Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Robin Thicke na gali MTV EMA
ONS
Newsy

Robin Thicke debiutuje na MTV EMA!

Nominowany do 4 nagród, autor "The Blurred Lines" wystąpi na żywo.

Robin Thicke jest na ustach wszystkich od kilku miesięcy, to wszystko dzięki hitowi "Blurred lines". W tym roku dał niezapomniamy i dyskutowany przez wszystkich występ z Miley Cyrus na gali VMA 2013. Jak możemy to przebić? Zobacz sam, oglądaj galę MTV EMA 2013!

Wokalista i autor tekstów nominowany jest do 4 nagród, w tym w kategoriach Najlepsza Piosenka i Najlepszy Teledysk za "Blurred Lines" feat. T.I. i Pharrell. Do tego dokładamy Najlepszego Wykonawcę z USA i Najlepszy Występ w serii World Stage.

Jestem wdzięczny i podekscytowany faktem, iż otrzymałem nominacje do nagrody. To będzie niezapomniana noc!' - mówi Robin.

A my już o to zadbamy! Sprawdź 10 listopada, włącz relację na żywo!

Robin Thicke rozstał się z żoną
ONS
Newsy
Żyją tym całe Stany: Autor hitu "Blurred Lines" rozstaje się z żoną!
Robin Thicke ogłosił separację

Robin Thicke na scenie muzycznej działa już od wielu lat, ale bardzo długo czekał na swoje pięć minut. W końcu przyszedł jego czas, a w 2013 roku wszyscy oszaleli na punkcie przeboju "Blurred Lines", który wylansował wraz z Pharrellem Williamsem . Szerokim echem odbił się również jego występ z Miley Cyrus na VMA. Przypomnijmy: To koniec Hannah Montana! Wulgarna Cyrus wije się na scenie VMA 2013 Od czasu mocno seksualnego występu z Miley, Robin stał się też bohaterem prasy kolorowej. Amerykańskie media zaczęły pisać o jego upodobaniach do pięknych młodych kobiet i burzliwej przeszłości. Nie robiłoby to na nikim wrażenia, gdyby nie fakt, że Robin od 9 lat był szczęśliwym mężem pięknej Pauli Patton . Niestety, po raz kolejny błyskotliwa kariera odbiła się na życiu prywatnym wschodzącej gwiazdy. Małżeństwo poinformowało dziś, że zdecydowało się rozstać i ogłosiło stan separacji.   Zawsze będziemy się kochać i będziemy najlepszymi przyjaciółmi, jednak wspólnie zdecydowaliśmy się na separację - oznajmili w specjalnym oświadczeniu. Informacja o separacji i ewentualnym rozwodzie Robina Thicke to dziś temat numer jeden w USA. Ładnie razem wyglądali? Występ Miley i Robina na VMA 2013:

Robin Thicke walczy o powrót żony
ONS
Newsy
Robin Thicke walczy o wybaczenie zdradzonej żony. W bardzo nietypowy sposób [WIDEO]
Pomoże mu to ją odzyskać?

Robin Thicke na scenie muzycznej działa od wielu lat, jednak dopiero wydany w ubiegłym roku utwór "Blurred Lines" przyniósł mu sławę o jakiej marzył od dawna. Szerokim echem odbił się także jego występ z Miley Cyrus na VMA. Show, które zaprezentowała młoda gwiazda Disney'a raz na zawsze pozwolił jej zerwać z wizerunkiem grzecznej dziewczynki. Przypomnijmy: To koniec Hannah Montana! Wulgarna Cyrus wije się na scenie VMA 2013 Na początku lutego w mediach pojawiła się informacja, że małżeństwo muzyka z Paulą Putton przeżywa kryzys. Para zdecydowała się nawet na separację. Winą za rozpad związku obarczano wokalistę, który miał zdradzać swoją partnerkę. Teraz próbuje ponownie zdobyć jej serce i specjalnie dla niej wydał album zatytułowany "Paula".  Na krążku znalazły się single, które mają przekonać Paulę do powrotu i wybaczenia. Myślicie, że to pomoże? Zobacz: Robin Thicke rozstaje się z żoną Zdjęcia z występu Miley:

Jimmy Kimmel "Blurred Lines"
Newsy
Amerykański komik parodiuje przebój lata
Jimmy Kimmel i jego wersja hitu "Blurred Lines"

Piosenka " Blurred Lines ", którą wykonują Robin Thicke Pharrell i raper T.I. ma sporą szansę stać się jednym z hitów tegorocznych wakacji. Utwór stał się tak popularny na całym świecie, że jeden z najpopularniejszych amerykańskich komików Jimmy Kimmel postanowił zrobić parodię przeboju. Jak oceniacie jego wersję?

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner