To dopiero nowina! Jak widać baby boom w polskim show-biznesie trwa. Rafał Maślak, gwiazda uwielbianego tanecznego show "Dance Dance Dance" właśnie podzielił się z fanami niesamowitą wiadomością. Uwaga, na ten widok naprawdę można się wzruszyć.

Reklama

Przyszły tata właśnie opublikował w swoich mediach społecznościowych wyjątkowe wideo i przekazał, że jego rodzina niebawem się powiększy. Fani i znajomi zasypali go gratulacjami.

Zobacz także: Anna Karczmarczyk jest w ciąży! Aktorka pochwaliła się zdjęciem ciążowego brzuszka

Rafał Maślak po raz drugi zostanie tatą

W marcu 2019 Rafał Maślak po raz pierwszy został tatą. Jak widać, w przypadku gwiazdora i uczestnika jednej z edycji "Dance Dance Dance" ten miesiąc zawsze zwiastuje coś wyjątkowego. Na Instagramie jednego z najprzystojniejszych Polaków właśnie pojawiło się wyjątkowe wideo, które jest zapowiedzią nowego etapu w życiu jego rodziny. Okazuje się, że Rafał Maślak i jego żona spodziewają się drugiego dziecka!

Na uroczym wakacyjnym nagraniu widzimy szczęśliwą rodzinę, pokaźny brzuszek pięknej Kamili Nicpoń i uroczego malca - pierwszego synka małżeństwa - który jak widać, już nie może doczekać się przyjścia na świat swojego rodzeństwa!

Zobacz także

Będzie nas więcej... ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ - napisał Rafał Maślak.

Musimy przyznać, że w tym przypadku wszelkie inne słowa są zbędne, a opublikowane nagranie i przede wszystkim niezwykła nowina bardzo poruszyły obserwatorów gwiazdora. Niektórzy przyznali, że już nieco wcześniej domyślali się, co w trawie piszczy.

Gratulacji nie zabrakło również od zaprzyjaźnionych sław - Ida Nowakowska, która już niebawem również zostanie mamą, Robert El Gendy, Jerzy Mielewski, czy Rafał Jonkisz nie mogli powstrzymać się od komentarzy! Oczywiście, do gratulacji dołączamy i my!

A jeżeli jeszcze nie widzieliście tego wideo, lepiej przygotujcie chusteczki!

Rafał Maślak, który niebawem będzie obchodził drugie urodziny swojego synka, właśnie poinformował, że po raz kolejny zostanie ojcem! Gratulacje!

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama