Anna Lewandowska całuje Roberta Lewandowskiego
Instagram

Robert Lewandowski przygotował urodzinową niespodziankę dla Ani! Zobaczcie, co zrobił!

Anna Lewandowska całuje Roberta Lewandowskiego
Instagram

Anna Lewandowska skończyła 31 lat i właśnie z tej okazji Robert Lewandowski przygotował dla niej naprawdę wyjątkową niespodziankę! Ania zorganizowała dziś w Warszawie wielką sportową imprezę, podczas której ostro trenowała ze swoimi fankami. Trenerka Polek nie spodziewała się jednak, że w Wilanowie pojawi się również jej mąż, który wrócił właśnie z Lublany gdzie wczoraj odbył się mecz Polska-Słowenia! Robert zrobil swojej żonie niespodziankę i przyjechał na trening z wielkim bukietem róż! Trenerka pokazała wzruszające nagranie w sieci.

Robert Lewandowski składa życzenia swojej żonie

Anna Lewandowska opublikowała w sieci zdjęcia z mężem i nagranie, na którym widać, jak Robert wręcza jej bukiet kwiatów. Widać, że trenerka była bardzo zaskoczona wizytą męża na jej sportowej imprezie!

Moja największa niespodzianka dzisiejszego dnia ▶️ obecność mojego kochanego męża na evencie.... AAAAAAAAA! Zawsze chciałam, żeby zobaczył mnie w akcji... Tym razem się udało ❤️🙌 Wzruszona ❤️- napisała Ania.

Robert Lewandowski z kolei opublikował zdjęcie z żoną oraz złożył jej wzruszające i romantyczne życzenia urodzinowe. Zobaczcie, co napisał o Ani! 

❤️ Moja miłość, największa inspiracja i najlepsza przyjaciółka, z którą uwielbiam spędzać czas. Kochanie dziękuję za to kim jesteś, za to jaka jesteś i za to, że nieustannie mnie wspierasz. Spełniaj swoje marzenia, kocham❤️🎂🎉 #happybirthday- napisał na Instagramie.

Na zdjęciach z imprezy widać, że Robert cały czas kibicował swojej żonie i czekał na nią tuż za sceną. Ależ oni się kochają! Zobaczcie, jak Robert Lewandowski wręcza kwiaty swojej żonie! Wiedzieliście, że piłkarz jest takim romantykiem?  :)

Zobacz także: TYLKO U NAS: Ania Lewandowska ma gest! Wiemy, co wylicytowała na balu TVN i za ile!

Robert Lewandowski przygotował niespodziankę dla Ani.

 

Piłkarz pojawił się na treningu swojej żony.

Robert Lewandowski w żółtej bluzie z żoną, Anią
East News/Instagram
 

Piłkarz czekał na trenerkę za sceną.

Anna Lewandowska trenuje, Robert Lewandowski na scenie
East News

 

Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43