Anna Lewandowska pokazała, jak trenuje z Robertem Anna Lewandowska pokazała, jak trenuje z Robertem Robert Lewandowski w Warszawie Anna i Robert Lewandowscy wracają do Monachium Robert Lewandowski wraca do Monachium
Anna Lewandowska pokazała, jak trenuje z Robertem
Instagram
1/5
Anna Lewandowska pokazała, jak trenuje z Robertem
Instagram

Anna Lewandowska pokazała piękne zdjęcie z Robertem. Jeszcze we wtorek fani "Lewego" mogli go podziwiać podczas meczu Polska - Korea Południowa. Spotkanie odbyło się w Chorzowie i zakończyło się wygraną naszej reprezentacji 3:2. Już następnego dnia Robert przyjechał do Warszawy i z samego rana wybrał się na trening do centrum treningowo-dietetycznego  Haelthy Center by Ann, które zaledwie kilka tygodni temu otworzyła jego żona, Ania. Trenerka pochwaliła się w sieci wspólną fotką ze swoim mężem. Na zdjęciu Robert jest wpatrzony w Anię jak w obrazek :) Internauci byli zachwyceni! 

 

Piękne ujęcie. Przede wszystkim widać jak @_rl9 jest zapatrzony w Ciebie! Wow! Prawdziwa miłość. Synergia to drugie co nasuwa się oglądając zdjęcie 👍🏻💪🏻😍

 

To jest miłość 😍

 

I to spojrzenie Lewego. Bezcenne😁❤- komentowali fani.

 

Zobaczcie zdjęcie z treningu Anny i Roberta Lewandowskich! Para już po treningu pochwaliła się fotkami z lotniska, gdzie towarzyszyła im córeczka Klara. Gdzie polecieli? Odpowiedź w naszej galerii.

Zobacz także: Anna i Robert Lewandowscy zostali oszukani. Teraz trenerka otwarcie mówi, jak sobie z tymi poradzili!

2/5
Anna Lewandowska pokazała, jak trenuje z Robertem
Instagram

Zgadzamy się z opinią fanów Ani i Roberta- to zdjęcie jest piękne! Wy również tak uważacie? Spójrzcie, jak Robert patrzy na swoją żonę! :)

Zobaczcie, gdzie polecieli po wspólnym treningu! 

Zobacz także: Ile Robert Lewandowski zarobił w 2017 roku? Ta kwota zwala z nóg!

3/5
Robert Lewandowski w Warszawie
Instagram

Po wspólnym treningu Ania, Robert i Klara pojechali na lotnisko, skąd polecieli do... Monachium.

Zobaczcie ich wspólne zdjęcie z córką! 

4/5
Anna i Robert Lewandowscy wracają do Monachium
Instagram

Wygląda więc na to, że Anna i Robert Lewandowscy nie spędzą zbliżających się świąt Wielkanocnych w ich domu na Mazurach. 

5/5
Robert Lewandowski wraca do Monachium
Instagram