Robert Lewandowski Robert Lewandowski Robert Lewandowski Robert Lewandowski i jego koledzy z drużyny otrzymali nowe samochody od Audi Robert Lewandowski w okularach
Robert Lewandowski
Instagram
1/5
Robert Lewandowski
Instagram

Niemieccy dziennikarze zaniepokojeni formą Roberta Lewandowskiego! Po ostatnim meczu Bayernu Monachium z RB Lipsk, media dość krytycznie oceniły grę Polaka. I chociaż po rzutach karnych zespół Roberta zapewnił sobie awans do 1/8 finału Pucharu Niemiec, to dziennikarze wytykają Robertowi, że nie zachwycił na boisku i nie wykorzystał okazji do zdobycia gola. Co więcej, okazuje się, że "Lewy" już od trzech meczy nie strzelił bramki dla Bayernu Monachium. Co o Robercie Lewandowskim piszą niemieckie media i jak ostatni mecz komentuje sam piłkarz? Sprawdźcie sami! 

Zobacz także: Ile piłkarze zarobią za awans na mundial? Najwięcej Robert Lewandowski! Ile? Te kwoty mogą zwalić z nóg!

2/5
Robert Lewandowski
Instagram

Robert Lewandowski już od trzech spotkań nie zdobył bramki dla Bayernu Monachium. Niemieckie media po wczorajszym meczu z RB Lipsk dość krytycznie oceniły formę Polaka na boisku. 

Nie stwarzał zagrożenia pod bramką RB Lipsk. Miał też pretensje do sędziów- napisali dziennikarze dziennika "TZ".

 

przez długi czas był skutecznie blokowany przez rywali, a sytuacji które miał, nie wykorzystał- komentowali z kolei dziennikarze "Sueddeutsche Zeitung". 

"Bild" ocenił Roberta na 4. Warto przypomnieć, że według skali 1- oznacza klasę światową a 6- poniżej krytyki. 

A jak mecz Bayern Monachium- RB Lips ocenił sam Robert Lewandowski? Sprawdźcie na następnej stronie. 

3/5
Robert Lewandowski
Instagram

Dużo się działo, w pierwszej połowie mieliśmy kilka łatwych strat. Ja pierwszą piłkę dostałem dopiero w 25. minucie, to trochę za mało, musimy to poprawić. Z drugiej strony później sytuacje już były- Sportowe Fakty cytują wypowiedź Roberta po środowym meczu.

Co jeszcze powiedział Robert? Zobaczcie sami! 

4/5
Robert Lewandowski i jego koledzy z drużyny otrzymali nowe samochody od Audi
East News

Każdy zawodnik grający w Bayernie musi prezentować swój poziom. Po tym słabszym początku wracamy na właściwe tory, chcemy odnosić zwycięstwa. Mamy problemy kadrowe, mało zawodników na ławce, ja nie mam zmiennika. Taka wygrana po karnych na wyjeździe może dodać nam energii, która spowoduje, że będziemy się pokazywać z jeszcze lepszej strony. Chcemy pokazać, że Bayern ciągle myśli o najwyższych celach- przyznał "Lewy". 

5/5
Robert Lewandowski w okularach

Zgadzacie się z oceną niemieckich dziennikarzy? A może media przesadzają? 

Więcej na temat Robert Lewandowski