Anna Lewandowska całuje Roberta Lewandowskiego
Instagram

Anna Lewandowska skończyła 31 lat i właśnie z tej okazji Robert Lewandowski przygotował dla niej naprawdę wyjątkową niespodziankę! Ania zorganizowała dziś w Warszawie wielką sportową imprezę, podczas której ostro trenowała ze swoimi fankami. Trenerka Polek nie spodziewała się jednak, że w Wilanowie pojawi się również jej mąż, który wrócił właśnie z Lublany gdzie wczoraj odbył się mecz Polska-Słowenia! Robert zrobil swojej żonie niespodziankę i przyjechał na trening z wielkim bukietem róż! Trenerka pokazała wzruszające nagranie w sieci.

Robert Lewandowski składa życzenia swojej żonie

Anna Lewandowska opublikowała w sieci zdjęcia z mężem i nagranie, na którym widać, jak Robert wręcza jej bukiet kwiatów. Widać, że trenerka była bardzo zaskoczona wizytą męża na jej sportowej imprezie!

Moja największa niespodzianka dzisiejszego dnia ▶️ obecność mojego kochanego męża na evencie.... AAAAAAAAA! Zawsze chciałam, żeby zobaczył mnie w akcji... Tym razem się udało ❤️🙌 Wzruszona ❤️- napisała Ania.

Robert Lewandowski z kolei opublikował zdjęcie z żoną oraz złożył jej wzruszające i romantyczne życzenia urodzinowe. Zobaczcie, co napisał o Ani! 

❤️ Moja miłość, największa inspiracja i najlepsza przyjaciółka, z którą uwielbiam spędzać czas. Kochanie dziękuję za to kim jesteś, za to jaka jesteś i za to, że nieustannie mnie wspierasz. Spełniaj swoje marzenia, kocham❤️🎂🎉 #happybirthday- napisał na Instagramie.

Na zdjęciach z imprezy widać, że Robert cały czas kibicował swojej żonie i czekał na nią tuż za sceną. Ależ oni się kochają! Zobaczcie, jak Robert Lewandowski wręcza kwiaty swojej żonie! Wiedzieliście, że piłkarz jest takim romantykiem?  :)

Zobacz także: TYLKO U NAS: Ania Lewandowska ma gest! Wiemy, co wylicytowała na balu TVN i za ile!

Robert Lewandowski przygotował niespodziankę dla Ani.

 

Piłkarz pojawił się na treningu swojej żony.

Robert Lewandowski w żółtej bluzie z żoną, Anią
East News/Instagram
 

Piłkarz czekał na trenerkę za sceną.

Anna Lewandowska trenuje, Robert Lewandowski na scenie
East News