Justina i Hailey Bieberów powiększyła się

Justin i Hailey nieustannie muszą mierzyć się z kolejnymi plotkami i podejrzeniami, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka. W Prima Aprilis Justin postanowił sobie nawet zażartować z tych doniesień i opublikował zdjęcie z USG oraz Hailey u lekarza. Oczywiście był to żart, a Justin i Hailey narazie nie czekają na narodziny dziecka. Tymczasem jednak ich rodzina i tak się powiększyła! Do tej pory para miała jedynie pieska Oscara, a teraz w jej domu pojawiły się... dwa małe kotki - Sushi i Tuna!

Justin i Hailey nie ukrywają, że kotki podbiły ich serca - Justin otwarcie pisze o nich "moje dzieciaczki" lub "moje maleństwa" i wstawia mnóstwo ich zdjęć oraz nagrań. Hailey też zakochała się w kotkach i chętnie chwali się fanom nowymi nagraniami z ich udziałem. 

Zobaczcie "dzieciaczki" Justina i Hailey! Czyż nie są faktycznie urocze? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My babies sushi and tuna

Post udostępniony przez Hailey Rhode Bieber (@haileybieber)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My kiddos

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

Justin i Hailey są w sobie bardzo zakochani

Justin Bieber, Hailey Baldwin na wakacjach
instagram

Para od roku jest małżeństwem

Justin Bieber, Hailey Bieber
Instagram

 

Więcej na temat Justin Bieber Hailey Baldwin
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09